chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Co poslouchá: Josef Jindrák (13. 05. 2008, 10:00)

MusicZone | článek Co poslouchá: Josef Jindrák (13. 05. 2008, 10:00)

Článek

Honza Binder (13. 05. 2008, 10:00) Co poslouchá: Josef Jindrák

Josef JindrákSkrytý půvab byrokracie patří k jedněm z našich nejoriginálnějších alternativních a experimentálně-undergroundových uskupení. Josef Jindrák, známý též jako Manuzio, patří k jedněm z otců-zakladatelů souboru, kde hraje na basovou kytaru. Dále se věnuje vydavatelské činnosti (hudba i literatura) a má prodejnu Polí pět (www.polipet.cz), kde najdete zajímavou nabídku alternativního a undergroundového umění všeho druhu.

Poslech mám v současnosti poněkud deformovaný prací a tím, co pouštím dětem. Ovšem muziky mi projde ušima hodně (v prodejně hraje lidem skoro pořád něco, leckde na akcích prodávám, takže chtě nechtě i poslouchám). Následuje výčet posledního týdne.

Vetiver - Vetiver
To je muzika, která vlastně není moc moje parketa. Takový folk (akustické kytary, violoncello...) s názvuky country (tomu se běžně vyhýbám). Pouštěl jsem to nějakému zákazníkovi a nechal si to pak v přehrávači celý den. Možná bude hned jasný, proč to všechno něčím přesahuje - hraje tu Devendra Banhart a hostují třeba Joana Newsom nebo paradoxně Colm O'Ciosing z My Bloody Valentine.

Shellac - Excellent Italian Greyhound
Excelentní novinkové album nahrané s nadhledem a dokonalým zvukem. Když to doporučuju zákazníkům, až mě překvapuje, že to skoro nikdo nezná. Mnozí se nechytají ani na to, že je to kapela Steva Albiniho, až když se přiblíží, že je to ten co produkoval Nirvanu... Ovšem co to má společného s Nirvanou - samozřejmě až na několik formálních shod nic. Bohužel jsem se na koncert v Akropoli nedostal - jistě to byl pořádný zážitek.

Květy - Střela zastavená v jantaruKvěty - Střela zastavená v jantaru
Týhle kapele hodně fandím, takže jsem se na novou desku dost těšil. A to se ukázalo být kontraproduktivní. Nejvyšší očekávání nikdy nemůže být naplněno... Trvalo mi asi pět poslechů, než jsem se vyrovnal s tím, že nová deska nepřekonává tu starší - "jenom" je stejně dobrá. Velcí talenti, o kterých jistě ještě uslyšíme.

OTK - Okolo
Tady kupodivu ještě nemám hotový názor. Deska je to samozřejmě dobrá, ale jakoby mi ještě neodkryla všechny svoje zákoutí, ještě mi to nesepnulo jako celek, ale nejsem kritik, abych se tím trápil, ono se to jistě dostaví. OTK se trochu výrazově posunuli, mírný příklon k písničce, ale stále moderní (v dobrém slov smyslu). Jedna z mála domácích kapel, která koresponduje se světovým děním a zachovává si vlastní osobitost.

Ján Boleslav Kladivo: RozhľadňaJan Boleslav Kladivo - Rozhľadna
Po mnoha experimentech návrat Kladiva k písňové formě. Dominuje tu klavír a jakoby potlačený zpěv. Má to hodně zajímavou až melancholickou náladu. Desku doporučuju všem hledačům!

Jan Burian - Muži jsou křehcí
Klasický Burian je bohužel už stále stejný, moc nemění výrazové prostředky, harmonie jsou vypočitatelné. Proto téhle desce prospěla synova produkce. Písně mají "současnější" háv, který však nevystupuje do popředí a slouží vlastní skladbě. Zcela mě dostala píseň, kde se zpívá "všichni kluci z naší třídy, si vzaly svoje matky...". Svěží, vtipné, zábavné. Stejně jako bonusové CD, kde stejné skladby interpretují kapely jako Hm, Baumaxa či geniální Konvrzek.

01 - Live Kaštan / Polí5
Moje polívčička, ale co naplat, poslouchal jsem to teď mnohokrát, takže to sem patří. 01 rozehrávají prapodivný sound prakticky složený jen z nehudebních struktur, improvizovaných bez jakékoliv přípravy. Lukáš Houdek pak do toho čte se svou typickou dikcí poesii všech tří zúčastněných (Bugra z Dětí deště a Romana Kollinera ze Skrytého půvabu byrokracie). Ale jakou poesii, žádné rýmovačky grafomanů - v tomto projektu se o současné mladé hudební i literární generací dozvíte více než z příruček.

