chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Co poslouchá: Tomáš "Robotom" Šlápota (16. 01. 2009, 17:00)

MusicZone | článek Co poslouchá: Tomáš "Robotom" Šlápota (16. 01. 2009, 17:00)

Článek

V.Silver (16. 01. 2009, 17:00) Co poslouchá: Tomáš "Robotom" Šlápota

Goldfrapp

Tomáš "Robotom" Šlápota je kybernetický mág z crossoverové kapely Dark Gamballe a v součanosti pracuje jako Audio Direktor na projektu "MAFIA 2" u firmy 2kczech.

Goldfrapp – Ooo la la
Není to nejnovější, ale je to Goldfrapp, který mě nenudí. Asi nejvíc sexy věc z mé sbírky za poslední dva a půl roku. Doplňuju si tím poslech Rolling Stones, vlastně je si to docela podobné. Která holka by si nechala ujít jízdu na zrcátkovém koníkovi?

Piatnica – Piatnica
Folk-reggeae-hiphop-beatbox... jo a je to z Ruska... oprava - z Ukrajiny, z Charkova. Města, které dvakrát dobyli Rusové a dvakrát rozstříleli Němci. Je to peklo! Jestli si někdo z nás myslí, že umí dělat hip-hop, tak ať se třese před invazí z východu. Až přijde, tak nás, české hudlaly všech žánrů, bez milosti převálcuje. Každá písnička je originál, každá je rusky s výjimkou pár vkusně a smysluplně použitých anglických slov. "...I’m chot oh my God...". V téhle písničce najdeš všechno podstatné: "nam vsjo rovnó" a komu je všechno fuk, ten se nebojí a nelže...

Rammstein – Keine Lust
Mám je rád. Osis z Berlína, prajzská nová metalová vlna. Teď tuhle písničku poslouchám v živé verzi z DVD kompletu "Volkerball". Už od dob alba "Sehnsucht" se s každým jejich počinem dobře bavím, cukají mi koutky a čekám, kdy se tihle kucí prajzský začnou při hraní smát. Kolegové nad tím nejdřív kroutili hlavami (jestli jako nejsem nějak víc plešatej než vypadám), ale dneska už si rozumíme. Jo jinak, je to velmi užitečná písnička na cvičení německé gramatiky - "infinitiv s zu"!

Primal Scream – Beautiful Future
V posledních měsících (díky Wave - "Swastika Eyes" forever!) u nás velmi populární kapela. Tahle písnička mě vždycky potěší, asi je to tím zvukem piána, který dříve zdobil abbovskou "Chiquititu". Mám rád i předcházející dvě alba, "psycho" "Evil Heat" s úžasným Plantem na foukačku a "navoněnou" Kate Moss na... ehmm zpěv. No a samo zlatá "Riot City Blues"... opět do toho prosakují ti Stouni, ale stojí to celé na pevných nohách Primals!Primal Scream

Beck – Diamond Dogs
Autor – Bowie, Interpret – Beck, Produkce – Timbaland. Patří ke kultovnímu soundtracku k filmu "Moulin Rouge". Vždycky si u tohohle filmu pobrečím... Beck je dobrej, pružnej, nezasmrádá... je to jedna z nejlepších (alespoň pro mne) coververzí. Písnička funguje dobře jak jako doprovod k "obrázkům", tak i sama o sobě, s každým poslechem ji vnímám trochu jiným způsobem. V podstatě malinko válcuje originál... promiň, promiň Davide...

Heavy Trash – They were kings
Všechno, co za posledních 8 let (starší neznám) splácal Jon Spencer, baštím i s navijákem! Blues Explosion, Heavy trash i hostovačky u jiných kolegů z Yep Rec. Tenhle projekt je ještě větší staroba než Blues Explosion, vracíme se k Jackie Brenstonovi a to i se zvukem, se kterým si pohrál Spencerův kolega Marta Verta Ray. Ve svém NY Hed studiu pravidelně vyvolává duchy "slunečního" studia Sama Philipse, vše vrčí šumí skřípe a pekelně hraje! Pokud chcete slyšet starý dobrý Telecaster na nové nahrávce jako za stara, dál nehledejte...

