chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | bleskovka Méďa Péďa rozpálí Pancor (25. 06. 2004, 00:00)

MusicZone | bleskovka Méďa Péďa rozpálí Pancor (25. 06. 2004, 00:00)

BLESKOVKA

Honza Binder (25. 06. 2004, 00:00) Méďa Péďa rozpálí Pancor

Méďa Péďa rozpálí PancorJeden z hlavních představitelů pražského punk-ska je dospělá kapela s dětinským názvem Méďa Péďa. Jejich jednoduché a přípočaré punk-ska s výraznou melodickou linkou baví už několik let všecny možné, ale hlavně veselé lidičky nejenom svou hudební složkou, ale hlavně intelektuálními texty. Skladby jako "Atraktivní muž", "Večerníček" nebo "UFO" opravdu stojí za to slyšet. Právě díky povedeným textům vůbec nevadí, že zpěvák Luděk Pikard se občas netrefí do noty. Kapele podařilo se dostat přes soutěž "Udělej si svůj festival" až na Rock For People 2003, kde nedbaje vytrvaleho déště zaujali nejednoho hudebního fanouška.

Od Rock For People však uběhl nějaký ten pátek a Méďa Péďa se nám letos, tak nějak, odmlčel. Všechno chce se snaží napravit velkým koncertem 29.6. v klubu Pancor. Čekat můžeme i nějakého zajímavého hosta z oboru. Akce začíná od 20:00 a vstup je pouhých 40kč.

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.