chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | bleskovka Elektronika z vídeňské ložnice (21. 02. 2015, 08:00)

MusicZone | bleskovka Elektronika z vídeňské ložnice (21. 02. 2015, 08:00)

BLESKOVKA

Richard Kutěj (21. 02. 2015, 08:00) Elektronika z vídeňské ložnice

squAL

Squalloscope je hodně příjemný vídeňský elektropop, který už několik let tvoří tamní umělkyně Anna Kohlweis. Právě nyní vydává Squalloscope svůj nový singl "Dispenser Box" u rovněž vídeňského labelu a místa s hodně dobrým vkusem, Seayou Records.

Jak říká sám vydavatel, obě písně singlu jsou velmi romantické, ale zároveň se nebojí ani slov, jako masturbace či třeba krvácení z nosu. Songy byly nahrány v Anině ložnici, která je pro ni ale zároveň i obývacím pokojem i jídelnou. Pokud máš náladu na povedený elektronický pop vídeňského střihu, je "Dispenser Box" tou nejlepší možnou volbou. A hodně zajímavá je také její ostatní tvorba.

http://seayou.bandcamp.com/album/squalloscope-dispenser-box

www.squalloscope.com

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.