Jimmy Hendrix – Here He Comes
Je to vlastně původní verze "Lover Man", z alba "South Saturn Delta". Vždycky mě dostane komunikace Jimmyho se zvukařem Angelem Balestierem - "...co to nahráváme Jimmy? Hendrix: "Here He Comes". Balestier: Tak jo Jimmy, "Here He Comes", první pokus". No a pak Jimmy napoprvé nahraje na jeden zátah šest a půl minutovou kytarovou smršť. Kytarový nebeský/pekelný (nehodící si škrtněte) workalkoholik. Jimi Hendrix

Garry Schyman – The Docks (BIOSHOCK Game orchestral soundtrack)
Jo i doma jsem postižen prací, takže poslouchám co tvoří kolegové, zvlášť když to jsou kolegové z firmy, u které pracuji. Tenhle soundtrack k videohře je životaschopný i bez původního záměru propojení s vynikající hrou. Poslouchám "TO" vždy po tmě, "The Docks" s duněním potopených konstrukcí a ozvěnou akordeonu hrajícího staré námořnické písničky, zní tak smutně a strašidelně, že by to vyvolalo závist u nejednoho doom metalisty.

Boards of Canada – An Eagle on Your Mind
Zvolil jsem tento titul, ale mohl jsem šáhnout po jakémkoliv jiném z celé diskografie BOC. Pokud je poslouchám, tak si zpravidla nechávám přehrávač náhodně vybírat písně z celé kategorie alb BOC. Je to taková "hudba pro zvukaře", ale i matematiky, fyziky, muzikanty. Stále znova mě překvapuje, jak může být ambient nápaditý a taneční, groove...

Bloc Party – Mercury
Objevil jsem je až před nedávnem... stydím se! Vlasně je to docela podobné mým Dark Gamballe. Pro mě bezchybně skloubené smyčky se zpěvem a indie kytarovým zvukem, který se nebojí vyvolat až hardcoreovou bouři. Přitom je to pop!

Iggy Pop – T.V. Eye (Anthology Part II)
Tohle je "živá" verze téhle staré pecky. Je to takový nářez, že mě to přinutilo sehnat si podrobnosti o tomto koncertě, kdo na co s Iggym hrál a kde se na tomto koncertě vzal. Otravoval jsem kvůli tomu i kolegu Korála (ještě jednou dík!). Pokud si někdo myslí, že kombinovat Hard Core a Nu Jazz není možné, ať si poslechne tuhle nahrávku. Přímé citace v kytarovém sólu, které sahá do slavného "Závodu s ďáblem po španělské dálnici" od Al DiMeoly, do toho se valí drum and bassová rytmika a huláká Iggy! Depeche Mode

Depeche Mode – John The Revelator (KROQ Acoutic X-mas concert)
Depešáci naživo, v takovém polo–akustickém kabátě. Tahle písnička je opět plná gospelu a blues. A zvuku velkých živých bicí, sborů a krásné Goreho kytary. Písnička zazněla na tradičním koncertě, který KROQ radio, které DM pomáhalo dobýt Ameriku, pro DM pravidelně pořádá.

Sad Harmony - Ode mlýna ke mlýnu
Trochu si přihřeju vlastní polívku, ale jenom proto, že tahle kapela už asi v základní sestavě nikdy nezahraje, ale hlavně kvůli nejlepším kytarovým sólům, které jsem měl tu čest "produkovat"... Já jsem teda spíš jen zíral a klepal se, aby neselhala technika. Petr Mores je současný český Jimmy Hendrix!

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

Oil Paintings (24. 07. 2012, 11:23) Oil Paintings

[url=http://www.9sart.com/]Oil Paintings[/url] business nowadays is getting hard. You need to be more professional to choose the really [url=http://www.9sart.com/]Handmade Oil Paintings supplier[/url]. The supplier who offers [url=http://www.9sart.com/]High Quality Paintings[/url] would be benefit to both of us.

