chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | bleskovka Hysterese (D), Aliusterie (CZ), 9. června, Brno, Vegalité (08. 06. 2014, 08:00)

MusicZone | bleskovka Hysterese (D), Aliusterie (CZ), 9. června, Brno, Vegalité (08. 06. 2014, 08:00)

BLESKOVKA

Redakce (08. 06. 2014, 08:00) Hysterese (D), Aliusterie (CZ), 9. června, Brno, Vegalité

hysterese

HYSTERESE (D) + ALIUSTERRA
9.6. Brno - Vegalité, Slovákova 10

Hysterese - Tahle sympatická banda z německého města Tubingen patří podle mnoha názorů k tomu nejnadějnějšímu, co na Evropské scéně v posledních pár letech vzniklo a my osobně o nich smýšlíme jako o kapele , která bude mít jednou stejně zvučné jméno jako třeba Youth Avoiders , Blank Pages nebo Terrible Feeelings . Vynikající melodický hc/punk s rafinovaně se proplétajícím ženským a mužským vokálem navazujícím na evropský 90tkový HC. Debutová deska vyšla jako 12" na labelu Search for Fame (venku už je třetí press) a v těchto dnech vychází deska nová o jejíž vydání se tentokrát postarala osvědčená dvojka Sabotage/ Taken By Surprise records. Doporučeno milovníkům kapel jako Petrograd, Masshysteri či Hot Water Music.

hysterese.bandcamp.com

Aliusterra - Kapela si za poměrně krátkou dobu své existence získala respekt díky energickým koncertům a desce No Gods//No Assholes. Těšme se na brněnský punk s decentním undergroundovým ocasem.

aliusterra.bandcamp.com

recenze.

Více info: theshullins.blogspot.cz

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.