chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Co poslouchá: Josef Jindrák (13. 05. 2008, 10:00)

MusicZone | článek Co poslouchá: Josef Jindrák (13. 05. 2008, 10:00)

Článek

Honza Binder (13. 05. 2008, 10:00) Co poslouchá: Josef Jindrák

Josef JindrákSkrytý půvab byrokracie patří k jedněm z našich nejoriginálnějších alternativních a experimentálně-undergroundových uskupení. Josef Jindrák, známý též jako Manuzio, patří k jedněm z otců-zakladatelů souboru, kde hraje na basovou kytaru. Dále se věnuje vydavatelské činnosti (hudba i literatura) a má prodejnu Polí pět (www.polipet.cz), kde najdete zajímavou nabídku alternativního a undergroundového umění všeho druhu.

Poslech mám v současnosti poněkud deformovaný prací a tím, co pouštím dětem. Ovšem muziky mi projde ušima hodně (v prodejně hraje lidem skoro pořád něco, leckde na akcích prodávám, takže chtě nechtě i poslouchám). Následuje výčet posledního týdne.

Vetiver - Vetiver
To je muzika, která vlastně není moc moje parketa. Takový folk (akustické kytary, violoncello...) s názvuky country (tomu se běžně vyhýbám). Pouštěl jsem to nějakému zákazníkovi a nechal si to pak v přehrávači celý den. Možná bude hned jasný, proč to všechno něčím přesahuje - hraje tu Devendra Banhart a hostují třeba Joana Newsom nebo paradoxně Colm O'Ciosing z My Bloody Valentine.

Shellac - Excellent Italian Greyhound
Excelentní novinkové album nahrané s nadhledem a dokonalým zvukem. Když to doporučuju zákazníkům, až mě překvapuje, že to skoro nikdo nezná. Mnozí se nechytají ani na to, že je to kapela Steva Albiniho, až když se přiblíží, že je to ten co produkoval Nirvanu... Ovšem co to má společného s Nirvanou - samozřejmě až na několik formálních shod nic. Bohužel jsem se na koncert v Akropoli nedostal - jistě to byl pořádný zážitek.

Květy - Střela zastavená v jantaruKvěty - Střela zastavená v jantaru
Týhle kapele hodně fandím, takže jsem se na novou desku dost těšil. A to se ukázalo být kontraproduktivní. Nejvyšší očekávání nikdy nemůže být naplněno... Trvalo mi asi pět poslechů, než jsem se vyrovnal s tím, že nová deska nepřekonává tu starší - "jenom" je stejně dobrá. Velcí talenti, o kterých jistě ještě uslyšíme.

OTK - Okolo
Tady kupodivu ještě nemám hotový názor. Deska je to samozřejmě dobrá, ale jakoby mi ještě neodkryla všechny svoje zákoutí, ještě mi to nesepnulo jako celek, ale nejsem kritik, abych se tím trápil, ono se to jistě dostaví. OTK se trochu výrazově posunuli, mírný příklon k písničce, ale stále moderní (v dobrém slov smyslu). Jedna z mála domácích kapel, která koresponduje se světovým děním a zachovává si vlastní osobitost.

Ján Boleslav Kladivo: RozhľadňaJan Boleslav Kladivo - Rozhľadna
Po mnoha experimentech návrat Kladiva k písňové formě. Dominuje tu klavír a jakoby potlačený zpěv. Má to hodně zajímavou až melancholickou náladu. Desku doporučuju všem hledačům!

Jan Burian - Muži jsou křehcí
Klasický Burian je bohužel už stále stejný, moc nemění výrazové prostředky, harmonie jsou vypočitatelné. Proto téhle desce prospěla synova produkce. Písně mají "současnější" háv, který však nevystupuje do popředí a slouží vlastní skladbě. Zcela mě dostala píseň, kde se zpívá "všichni kluci z naší třídy, si vzaly svoje matky...". Svěží, vtipné, zábavné. Stejně jako bonusové CD, kde stejné skladby interpretují kapely jako Hm, Baumaxa či geniální Konvrzek.

