chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Co poslouchá: Josef Jindrák (13. 05. 2008, 10:00)

MusicZone | článek Co poslouchá: Josef Jindrák (13. 05. 2008, 10:00)

Článek

Honza Binder (13. 05. 2008, 10:00) Co poslouchá: Josef Jindrák

Josef JindrákSkrytý půvab byrokracie patří k jedněm z našich nejoriginálnějších alternativních a experimentálně-undergroundových uskupení. Josef Jindrák, známý též jako Manuzio, patří k jedněm z otců-zakladatelů souboru, kde hraje na basovou kytaru. Dále se věnuje vydavatelské činnosti (hudba i literatura) a má prodejnu Polí pět (www.polipet.cz), kde najdete zajímavou nabídku alternativního a undergroundového umění všeho druhu.

Poslech mám v současnosti poněkud deformovaný prací a tím, co pouštím dětem. Ovšem muziky mi projde ušima hodně (v prodejně hraje lidem skoro pořád něco, leckde na akcích prodávám, takže chtě nechtě i poslouchám). Následuje výčet posledního týdne.

Vetiver - Vetiver
To je muzika, která vlastně není moc moje parketa. Takový folk (akustické kytary, violoncello...) s názvuky country (tomu se běžně vyhýbám). Pouštěl jsem to nějakému zákazníkovi a nechal si to pak v přehrávači celý den. Možná bude hned jasný, proč to všechno něčím přesahuje - hraje tu Devendra Banhart a hostují třeba Joana Newsom nebo paradoxně Colm O'Ciosing z My Bloody Valentine.

Shellac - Excellent Italian Greyhound
Excelentní novinkové album nahrané s nadhledem a dokonalým zvukem. Když to doporučuju zákazníkům, až mě překvapuje, že to skoro nikdo nezná. Mnozí se nechytají ani na to, že je to kapela Steva Albiniho, až když se přiblíží, že je to ten co produkoval Nirvanu... Ovšem co to má společného s Nirvanou - samozřejmě až na několik formálních shod nic. Bohužel jsem se na koncert v Akropoli nedostal - jistě to byl pořádný zážitek.

Květy - Střela zastavená v jantaruKvěty - Střela zastavená v jantaru
Týhle kapele hodně fandím, takže jsem se na novou desku dost těšil. A to se ukázalo být kontraproduktivní. Nejvyšší očekávání nikdy nemůže být naplněno... Trvalo mi asi pět poslechů, než jsem se vyrovnal s tím, že nová deska nepřekonává tu starší - "jenom" je stejně dobrá. Velcí talenti, o kterých jistě ještě uslyšíme.

OTK - Okolo
Tady kupodivu ještě nemám hotový názor. Deska je to samozřejmě dobrá, ale jakoby mi ještě neodkryla všechny svoje zákoutí, ještě mi to nesepnulo jako celek, ale nejsem kritik, abych se tím trápil, ono se to jistě dostaví. OTK se trochu výrazově posunuli, mírný příklon k písničce, ale stále moderní (v dobrém slov smyslu). Jedna z mála domácích kapel, která koresponduje se světovým děním a zachovává si vlastní osobitost.

Ján Boleslav Kladivo: RozhľadňaJan Boleslav Kladivo - Rozhľadna
Po mnoha experimentech návrat Kladiva k písňové formě. Dominuje tu klavír a jakoby potlačený zpěv. Má to hodně zajímavou až melancholickou náladu. Desku doporučuju všem hledačům!

Jan Burian - Muži jsou křehcí
Klasický Burian je bohužel už stále stejný, moc nemění výrazové prostředky, harmonie jsou vypočitatelné. Proto téhle desce prospěla synova produkce. Písně mají "současnější" háv, který však nevystupuje do popředí a slouží vlastní skladbě. Zcela mě dostala píseň, kde se zpívá "všichni kluci z naší třídy, si vzaly svoje matky...". Svěží, vtipné, zábavné. Stejně jako bonusové CD, kde stejné skladby interpretují kapely jako Hm, Baumaxa či geniální Konvrzek.

