chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | bleskovka Terror (USA), Death Before Dishonor (USA), Take Offense (USA), 26. dubna, Brno, Favál (23. 04. 2012, 12:00)

MusicZone | bleskovka Terror (USA), Death Before Dishonor (USA), Take Offense (USA), 26. dubna, Brno, Favál (23. 04. 2012, 12:00)

BLESKOVKA

Tisková zpráva (23. 04. 2012, 12:00) Terror (USA), Death Before Dishonor (USA), Take Offense (USA), 26. dubna, Brno, Favál

terror

TERROR (usa)
DEATH BEFORE DISHONOR (usa)
TAKE OFFENSE (usa)
26. dubna 2012, Brno – Favál

Američtí hardcoristé TERROR vystoupí v rámci dubnového „Your Enemies Are Mine Tour“ také v brněnském klubu Favál. Koncert se uskuteční 26.4. a po boku TERROR se představí další americké kapely, konkrétně DEATH BEFORE DISHONOR a TAKE OFFENSE. Vstupenky na brněnský koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejích, bližší informace na www.obscure.cz.

Americká formace TERROR vznikla v roce 2002 v Los Angeles a od samého počátku na sebe strhla pozornost svou hudbou, která je dokonalou směsicí old school hardcoru, thrashe a punku. TERROR jsou známí tím, že sveřepě odmítají jakékoliv hudební módní vlivy a s neústupností sobě vlastní si jedou svojí cestou, aniž by se museli ohlížet napravo nebo nalevo. Paradoxně i přes jasnou stylovou vymezenost, kam nepatří žádné trendové parádičky, jsou TERROR kapelou, která se těší masové přízni mladého publika, jež ji společně s HATEBREED uznává jako leadera moderní hardcorové scény.

Nahrávky „ One With The Underdogs ” (2004), “Lowest Of The Low ” (2005) a “Rhythm Amongst The Chaos ” (2007) vykopli kapelu do popředí zájmu zámořské a později i evropské scény a popularitu si poctivě budovali také svými živými vystoupeními, která jsou nadupaná stagedivingem, circle pity a podobnými radovánkami. Bez přehánění lze tvrdit, že na svých koncertech dokáží, jako jedni z mála, navrátit mezi fanoušky původní srdečnou atmosféru hardcorových koncertů, která jakoby už z koncertních sálů pomalu vyprchávala. TERROR tak v kladném smyslu navazují na práci svých uznávaných a vzývaných kolegů jako jsou CRO-MAGS nebo AGNOSTIC FRONT a pokračují tak v tvorbě tradiční hardcorové linie.
Kapela momentálně pracuje na nástupci dosud posledního alba „Keepers of the Faith“ z roku 2010.

Jako support se na celém turné představí bostonská hardcore formace DEATH BEFORE DISHONOR společně s jejich crossover/thrash metal hrajícími krajany TAKE OFFENSE.

Terror jsou zároveň další velkou hardcorovou kapelou, která přímo podporuje kampaň Good Night White Pride (GNWP) limitovanou edicí triček.

Good Night White Pride: gnwp.cz

Terror: www.myspace.com/terror

Death Before Dishonor: www.myspace.com/deathbeforedishonorbhc

Také Offense: www.myspace.com/takeoffense

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.