01 - Live Kaštan / Polí5
Moje polívčička, ale co naplat, poslouchal jsem to teď mnohokrát, takže to sem patří. 01 rozehrávají prapodivný sound prakticky složený jen z nehudebních struktur, improvizovaných bez jakékoliv přípravy. Lukáš Houdek pak do toho čte se svou typickou dikcí poesii všech tří zúčastněných (Bugra z Dětí deště a Romana Kollinera ze Skrytého půvabu byrokracie). Ale jakou poesii, žádné rýmovačky grafomanů - v tomto projektu se o současné mladé hudební i literární generací dozvíte více než z příruček.

Nuberg 2007
Tohle CD vyšlo jako příloha časopisu His Voice. Jde o premiérové nahrávky skladeb objednané komorním orchestrem Berg od současných mladých českých autorů. Hodně zajímavá záležitost, různé přístupy, dokonalá interpretace... Obzvláště zábavný je Petr Wajsar, který do klasicizující struktury zakomponoval prvky drum'n'bassu.

Jiří Bulis - Works 2005
Teprve teď se ke mně dostalo dvojalbum, které vyšlo už před několika rokama. Jiří Bulis mě učaroval už na svém EP, které zázrakem vyšlo koncem osmdesátých let. I tady jsou zastoupeny hlavně písně pro HaDivadlo. Sice tu není tolik hitů, ale své si fanoušek najde. Na druhém disku je pak nepísňová tvorba...

Ressonus Net Vol.1 (RU, IT, NL, UK)
Zbrusu nová kompilace současného ambientu a elektronické hudby. Velmi kvalitní kolekce nejen českých autorů, lze srovnávat i s příspěvky z Japonska, Ruska, Itálie atd. Mimo kvalitního obsahu stojí za poznámku i zdařilý obal!

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

cheap lebron 1o (07. 05. 2013, 17:48) http://www.lebronjames10cheap.com/

Welcome to our [url=http://www.lebronjames10cheap.com/]Lebron James Shoes[/url] online store,we sale famous [url=http://www.lebronjames10cheap.com/]Cheap Lebron James Shoes[/url] For Sale,Cheap Lebron James,[url=http://www.lebronjames10cheap.com/]Labron James X[/url],Lebron James 9,[url=http://www.lebronjames10cheap.com/]Nike Zoom Kobe 8 (VIII)[/url],Nike Zoom Kobe 7 (VII),Nike Zoom Kobe 6 (VI),lebron basketball shoes,Air Foamposite Pro shoes,The LeBron James X is LeBron James' tenth signature sneaker with Nike.The sneaker fabricated its on-court admission for LeBron James at the 2012 Summer Olympics,and was appear to the accessible after in 2012.Click in for the a lot of up to date Nike LeBron X information,absolution dates,and colorways.All Newest Styles for 2012. Save on fine [url=http://www.lebronjames10cheap.com/]Cheap Lebron Shoes[/url] & Lebron James Basketball Shoes here. Up to 74% OFF with Free Shipping Worldwide! Now enjoy Extra 2% OFF on orders above $150 with code GH520.Extra 5% OFF on orders above $200 with code GH590. If you have wide feet, kindly please run 1 size up!

ralph lauren canada (05. 05. 2013, 08:08) http://www.canada-ralphlauren.com/

carry (04. 05. 2013, 05:15)  

When you wear http://www.hairextensionsgood.com/">hair extensions, the hair on the scalp still grows so the http://www.hairextensionsgood.com/">cheap hair extensions move farther away from the scalp. "Maintenance" is usually about every 8 weeks http://www.hairextensionsgood.com/">real hair extensions, we remove the http://www.hairextensionsgood.com/">human hair extensions from the hair, the http://www.hairextensionsgood.com/">cheap human hair extensions are cleansed and prepared to be reapplied. In the mean time, my clients http://www.hairextensionsgood.com/">hair extensions sale is shampooed and if necessary http://www.hairextensionsgood.com/">hair extensions for sale colored and or highlighted.

