chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Silver Rocket a jejich pojízdný cirkus (13. 07. 2007, 09:00)

MusicZone | článek Silver Rocket a jejich pojízdný cirkus (13. 07. 2007, 09:00)

Článek

Richard Kutěj (13. 07. 2007, 09:00) Silver Rocket a jejich pojízdný cirkus

LyssaNávrh na epochální dovolenou! Ne, nejsme cestovka. Jen vás teď zpravíme o tom, co si na vás na srpen připravili kapely a týpci kolem Silver Rocket.

Ta akce nese název: Silver Rocket Summer Swinger. O co jde? Lidi od Silver Rocket jak známo každý rok pořádají něco na způsob vlastního festu, což je ovšem v podstatě jeden velký mejdan s příjemnými kapelami, který se posledních pár let konal na hradě Točník. Letos je vše jinak! Silver Rocket míří za vámi! Aby se hluk i něžnosti jeho kapel rozezvučely co nejblíže vašich domovů. Jo!

Datum a místa putování jsou 8.-12. srpna 2007. Trasa je Hradec Králové (8. srpna), Český Těšín (9. srpna), Dub nad Moravou (10. srpna), Nové Město pod Smrkem (11. srpna) a nakonec zmíněný Točník (12. srpna).

Kapely? Exkluzive! Gnu, OTK, Lyssa, Wollongong, Phoenix II.

Já vím. Začínalo se řečmi o epochální dovolené. Tenhle nápad je přímo od Töhötöma z Lyssy: "Udělejte si pět dní volno, přesuňte se 8. srpna do Hradce Králové a normálně pojeďte celou trasu s náma. Jasnej tip na dovolenou roku. Serte na všechno, o tomhle budete vyprávět vnoučatům. Dostanete hodně srandy a muziky za relativně málo peněz. Samosebou pokud se ukážete jen někde, budeme moc rádi. Ale nabízí se jedinečná možnost vidět kapely, který každej večer z rockovýho hlediska porostou a porostou a současně z hlediska kulturního a lidskýho půjdou dolů a dolů. Všichni ti machři, který akce pořádaj, si zasloužej hodně lidí a plnej dům". Pravda, pravda, PRAVDA!!!

Další info o všem hledej na starým známým: www.silver-rocket.org.

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

discount ugg australia (15. 11. 2012, 17:49) UGG Boots Clearance

Thanks For This Post, was added to my bookmarks.

http://www.ateboots.net/

li (10. 10. 2011, 02:27)  

Huge Puma Trainers Range at LQshoes Massive Sale Now On. Free Delivery to UK USA Canada... Buy Cheap Puma Shoes at [url=http://www.pumafootwearsale.com]Puma Shoes[/url] Online Store Now!

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.