chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | bleskovka Twitching Tongues (USA), Frustration (IRL), 5. června, Ostrava, Barrák (29. 05. 2012, 16:00)

MusicZone | bleskovka Twitching Tongues (USA), Frustration (IRL), 5. června, Ostrava, Barrák (29. 05. 2012, 16:00)

BLESKOVKA

Redakce (29. 05. 2012, 16:00) Twitching Tongues (USA), Frustration (IRL), 5. června, Ostrava, Barrák

asderfgh

TWITCHING TONGUES (USA), FRUSTRATION (IRL)
BARRÁK MUSIC CLUB, OSTRAVA
ÚTERÝ 5. ČERVNA 2012

Twitching Tongues jsou mladá hardcore kapela z Los Angeles, která se nechala inspirovat hardcore/rockovými kapelami z poloviny 90. let jako jsou Life of Agony, Only Living Witness, Into Another a Sam Black Church. Tento vliv se snaží kombinovat s gotickým sarkasmem Type O Negative a dalšími klasickými rockovými postupy. Po svém prvním úspěšném turné v Evropě vydali debutové album "Sleep Therapy." A po dvou úspěšných amerických turné se nyní vydávají zpět do Evropy, aby znovu ukázali co v nich je!

Frustration jsou naopak rozjetá hardcore kapela z irského Dublinu s velmi hutným zvukem a velkou dravostí. Pokud máte rádi jak klasický hardcore tak i houpavé rytmy s vyhranými kytarami tak se máte na co těšit. Toto bude jízda!

Vstup na akci je dobrovolný.

www.facebook.com/twitchingtongues

www.facebook.com/pages/Frustration/217999430951

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.