Nuberg 2007
Tohle CD vyšlo jako příloha časopisu His Voice. Jde o premiérové nahrávky skladeb objednané komorním orchestrem Berg od současných mladých českých autorů. Hodně zajímavá záležitost, různé přístupy, dokonalá interpretace... Obzvláště zábavný je Petr Wajsar, který do klasicizující struktury zakomponoval prvky drum'n'bassu.

Jiří Bulis - Works 2005
Teprve teď se ke mně dostalo dvojalbum, které vyšlo už před několika rokama. Jiří Bulis mě učaroval už na svém EP, které zázrakem vyšlo koncem osmdesátých let. I tady jsou zastoupeny hlavně písně pro HaDivadlo. Sice tu není tolik hitů, ale své si fanoušek najde. Na druhém disku je pak nepísňová tvorba...

Ressonus Net Vol.1 (RU, IT, NL, UK)
Zbrusu nová kompilace současného ambientu a elektronické hudby. Velmi kvalitní kolekce nejen českých autorů, lze srovnávat i s příspěvky z Japonska, Ruska, Itálie atd. Mimo kvalitního obsahu stojí za poznámku i zdařilý obal!

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

ugg boots on sale (25. 08. 2012, 06:51) http://www.uggboots.es

http://www.uggboots.es Ugg Boots

http://www.uggboots.es UGG Australia

http://www.uggboots.es Discount Ugg Boots

http://www.uggboots.es Cheap Ugg Boots

http://www.uggboots.es Uggs

http://www.uggboots.es Classic Ugg Boots

http://www.uggboots.es Australia Ugg Boots

Ugg Boots, UGG Australia | Discount Ugg Boots,Cheap Ugg Boots,Uggs - Free Shipping

Cheap Nike Free Run (25. 08. 2012, 06:50) http://www.nikefreewomens.us

http://www.nikefreewomens.us/ , Cheap Nike Free Run Shoes,

http://www.nikefreewomens.us/ , Nike Free 7.0,

http://www.nikefreewomens.us/ , Nike Free 5.0,

http://www.nikefreewomens.us/ , Nike Free 3.0,

http://www.nikefreewomens.us/ , Nike Free Womens Shoes,

http://www.nikefreewomens.us/ , Nike Free Run+,

http://www.nikefreewomens.us/ , Nike Free Shoe,

http://www.nikefreewomens.us/ , Nike Free Running

Nike Free Run Shoes,Nike Free 7.0,Nike Free 5.0,Nike Free 3.0,Nike Free Womens Shoes,Nike Free Run+,Nike Free Shoe,Nike Free Running Free Shipping worldwide

Our company sale Cheap Nike Free Run Shoes,Nike Free 7.0,Nike Free 5.0,Nike Free 3.0,Nike Free Womens Shoes,Nike Free Run+,Nike Free Shoe,Nike Free Running and so on

foamposites for cheap (25. 08. 2012, 06:50) http://www.hotfoampositesale.com

Cheap Foamposites Sale: Picking Your Foamposites,Nike Air Jordan,Air Jordan 6 Rings,Air Jordan Max Fusion Shoes Online Save 40~75% off at hotfoampositesale.com. Get Free Shipping & Fast Delivery & Gift Packing. Lastest Styles,Top Brands.

http://www.hotfoampositesale.com/ Foamposites Sale,

http://www.hotfoampositesale.com/ foamposites for cheap,

http://www.hotfoampositesale.com/ Cheap Nike Air Foamposites,

http://www.hotfoampositesale.com/ Nike Air Jordan,

http://www.hotfoampositesale.com/ Air Jordan 6 Rings,

http://www.hotfoampositesale.com/ Air Jordan Max Fusion

ugg boots (25. 08. 2012, 06:49) ugg boots on sale www.uggsboots.us

Ugg Boots On Sale,Genuine Sheepskin Ugg Boots,Cheap Uggs For Women and Kids,UGG Bailey Button Boots,UGG Kids Boots,UGG Slippers,UGG Classic Cardy Boots,All Sizes and Colors in Stock Immediate Free Shipping.No Sales Tax