01 - Live Kaštan / Polí5
Moje polívčička, ale co naplat, poslouchal jsem to teď mnohokrát, takže to sem patří. 01 rozehrávají prapodivný sound prakticky složený jen z nehudebních struktur, improvizovaných bez jakékoliv přípravy. Lukáš Houdek pak do toho čte se svou typickou dikcí poesii všech tří zúčastněných (Bugra z Dětí deště a Romana Kollinera ze Skrytého půvabu byrokracie). Ale jakou poesii, žádné rýmovačky grafomanů - v tomto projektu se o současné mladé hudební i literární generací dozvíte více než z příruček.

Nuberg 2007
Tohle CD vyšlo jako příloha časopisu His Voice. Jde o premiérové nahrávky skladeb objednané komorním orchestrem Berg od současných mladých českých autorů. Hodně zajímavá záležitost, různé přístupy, dokonalá interpretace... Obzvláště zábavný je Petr Wajsar, který do klasicizující struktury zakomponoval prvky drum'n'bassu.

Jiří Bulis - Works 2005
Teprve teď se ke mně dostalo dvojalbum, které vyšlo už před několika rokama. Jiří Bulis mě učaroval už na svém EP, které zázrakem vyšlo koncem osmdesátých let. I tady jsou zastoupeny hlavně písně pro HaDivadlo. Sice tu není tolik hitů, ale své si fanoušek najde. Na druhém disku je pak nepísňová tvorba...

Ressonus Net Vol.1 (RU, IT, NL, UK)
Zbrusu nová kompilace současného ambientu a elektronické hudby. Velmi kvalitní kolekce nejen českých autorů, lze srovnávat i s příspěvky z Japonska, Ruska, Itálie atd. Mimo kvalitního obsahu stojí za poznámku i zdařilý obal!

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

MBT Shoes (28. 07. 2012, 09:41) MBT Shoes New Product

how to fix a hole in a sock Since then, every fashion house has adopted their own version of the dress, and it is still featured in Chanel collections Christian Louboutin Freee Shipping. http://www.echristianlouboutinvouge.co/

dsrtrtyd (28. 07. 2012, 05:00) Longchamp Pas Cher

produits que l'ensemble des gens sac longchamp durante général européen durante chicago matière de trouver une fa?on sacs longchamp pas cher de profiter sacs longchamp pas cher de. Il s'agit http://www.longchamppair.com d'un Longchamp Pliage The 3 b 3 vacances fourre-tout qui peut soutenir suffisamment l'ensemble des choses à l'égard de 5 jours à quelques semaines et même plusieurs heures. Il s'avère être très épuré et él

Oil Paintings (24. 07. 2012, 11:29) Oil Paintings

[url=http://www.9sart.com/]Oil Paintings[/url] business nowadays is getting hard. You need to be more professional to choose the really [url=http://www.9sart.com/]Handmade Oil Paintings supplier[/url]. The supplier who offers [url=http://www.9sart.com/]High Quality Paintings[/url] would be benefit to both of us.

Oil Paintings (24. 07. 2012, 11:26) Oil Paintings

[url=http://www.9sart.com/]Oil Paintings[/url] business nowadays is getting hard. You need to be more professional to choose the really [url=http://www.9sart.com/]Handmade Oil Paintings supplier[/url]. The supplier who offers [url=http://www.9sart.com/]High Quality Paintings[/url] would be benefit to both of us.

chanel eyeglasses (21. 07. 2012, 11:06) chanel eyeglasses

Overstock.com, as the name suggests, is another online retailer that sells surplus merchandise. Their selection of handbags include high-end and mid-level designer names such as Gucci, Fendi, Isabela Fiore, Michael Kors, Ralph Lauren and Calvin Klein.

Zappos.

http://www.reebokshoesdu.com/reebok-easy... Reebok Easytone

http://www.louisvuittonspeedydu.com/loui... Louis Vuitton Handbags

http://www.celinehandbag.org/celine-bost... Celine Boston Bags

http://www.merrellshoesdu.com/mens-world... Merrell Casual Boots

http://www.christianlouboutinshoesdu.org... Christian Louboutin Ankle Boots

http://www.juicycoutureoutletdu.com/juic... Juicy Couture Sunglasses

http://www.louisvuittoniphone4case.org/l... Louis Vuitton Briefcases

nike free run (21. 07. 2012, 10:54) nike free run www.lunarglidestore.com

lunarglidestore.com, Cheap Nike Lunarglide,Nike Free Run,Nike Air Max 2011,100%Authentic