hicham (03. 05. 2013, 23:45) hicham

thanks for this article

http://www.ta9ta9.com">طق طق

I like This

http://www.hguf.net">hguf

Good jobe

http://ta9ta9.com/">طقطق

http://ta9ta9.com/category/العاب-كورة">العاب كورة

http://ta9ta9.com/category/العاب-mbc3">mbc3العاب

http://ta9ta9.com/category/العاب-اكشن">العاب اكشن

http://ta9ta9.com/category/العاب-المزرعة-السعيدة ">العاب المزرعة السعيدة

http://ta9ta9.com/category/العاب-النينجا">العاب النينجا

http://ta9ta9.com/category/العاب-باربي">العاب باربي

http://ta9ta9.com/category/العاب-براعم">العاب براعم

http://ta9ta9.com/category/العاب-بلياردو">العاب بلياردو

http://ta9ta9.com/category/العاب-بن-10">العاب بن 10

http://ta9ta9.com/category/العاب-بنات">العاب بنات

http://ta9ta9.com/category/العاب-ترتيب">العاب ترتيب

http://ta9ta9.com/category/العاب-تلبيس">العاب تلبيس

http://ta9ta9.com/category/العاب-تلوين">العاب تلوين

http://ta9ta9.com/category/العاب-توم-وجيري">العاب توم وجيري

http://ta9ta9.com/category/العاب-دراجات-2">العاب دراجات

http://ta9ta9.com/category/العاب-دراغون-بول">العا ب دراغون بول

http://ta9ta9.com/category/العاب-دورا">العاب دورا

http://ta9ta9.com/category/العاب-ذكاء">العاب ذكاء

http://ta9ta9.com/category/العاب-زوما">العاب زوما

http://ta9ta9.com/category/العاب-زوما">العاب زوما

http://ta9ta9.com/category/العاب-سبونج-بوب">العاب سبونج بوب

http://ta9ta9.com/category/العاب-سكوبي-دو">العاب سكوبي دو

http://ta9ta9.com/category/العاب-سونيك">العاب سونيك

http://ta9ta9.com/category/العاب-سيارات">العاب سيارات

http://ta9ta9.com/category/العاب-طبخ">العاب طبخ

http://ta9ta9.com/category/العاب-قص-الشعر">العاب قص الشعر

http://ta9ta9.com/category/العاب-ماريو">العاب ماريو

http://ta9ta9.com/category/العاب-مكياج"> العاب مكياج

http://ta9ta9.com/category/العاب-ناروتو"> العاب ناروتو

hicham (03. 05. 2013, 23:41) hicham

thanks for this article

http://www.lo3ab.net"> hguhf

I like This

http://www.al3ab.us">al3ab

Good jobe

http://www.al3ab.us"> العب

http://www.al3ab.us/cat-1.html"> العب بنات

http://www.al3ab.us/cat-2.html"> العب حربية

http://www.al3ab.us/cat-3.html"> العب كرة القدم

http://www.al3ab.us/cat-4.html"> العب مكياج ميك اب

http://www.al3ab.us/cat-5.html"> العب تلبيس

http://www.al3ab.us/cat-6.html"> العب تصويب

http://www.al3ab.us/cat-7.html"> العب اطفال

http://www.al3ab.us/cat-8.html"> العب طبخ

http://www.al3ab.us/cat-9.html"> العب اكشن

http://www.al3ab.us/cat-10.html"> العب مطاردات سريعة

http://www.al3ab.us/cat-11.html"> العب مغامرات

http://www.al3ab.us/cat-12.html"> العب قتالية

http://www.al3ab.us/cat-13.html"> العب ذكاء

http://www.al3ab.us/cat-14.html"> العاب افلام كرتون

http://www.al3ab.us/cat-15.html"> العب العناية

http://www.al3ab.us/cat-16.html"> العب تلبيس العرايس

http://www.al3ab.us/cat-17.html"> العب ديكور و ترتيب الغرف

http://www.al3ab.us/cat-18.html"> العب ورق

http://www.al3ab.us/cat-19.html"> العب ماريو

http://www.al3ab.us/cat-20.html"> العب تلوين

http://www.al3ab.us/cat-21.html"> العب البحث عن الاشياء