http://www.uggsboots.us Ugg Boots

http://www.uggsboots.us UGG Australia

http://www.uggsboots.us Discount Ugg Boots

http://www.uggsboots.us Cheap Ugg Boots

http://www.uggsboots.us Uggs

http://www.uggsboots.us Classic Ugg Boots

http://www.uggsboots.us Australia Ugg Boots

Cheap Beats By Dre (22. 08. 2012, 03:29) http://www.bestcheapbeatsbydre.net/

A amazing new inclusion using the http://www.bestcheapbeatsbydre.net/ broad range and using a hint of nostalgia, http://www.cheapdrdrebeatsaustralia.net/ we're optimistic the http://www.adidassocccercleats.com/ Cristiano Ronaldo fans are going to adore these http://www.cheapfootballcleatssale.com/ new Nike Mercurial Vapor VII football boots http://www.cheapfootballcleatssale.net/. Have your say and sign up for the conversations using the our http://www.cheapfootballbootsshop.net/ website.

Louis Vuitton Handbags Outlet (21. 08. 2012, 17:35) http://www.louisvuittonhandbags-outlets.net/

bina yikim (21. 08. 2012, 10:40)  

Really i am impressed from this post. http://www.eforlaptopservisi.com">laptop servisi . The person who created this post is a genius and knows how to keep the readers connected. http://www.yikimsitar.com">bina yıkım

Thank you for sharing this with us. http://www.sitarzeminforekazik.com">fore kazık

I found it informative and interesting. http://www.everestreklamajans.com">reklam ajans Looking forward for more updates.

Thank you for an additional good post. http://www.td-ecotrade.ru/">мочалки .Exactly where else could anybody get that http://www.trbilgisayar.com">bilgisayar teknik servis kind of information and facts in these a perfect way of writing? http://www.trbilgisayar.com">notebook servis . I’ve a presentation subsequent week, and I’m around the appear for like facts. . http://www.ecoluffa.uz/">мочалки

Isabel Marant Shoes (18. 08. 2012, 15:39) http://www.isabel-marant-boot.com

asdfgasd (17. 08. 2012, 04:37)  

Christian Louboutin Outlet (09. 08. 2012, 12:01) http://www.christianlouboutinoutletshoes.net

Hi-Note, fitflop by Gerardo Frisina (Schema, £14.99), promises bluescreen jazz

Air Max Shoes (08. 08. 2012, 08:47)  

Air Max Shoes http://www.airmax36095.com

Air Jordan Official Site http://www.saleairjordanshoes11.com

Christian Louboutin France (08. 08. 2012, 08:44) http://www.christianlouboutin1966.com/

