chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | bleskovka Grape Festival, Piešťany (24. 07. 2010, 09:00)

MusicZone | bleskovka Grape Festival, Piešťany (24. 07. 2010, 09:00)

BLESKOVKA

Tereza Valtová (24. 07. 2010, 09:00) Grape Festival, Piešťany

Röyksopp

Norští Röyksopp, kteří si na Slovensku odbydou premiérové vystoupení, zde mimo jiné představí i svou novinku "Senior", která vyšla v dubnu. Introspektivní placka navazuje na loni vydaného předchůdce "Junior". Dále jsou na programu například The Subways, Robots in Disguise, Loonaloop, Swan Bridge a početná skupina lokálních interpretů. Festival už se stihl potýkat s jedním zásadním problémem a to změnou místa. Z města Pezinok se stěhuje na piešťanské letiště. Organizátoři tuto změnu příliš nekomentují a odvolávají se na zásah "vyšší moci". Nicméně, brána festivalové ohrádky se otevře v pátek ve 13:00 hod a zavírat se bude v neděli v poledne. Stanové městečko bude umístěno na okraji festivalového areálu a měly by se v něm nacházet sprchy, toalety i cisterny s pitnou vodou.

A na závěr, kromě již zmiňovaných zahraničních interpretů a velkých hudebních jmen, je možno poslechnout a zatančit si i na řadu oblíbených českých a slovenských interpretů jako Tata Bojs, Para, Skyline, Puding Pani Elvisovej, The Uniques, Diego, Southpaw, Night a další. Vstupenky jsou k dostání za 30 Eur na místě na celý festival, nebo jednodenní za 25 Eur. Lze je také koupit na webech www.ticketportal.czwww.drhorak.cz.

Místo konání: Piešťany
Účinkující: Röyksopp (Nor), The Subways, Loonaloop, Parov Stelar Band Live, Skyline, Tata Bojs, Para, Puding Pani Elvisovej, Diego, Swan Bride, Billy Barman, Midi Lidi, Sounds Like This, Ecstasy of St. Theresa etc.

www.grapefestival.sk

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.