chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | bleskovka Slobodná Európa do Prahy přiveze novou desku (04. 02. 2015, 09:00)

MusicZone | bleskovka Slobodná Európa do Prahy přiveze novou desku (04. 02. 2015, 09:00)

BLESKOVKA

Honza Štelcík (04. 02. 2015, 09:00) Slobodná Európa do Prahy přiveze novou desku

slobodka

Slobodka se čtvrtou deskou je zpět. Třetí se jmenovala Trojka, čtvrtá logicky Štvorka. Jedna z mála starých československých punk rock kapel, který naživo svoje publikum nenudí. "Ježiši Kriste, veď ty si normálny!"

Slobodná Európa (SK) + Thunderbirds (CZ)
Kdy: 5. 2. 2015 vstup: 19:00
Kde: Praha – Futurum, Zborovská 7, Praha 5
Vstup: na místě 180 Kč/předprodej 160 Kč

Štvorka – tak zní název posledního počinu této slovenské legendy, který vydala po dlouhých 11 letech… A čekání se vyplatilo! S obrovským nadhledem a úžasným rokenrolovým nádechem je na nové desce zachyceno vše, co kapela po dlouhých a náročných šestadvaceti letech prožívá a jak se neustále těší z hraní po českých a slovenských klubech a festivalech. A že těch koncertů každý rok není málo! Přijďte je podpořit na jejich nikdy nekončící životní tour do pražského Futura již tento čtvrtek – 5. února! Užijete si songy, ve kterých se promítá nejen celý dlouhý a mnohdy trnitý osud této kapely, ale i spousta dalších zahraničních vlivů Rolling Stones počínaje a třeba Lou Reedem konče...

Předskakují skvělí pražští Thunderbirds s frontmanem Woodym po boku s krásnou basačkou Lucy, proto přijďte včas už ve 20:00!

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.