Abdu (08. 08. 2012, 00:42) thanks

thanks for this article

http://www.lo3ab.net"> لعاب hguhf

I like This

http://www.al3ab.us">al3ab العب

Good jobe

Abdu (08. 08. 2012, 00:41) thanks

thanks for this article

http://www.lo3ab.net"> لعاب hguhf

I like This

http://www.al3ab.us">al3ab العب

Good jobe

http://www.lo3ab.net"> لعاب hguhf

http://www.lo3ab.net/cat-1.html"> العاب بنات

http://www.lo3ab.net/cat-2.html"> العاب حربية

http://www.lo3ab.net/cat-3.html"> العاب كرة القدم

http://www.lo3ab.net/cat-4.html"> العاب مكياج ميك اب

http://www.lo3ab.net/cat-5.html"> العاب تلبيس

http://www.lo3ab.net/cat-6.html"> العاب تصويب

http://www.lo3ab.net/cat-7.html"> العاب اطفال

http://www.lo3ab.net/cat-8.html"> العاب طبخ

http://www.lo3ab.net/cat-9.html">العاب اكشن

http://www.lo3ab.net/cat-10.html"> العاب مطاردات سريعة

http://www.lo3ab.net/cat-11.html"> العاب مغامرات

http://www.lo3ab.net/cat-12.html"> العاب قتالية

http://www.lo3ab.net/cat-13.html"> العاب ذكاء

http://www.lo3ab.net/cat-14.html"> العاب افلام كرتون

http://www.lo3ab.net/cat-15.html"> العاب العناية

http://www.lo3ab.net/cat-16.html"> العاب تلبيس العرايس

http://www.lo3ab.net/cat-17.html"> العاب ديكور و ترتيب الغرف

http://www.lo3ab.net/cat-18.html"> العاب ورق

http://www.lo3ab.net/cat-19.html"> العاب ماريو

http://www.lo3ab.net/cat-20.html"> العاب تلوين

http://www.lo3ab.net/cat-21.html"> العاب البحث عن الاشياء

http://www.lo3ab.net/cat-22.html"> العاب طائرات

http://www.lo3ab.net/cat-23.html"> العاب دراجات نارية

http://www.lo3ab.net/cat-24.html"> العاب سيارات

http://www.lo3ab.net/cat-25.html"> العاب حب

http://www.lo3ab.net/cat-26.html"> العاب رياضية

http://www.lo3ab.net/cat-27.html"> العاب قص الشعر فقط

http://www.lo3ab.net/cat-28.html"> العاب سمك و بحر

http://www.lo3ab.net/cat-29.html"> العاب صور

http://www.lo3ab.net/cat-30.html"> العاب للكبار فقط

http://www.lo3ab.net/cat-31.html"> العاب ممثلين و مشاهير

http://www.lo3ab.net/cat-32.html"> العاب رقص

http://www.lo3ab.net/cat-33.html"> العاب بوس

http://www.lo3ab.net/cat-34.html"> العاب متنوعة

http://www.lo3ab.net/cat-35.html"> العاب باربي

http://www.lo3ab.net/cat-36.html"> العاب سباق

http://www.lo3ab.net/cat-37.html"> العاب مزرعة العائلة

http://www.lo3ab.net/cat-38.html"> العاب بن تن 10

http://www.lo3ab.net/cat-39.html"> العاب سونيك

http://www.lo3ab.net/cat-40.html"> العاب براتز

http://www.lo3ab.net/cat-41.html"> العاب سبونج بوب

http://www.lo3ab.net/cat-42.html"> العاب دورا

http://www.lo3ab.net/cat-43.html"> العاب سبيستون

http://www.al3ab.us">al3ab العب

http://www.al3ab.us/cat-1.html"> العب بنات

http://www.al3ab.us/cat-2.html"> العب حربية

http://www.al3ab.us/cat-3.html"> العب كرة القدم

http://www.al3ab.us/cat-4.html"> العب مكياج ميك اب

http://www.al3ab.us/cat-5.html"> العب تلبيس

http://www.al3ab.us/cat-6.html"> العب تصويب

http://www.al3ab.us/cat-7.html"> العب اطفال

http://www.al3ab.us/cat-8.html"> العب طبخ

http://www.al3ab.us/cat-9.html"> العب اكشن

http://www.al3ab.us/cat-10.html"> العب مطاردات سريعة

http://www.al3ab.us/cat-11.html"> العب مغامرات

http://www.al3ab.us/cat-12.html"> العب قتالية

http://www.al3ab.us/cat-13.html"> العب ذكاء

http://www.al3ab.us/cat-14.html"> العاب افلام كرتون

http://www.al3ab.us/cat-15.html"> العب العناية

http://www.al3ab.us/cat-16.html"> العب تلبيس العرايس

http://www.al3ab.us/cat-17.html"> العب ديكور و ترتيب الغرف

http://www.al3ab.us/cat-18.html"> العب ورق

http://www.al3ab.us/cat-19.html"> العب ماريو

http://www.al3ab.us/cat-20.html"> العب تلوين

http://www.al3ab.us/cat-21.html"> العب البحث عن الاشياء

http://www.al3ab.us/cat-22.html"> العب طائرات

http://www.al3ab.us/cat-23.html"> العب دراجات نارية

http://www.al3ab.us/cat-24.html"> العب سيارات

http://www.al3ab.us/cat-25.html"> العب حب

http://www.al3ab.us/cat-26.html"> العب رياضية

http://www.al3ab.us/cat-27.html"> العب قص الشعر فقط

http://www.al3ab.us/cat-28.html"> العب سمك و بحر

http://www.al3ab.us/cat-29.html"> العب صور