http://www.al3ab.us/cat-22.html"> العب طائرات

http://www.al3ab.us/cat-23.html"> العب دراجات نارية

http://www.al3ab.us/cat-24.html"> العب سيارات

http://www.al3ab.us/cat-25.html"> العب حب

http://www.al3ab.us/cat-26.html"> العب رياضية

http://www.al3ab.us/cat-27.html"> العب قص الشعر فقط

http://www.al3ab.us/cat-28.html"> العب سمك و بحر

http://www.al3ab.us/cat-29.html"> العب صور

http://www.al3ab.us/cat-30.html"> العب للكبار فقط

http://www.al3ab.us/cat-31.html"> العب ممثلين و مشاهير

http://www.al3ab.us/cat-32.html"> العب رقص

http://www.al3ab.us/cat-33.html"> العب بوس

http://www.al3ab.us/cat-34.html"> العب متنوعة

http://www.al3ab.us/cat-35.html"> العب باربي

http://www.al3ab.us/cat-36.html"> العب سباق

http://www.al3ab.us/cat-37.html"> العب مزرعة العائلة

http://www.al3ab.us/cat-38.html"> العب بن تن 10

http://www.al3ab.us/cat-39.html"> العب سونيك

http://www.al3ab.us/cat-40.html"> العب براتز

http://www.al3ab.us/cat-41.html"> العب سبونج بوب

http://www.al3ab.us/cat-42.html"> العب دورا

http://www.al3ab.us/cat-43.html"> سبيستون

hicham (03. 05. 2013, 23:40) hicham

thanks for this article

http://www.lo3ab.net"> hguhf

I like This

http://www.al3ab.us">العب

Good jobe

http://www.lo3ab.net"> لعاب

http://www.lo3ab.net/cat-1.html"> العاب بنات

http://www.lo3ab.net/cat-2.html"> العاب حربية

http://www.lo3ab.net/cat-3.html"> العاب كرة القدم

http://www.lo3ab.net/cat-4.html"> العاب مكياج ميك اب

http://www.lo3ab.net/cat-5.html"> العاب تلبيس

http://www.lo3ab.net/cat-6.html"> العاب تصويب

http://www.lo3ab.net/cat-7.html"> العاب اطفال

http://www.lo3ab.net/cat-8.html"> العاب طبخ

http://www.lo3ab.net/cat-9.html">العاب اكشن

http://www.lo3ab.net/cat-10.html"> العاب مطاردات سريعة

http://www.lo3ab.net/cat-11.html"> العاب مغامرات

http://www.lo3ab.net/cat-12.html"> العاب قتالية

http://www.lo3ab.net/cat-13.html"> العاب ذكاء

http://www.lo3ab.net/cat-14.html"> العاب افلام كرتون

http://www.lo3ab.net/cat-15.html"> العاب العناية

http://www.lo3ab.net/cat-16.html"> العاب تلبيس العرايس

http://www.lo3ab.net/cat-17.html"> العاب ديكور و ترتيب الغرف

http://www.lo3ab.net/cat-18.html"> العاب ورق

http://www.lo3ab.net/cat-19.html"> العاب ماريو

http://www.lo3ab.net/cat-20.html"> العاب تلوين

http://www.lo3ab.net/cat-21.html"> العاب البحث عن الاشياء

http://www.lo3ab.net/cat-22.html"> العاب طائرات

http://www.lo3ab.net/cat-23.html"> العاب دراجات نارية

http://www.lo3ab.net/cat-24.html"> العاب سيارات

http://www.lo3ab.net/cat-25.html"> العاب حب

http://www.lo3ab.net/cat-26.html"> العاب رياضية

http://www.lo3ab.net/cat-27.html"> العاب قص الشعر فقط

http://www.lo3ab.net/cat-28.html"> العاب سمك و بحر

http://www.lo3ab.net/cat-29.html"> العاب صور

http://www.lo3ab.net/cat-30.html"> العاب للكبار فقط

http://www.lo3ab.net/cat-31.html"> العاب ممثلين و مشاهير

http://www.lo3ab.net/cat-32.html"> العاب رقص

http://www.lo3ab.net/cat-33.html"> العاب بوس

http://www.lo3ab.net/cat-34.html"> العاب متنوعة

http://www.lo3ab.net/cat-35.html"> العاب باربي