http://www.lunarglidestore.com Nike Lunarglide Store,

http://www.lunarglidestore.com Nike Lunar Eclipse,

http://www.lunarglidestore.com Nike Lunar Elite,

http://www.lunarglidestore.com Nike Lunar Haze,

http://www.lunarglidestore.com Nike Free Run,

http://www.lunarglidestore.com Nike Free 3.0,

http://www.lunarglidestore.com Nike Free 5.0,

http://www.lunarglidestore.com Nike Free 7.0,

http://www.lunarglidestore.com Nike Free Run+,

http://www.lunarglidestore.com Nike Air Max Shoes,

http://www.lunarglidestore.com Nike Air Max 2011

air jordan 13 (21. 07. 2012, 10:12) cheap air jordan 13 sale www.airjordan13.biz

Authentic Nike Air Jordan 13 Shoes,Jordan Retro 13,Air Max Jordan Fusion,Air Jordan 13,Cheap Air Jordan Shoes Online Shop!

http://www.airjordan13.biz Air Jordan 13,

http://www.airjordan13.biz Air Jordan Shoes,

http://www.airjordan13.biz Jordan 13 Retro ,

http://www.airjordan13.biz Air Jordan Fusion Shoes,

http://www.airjordan13.biz Air Max Jordan Fusion,

http://www.airjordan13.biz Cheap Air Jordan 13

nike free shoes (21. 07. 2012, 10:10) nike free run sale www.nike-free-shoes.com

Juicy Couture Wallets (21. 07. 2012, 03:40) cheap sale

Citofar (19. 07. 2012, 08:04) Bilotar

beats by dre pro (18. 07. 2012, 14:09) http://www.sellmonsterheadphones.com/beats-by-dre-pro-c-17.html

nice post,thanks for your sharing, i am really very happy t view your post.

maillots foot 2012 (18. 07. 2012, 10:59) http://www.maillotsbontique.com/2011-2012-maillots-de-football-c-23.html

Néanmoins ce n'est pas de mesurer exactement 45 minutes que d'allumer une bougie instantanément et exactement déterminer quand une bougie est sorti n'est pas possible.

mac cosmetics (17. 07. 2012, 08:29) http://www.wholesalemaconline.com

Wholesale mac cosmetics,http://www.wholesalemaconline.com/mac-ey...">MAC Eyeshadow wholesale,mac brushes,welcome come to our website .we have cheap cosmetics,cheap jewelry in our website.

http://mac.monsterbeatsbydrdre.org/">mac makeup wholesale prices

http://mac.newnikefree.net/">buy mac makeup wholesale

http://mac.2012nikefree.com/">mac makeup wholesalers

administration (15. 07. 2012, 05:28)  

The top landlord home administration http://www.oneoilpainting.com/products/F... software package likewise consists of applications which will permit you to lookup exactly where community unique codes usually are,

MBT Shoes Online Store (07. 07. 2012, 07:33) mbt shoes

The Dressy SandalNo wardrobe is complete without MBT http://www.mbtfootwearus.co/ Wingu Shoes some pretty, feminine sandals. Choosing a Christian Louboutin http://www.christianlouboutindiscountsel... metallic shade of sandal is a great way to keep your options Christian Louboutin http://www.echristianlouboutinvouge.co/ Pumps for Put oning this shoe Versatile.

pas cher nike air max (05. 07. 2012, 14:39) http://www.chaussuressportpascher.com

Comme vous pouvez le voir, j'ai une excellente réputation pour la vente de chaussures de sport les plus chaudes --- Je ne vous décevrons pas

Ne manquez pas sur votre seule chance de saisir ces baskets grands.