http://www.al3ab.us/cat-30.html"> العب للكبار فقط

http://www.al3ab.us/cat-31.html"> العب ممثلين و مشاهير

http://www.al3ab.us/cat-32.html"> العب رقص

http://www.al3ab.us/cat-33.html"> العب بوس

http://www.al3ab.us/cat-34.html"> العب متنوعة

http://www.al3ab.us/cat-35.html"> العب باربي

http://www.al3ab.us/cat-36.html"> العب سباق

http://www.al3ab.us/cat-37.html"> العب مزرعة العائلة

http://www.al3ab.us/cat-38.html"> العب بن تن 10

http://www.al3ab.us/cat-39.html"> العب سونيك

http://www.al3ab.us/cat-40.html"> العب براتز

http://www.al3ab.us/cat-41.html"> العب سبونج بوب

http://www.al3ab.us/cat-42.html"> العب دورا

http://www.al3ab.us/cat-43.html"> سبيستون

Puma Shoes On Sale (06. 08. 2012, 11:45) http://www.pumashoesonsale.biz

http://www.pumashoesonsale.biz"> Puma Shoes On Sale

http://www.pumashoesonsale.biz"> Puma Shoes

http://www.pumashoesonsale.biz"> puma shoes cat

http://www.pumashoesonsale.biz"> Puma Ferrari Shoes

http://www.pumashoesonsale.biz"> Puma future cat

http://www.pumashoesonsale.biz"> Puma Speed Cat 2.9

[url=http://www.pumashoesonsale.biz/]Puma Shoes On Sale[/url]

[url=http://www.pumashoesonsale.biz/]Puma Shoes[/url]

[url=http://www.pumashoesonsale.biz/]puma shoes cat[/url]

[url=http://www.pumashoesonsale.biz/]Puma Ferrari Shoes[/url]

[url=http://www.pumashoesonsale.biz/]Puma future cat[/url]

[url=http://www.pumashoesonsale.biz/]Puma Speed Cat 2.9[/url]

Nike Free 3.0 V3 Shoes (06. 08. 2012, 11:43) http://www.choosenikefree.com

http://www.choosenikefree.com"> Choose nike free

http://www.choosenikefree.com"> Cheap Nike Free

http://www.choosenikefree.com"> Nike Free 5.0

http://www.choosenikefree.com"> Nike Free 3.0 V3 Shoes

http://www.choosenikefree.com"> Mens Nike Free

http://www.choosenikefree.com"> Mens Nike Free 7.0 Shoes

http://www.choosenikefree.com"> Nike Free Run Shoes On Sale

http://www.choosenikefree.com"> Nike Free Run+2

[url=http://www.choosenikefree.com/]Choose nike free[/url]

[url=http://www.choosenikefree.com/]Cheap Nike Free[/url]

[url=http://www.choosenikefree.com/]Nike Free 5.0[/url]

[url=http://www.choosenikefree.com/]Nike Free 3.0 V3 Shoes[/url]

[url=http://www.choosenikefree.com/]Mens Nike Free[/url]

[url=http://www.choosenikefree.com/]Mens Nike Free 7.0 Shoes[/url]

[url=http://www.choosenikefree.com/]Nike Free Run Shoes On Sale[/url]

[url=http://www.choosenikefree.com/]Nike Free Run+2[/url]

Nike Free Run+2 shoes (06. 08. 2012, 11:41) http://www.freerun2womens.com

http://www.freerun2womens.com"> Free Run2 Womens

http://www.freerun2womens.com"> Women Nike Free 3.0 V3 shoes

http://www.freerun2womens.com"> Nike Free Run+2 shoes

http://www.freerun2womens.com"> Mens Nike Free 5.0 Shoes

http://www.freerun2womens.com"> Cheap Nike Free

http://www.freerun2womens.com"> Nike Free Run 2

[url=http://www.freerun2womens.com/]Free Run2 Womens[/url]

[url=http://www.freerun2womens.com/]Women Nike Free 3.0 V2 shoes[/url]

[url=http://www.freerun2womens.com/]Nike Free Run+2 shoes[/url]

[url=http://www.freerun2womens.com/]Mens Nike Free 5.0 Shoes[/url]

[url=http://www.freerun2womens.com/]Cheap Nike Free[/url]

[url=http://www.freerun2womens.com/]Nike Free Run 2[/url]

Cheap Red Bottom Shoes (03. 08. 2012, 05:11) http://www.shopfashionbrand.com/

I am sure this post has helped me save many hours of browsing other similar post just to find what i was looking for. I just want to say thank you.

http://www.shopfashionbrand.com/

http://www.cheaplouisvuittonhandbagsale....

http://www.officialherveleger.com/

handbagsusd (31. 07. 2012, 22:29) handbagsusd

dfgsd (31. 07. 2012, 04:39) pandora bracelets

[url=http://www.mulberryoutletsbag.co.uk]Mulberry sale[/url]

[url=http://www.prefectweddingring.com]wedding rings[/url]

[url=http://www.weddingflowerslong.com]wedding flowers[/url]

[url=http://www.mulberrysoutletsale.uk.com]Mulberry outlet[/url]

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.