http://www.lo3ab.net/cat-36.html"> العاب سباق

http://www.lo3ab.net/cat-37.html"> العاب مزرعة العائلة

http://www.lo3ab.net/cat-38.html"> العاب بن تن 10

http://www.lo3ab.net/cat-39.html"> العاب سونيك

http://www.lo3ab.net/cat-40.html"> العاب براتز

http://www.lo3ab.net/cat-41.html"> العاب سبونج بوب

http://www.lo3ab.net/cat-42.html"> العاب دورا

http://www.lo3ab.net/cat-43.html"> العاب سبيستون

cheap air max (22. 04. 2013, 07:39) http://www.airmax1cheap.com/

Our Store Offer [url=http://www.airmax1cheap.com/]Cheap Air Max Shoes[/url],[url=http://www.airmax1cheap.com/]Nike Free Shoes[/url],[url=http://www.airmax1cheap.com/]Nike Lunarglide Shoes[/url],[url=http://www.airmax1cheap.com/]Nike Zoom Elite Shoes[/url],Nike Air Max Shoes Online Sale Up To 45% Off!

Christian Louboutin Sandals (20. 04. 2013, 15:35) http://www.christianlouboutinsandals.co.uk/

The famous brand http://www.christianlouboutinsandals.co....">Christian Louboutin Sandals is more and more popular among lots female in the world.In order to meet kinds of demand from women friends,the Christian Louboutin Sale is particular to design for all beautiful bridal.They can make your look unforgettable and charming in your wedding,we believe most men will be touched by your sexy and temperament.What's more,the shoes are really comfortable to walk in based on its special technology.Absolutely is your best choice for your wedding day.Besides, http://www.christianlouboutinsandals.co....">Christian Louboutin Pumps or http://www.christianlouboutinsandals.co....">Louboutin Boots Sale are also including here,they are another wonderful design,so perfect for female.Come to enjoy free shipping and non-tax to your door,fast delivery!

nike free run (20. 04. 2013, 14:52) http://www.shopfreerun2.com/

Welcome to our www.shopfreerun2.com online store,We mainly sell nike free run sale,nike free 3.0 sale,nike free 5.0 sale,nike free 7.0 sale womens and mens shoes,Nike Free Runs sale.The newest 2011 nike free running shoes hot sale in our store.All nike free shoes sale are high quality,low price,lightweight,fexible like your feet.100% authentic with original shoe box,gift packing.Free shipping on any order,5~7 days promise you can getting the shoe.Now order any two pairs of nike free sale,we will send the gift with your order.Don't miss out,order now! Get The Best Nike Free Run 2,Nike Free Run 3,Nike Free Run,Nike Free 3.0 V2,Nike Free 3.0 V3,Nike Free 3.0 V4,Nike Free 4.0 V2,Nike Free 5.0 V4,Nike Free 7.0 V2,Nike Free 7.0 V3 Running Shoes For New Year Day ! Click Here!

New 2012 Models Are Here !Now Select Items Save Up To 40% Off.

Enjoy Free Shipping, 7-12 Days To Worldwide, Dispatch-Guarantee Quality.

nike free run 2 (20. 04. 2013, 14:51) http://www.nikefreerun2.pw/

We Provide Cheap Nike Free Run,Cheap Nike Air Foamposite Shoes,Cheap Nike Air Max 2011/2013 Shoes,With High Quailty And Free Shipping

Christian Louboutin Sandals (20. 04. 2013, 14:50) http://www.christianlouboutinsandals.co.uk/