http://www.chaussuressportpascher.com/ho...">hommes nike air max 2010

http://www.chaussuressportpascher.com/ho...">hommes nike air max 24-7

http://www.chaussuressportpascher.com/ho...">hommes nike air max ltd

http://www.chaussuressportpascher.com/ho...">hommes nike air max skyline

http://www.shoesonlinetrading.com">air jordan

http://www.achetersacsfr.com">acheter sacs

http://www.shoesonlinetrading.com/fr/4-f...">femmes air Jordan retro 3 pas cher

http://www.shoesonlinetrading.com/fr/5-a...">discount hommes air Jordan retro 5

http://www.shoesonlinetrading.com">pas cher air Jordan chaussures

http://www.shoesonlinetrading.com/fr/9-a...">pas cher air Jordan 1 chaussures

http://www.shoesonlinetrading.com/fr/10-...">pas cher air Jordan 2 chaussures

http://www.shoesonlinetrading.com/fr/11-...">pas cher air Jordan 3 chaussures

Louis Vuitton Outlet (03. 07. 2012, 09:03)  

The first blow is half the battle.good luck!

bottomshoes (26. 06. 2012, 09:05) Red Bottom Shoes

Where to buy the red bottom shoes in cheapest price ?

How to get the Christian louboutin shoes in best quality?

I like to buy it by follow site

http://www.redbottom-outlet.com/

popular air max (13. 06. 2012, 04:00) http://www.airmax95shoes.com/

Just do it. Don't do the next one who, be the first me!!!!!!!

http://www.airmax95shoes.com/

http://www.airmax95shoes.com/

http://www.airmax95shoes.com/

franklin marshall (12. 06. 2012, 05:14) Franklin Marshall

No son la carga y [url=http://www.franklinemarshall.com/][b]Franklin Marshall[/b] [/url] cortos con bolsillos grandes en el lado que puede llegar hasta cerca de las patas laterales. Se trata de [url=http://www.franklinemarshall.com/][b]Franklin and Marshall[/b] [/url] pantalones están hechos para la comodidad y el fin - los bolsillos laterales son para iPods y teléfonos móviles por igual. [url=http://www.franklinemarshall.com/][b]Franklin e Marshall[/b] [/url] cortos se vería bien con una camisa con cuello en V y una gorra de frío.[url=http://www.franklinemarshall.com/men-fra...][b]Franklin Marshall hoodie[/b] [/url] También hay un par de pantalones cortos de mezclilla que parece ser popular entre los rednecks. Este par de pantalones cortos por lo general viene en estilos holgados.It holgada puede ir fácilmente por [url=http://www.franklinemarshall.com/men-fra...][b]Franklin Marshall t-shirt[/b] [/url] Los ni?os de hip hop por lo general adornan este par de pantalones cortos de mezclilla,[url=http://www.franklinemarshall.com/men-fm-...][b]Franklin Marshall polo t-shirt[/b] [/url]con sus "bling-blings" para darle más carácter. Si usted está comprando a corto para los chicos jóvenes por favor visite trajes de lino para hombres para encontrar todo tipo de grandes buscan ropa de clima cálido como suitsthat ropa chicos son grandes cuando es verano y pantalones cortos no son lo suficientemente formales.Esta camiseta es una pieza definitiva para agregar a su guardarropa.[url=http://www.franklinochmarshall.com/men-f...][b]Franklin Marshall jacket[/b] [/url] Vístete para impresionar cuando usted usa esta camisa de polo. Usted se verá nítida.[url=http://www.franklinochmarshall.com/][b]Franklin Marshall[/b] [/url] Chicos que te rodean te preguntará dónde sacaste esa camisa.[url=http://www.franklinochmarshall.com/][b]Franklin and Marshall[/b] [/url] Lo bueno de los hombres 7 oz Camisa Algodón Piqué Polo de Gildan es que se puede usar con los pantalones más elegantes o con un par de golpes en los pantalones vaqueros.[url=http://www.franklinochmarshall.com/][b]Franklin och Marshall[/b] [/url] También se puede meter en un par de pantalones de algodón y la cabeza a la oficina. Este polo es 100% algodón peinado,[url=http://www.franklinochmarshall.com/men-f...][b]Franklin Marshall t-shirt[/b] [/url] tapeta de tres botones con botones woodtone, ribete de punto elástico y los pu?os, con aguja doble costura en todas partes, Gris Ceniza es de 99% algodón,[url=http://www.franklinochmarshall.com/men-f...][b]Franklin Marshall short[/b] [/url]1% poliéster, Deporte del Ring Spun Gris es de 90% algodón, 10% poliéster, oscuro Heather es 50% algodón, 50% poliéster.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.