chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | bleskovka Dvojčata z Vídně a elektro s atmosférou dlouhých a chladných nocí (10. 02. 2015, 20:00)

MusicZone | bleskovka Dvojčata z Vídně a elektro s atmosférou dlouhých a chladných nocí (10. 02. 2015, 20:00)

BLESKOVKA

Richard Kutěj (10. 02. 2015, 20:00) Dvojčata z Vídně a elektro s atmosférou dlouhých a chladných nocí

mynrht

Mynth - Polar Night EP

Giovanna a Mario jsou dvojčata, které spojuje i něco více, než sourozenecké pouto. Společně tvoří také vídeňské elektropopové duo Mynth, kterému právě vyšlo debutové EP "Polar Night", a to rovnou u zavedeného labelu Seayou. EP vzniklo loni v chladné norské zimě a snaží se zachytit atmosféru a melancholii nekonečné polární noci. Jak sourozenci Mynth sami přiznávají, ovlivnění jsou i tvorbou jmen, jako Jessie Ware, Nine Inch Nails, Protishead, ale třeba i Laurie Anderson. Klip k songu "Nightlight" byl natočen a zachycuje atmosféru na jednom z největších sídlišť na samém kraji Vídně.

seayou.bandcamp.com/album/mynth-polar-night

www.seayourecords.com

Foto: Elisabeth Brucker

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.