The famous brand Christian Louboutin Sandals is more and more popular among lots female in the world.In order to meet kinds of demand from women friends,the Christian Louboutin Sale is particular to design for all beautiful bridal.They can make your look unforgettable and charming in your wedding,we believe most men will be touched by your sexy and temperament.What's more,the shoes are really comfortable to walk in based on its special technology.Absolutely is your best choice for your wedding day.Besides, Christian Louboutin Pumps or Louboutin Boots Sale are also including here,they are another wonderful design,so perfect for female.Come to enjoy free shipping and non-tax to your door,fast delivery!

cheap nike free shoes (05. 04. 2013, 03:13) cheap nike free shoes for women

http://www.cheapnikefree.pw Cheap Nike Free,

http://www.cheapnikefree.pw Nike Free 5.0 Shoes,

http://www.cheapnikefree.pw Nike Free 3.0 Shoes,

http://www.cheapnikefree.pw Nike Free 3.0 V2 Shoes,

http://www.cheapnikefree.pw Nike Free Run 2,

http://www.cheapnikefree.pw Nike Free 4.0 V2,

http://www.cheapnikefree.pw Nike Free 5.0 V4,

http://www.cheapnikefree.pw Nike Free Shoes,

http://www.cheapnikefree.pw Nike Free Running

air max 2011 (05. 04. 2013, 03:13) cheap air max 2011 for sale

cheap lebron sale (05. 04. 2013, 03:12) cheap lebron sale

cheap lebron x (05. 04. 2013, 03:11) cheap lebron x online sale

http://www.cheapnikelebron.org/ Cheap nike lebron 10,

http://www.cheapnikelebron.org/ Nike lebron 9,

http://www.cheapnikelebron.org/ Cheap lebron x,

http://www.cheapnikelebron.org/ Cheap Nike Air Max 2013,

http://www.cheapnikelebron.org/ Air Max 2011,

http://www.cheapnikelebron.org/ Nike Air Max 1,

http://www.cheapnikelebron.org/ Nike Air Foamposite One,

http://www.cheapnikelebron.org/ Nike Foamposite Air Max

cheap nike free run 2 (05. 04. 2013, 03:10) cheap nike free run 2 for sale

Nike Free Run 2 (31. 03. 2013, 05:58) Nike Free Run 2

kobe 8 shoes (31. 03. 2013, 05:56) kobe 8 shoes cheap sale online

New Balance UK Store (31. 03. 2013, 05:55) New Balance UK Store www.newbalanceshoes.biz

Our Store Newbalanceshoes.biz Sale Cheap New Balance 574,New Balance 1300,New Balance 1400,New Balance 1500,1574,150,300,360,501,850,993,996,99 9,CC,MS77,V45 With FREE SHIPPING.The Shoes Carry For Men And Womens.The Most Pupular In New Balance Series is New Balance 574,And New Style NEW BALANCE 1574.Pick Up Your Favorite NEW BALANCE Sneaker With Cheapest Price At Our Store

http://www.newbalanceshoes.biz New Balance Shoes,

http://www.newbalanceshoes.biz Cheap New Balance,

http://www.newbalanceshoes.biz New Balance 574 Shoes,

http://www.newbalanceshoes.biz New Balance 993 Shoes,

http://www.newbalanceshoes.biz New Balance 1500 Shoes,

http://www.newbalanceshoes.biz New Balance 150 Shoes,

http://www.newbalanceshoes.biz New Balance 300 Shoes,

http://www.newbalanceshoes.biz New Balance 360/501/850/993/996/999/CC/MS77/V45 Shoes

http://www.newbalanceshoes.biz Cheap New Balance

http://www.newbalanceshoes.biz New Balance UK Store,

http://www.newbalanceshoes.biz Cheap New Balance Shoes For Sale

Nike Free Run 2 (31. 03. 2013, 05:54) Nike Free Run 2 Sale On www.nikefreerun123.com

Nike Free Run 2 NIke Running shoes shop online!

http://www.nikefreerun123.com/ Nike Free Run,

http://www.nikefreerun123.com/ Nike Free Run 2,

http://www.nikefreerun123.com/ Nike Free Run 3,

http://www.nikefreerun123.com/ Cheap Nike Free,

http://www.nikefreerun123.com/ Free Runs On Sale

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.