Jordan 4 Mars 2012 (24. 07. 2012, 05:41) www.jordanmars4.com

oakley outlet (23. 07. 2012, 09:53) oakley outlet

Jordan 12 Obsidian (23. 07. 2012, 09:17) http://www.jordan12obsidianonline.com

.Good love makes you see the whole world from one person while bad love makes you abandon the whole world for one person.

 http://www.jordan12obsidianonline.com http://www.jordan12obsidianonline.com

http://www.foamposites-forsale.com http://www.foamposites-forsale.com

http://www.airyeezy2forsales.com http://www.airyeezy2forsales.com

Men love from overlooking while women love from looking up. If love isa mountain, then if men go up, more women they will see while womenwill see fewer men.  

http://www.nikefoampositescheap2012.com http://www.nikefoampositescheap2012.com/ /

Louis Vuitton Outlet (23. 07. 2012, 08:49) http://www.srclouisvuittonoutlet.com/

http://www.srclouisvuittonoutlet.com/ Louis Vuitton Outlet

http://www.michaelkorsstoreus.net/ Michael Kors Outlet

http://www.michaelkorsmkvip.org/ Michael Kors Handbags Outlet

http://www.michaelkorsonline-us.com/ Michael Kors Outlet

http://www.srclouisvuittonoutlet.com/ Louis Vuitton handbags

http://www.michaelkorsstoreus.net/ Michael Kors Handbags outlet

http://www.michaelkorsmkvip.org/ Michael Kors Outlet

http://www.michaelkorsonline-us.com/ Michael Kors Outlet Online

http://www.srclouisvuittonoutlet.com/ Louis Vuitton Sale

http://www.michaelkorsstoreus.net/ Cheap Michael Kors Bags

http://www.michaelkorsmkvip.org/ Cheap Michael Kors Bags

http://www.michaelkorsonline-us.com/ Michael Kors Outlet Store

Oakley Sunglasses (20. 07. 2012, 02:41) Lic

http://www.benefitcosmeticsuk.co.uk/">benefit cosmetics is a brand of makeup and skin care based in San Francisco. The unique retro-inspired packaging and flirtatious product names have made Benefit a fun and exciting brand. Benefit Perfume offers a selection of fragrances that each express their own individuality. Through various floral and fruity scent lines along with the playful names and packaging, each fragrance has a sort of "personality" of its own, whether it is fun, flirty, or seductive. These are fantastic perfumes for daily use or even a night out on the town with the girls.

With mango, sheer lily, musk, and white caramel, Something about Sofia is the most complex fragrance of the trio. All three http://www.benefitcosmeticsuk.co.uk/">benefit makeup Perfumes come in gift sets that include the fragrance spray and matching body lotion.

airjordanalphatrunner (18. 07. 2012, 11:03) Air Jordan Alpha Trunner

maillots de nba (18. 07. 2012, 10:57) http://maillotsbontique.com

Cet article est super, il peut être excellent travail et ce qu'est un outil génial!

tea shop (17. 07. 2012, 09:19) tea shop

Would you like to drink http://www.chinesetea-online.com/">tea There is a variety of chinese tea in our http://www.chinesetea-online.com/">tea shop.Now http://www.chinesetea-online.com/">tea online,http://www.chinesetea-online.com/">Chinese Tea Shop and http://www.chinesetea-online.com/">chinese tea online sell all kinds of chinese tea.If you would like to http://www.chinesetea-online.com/">buy tea online,you can go into these website.

Nike free run (16. 07. 2012, 11:54) Nike free run

Jeg allieret erhvervet http://www.mbtdk.dk/ MBT online overflod breve eller telefon, jeg analyse aktiviteten evne MBT http://www.nikefree-dame.com/ sko eller støvler MBT sko eller støvler at gå på shopping, føler sig trygge, http://www.mbtdk.dk/ og kylling stranden for at modregne gå anon at styrke dine muskler, aa http://www.nikefree-dame.com/ rigelige tilbud, tilføjede aktiv holdning generelt så rigelige bedre

Mbt sko : http://www.mbtdk.dk/

Nike free run : http://www.nikefree-dame.com/

Mbt (16. 07. 2012, 11:50) Mbt

MBT Debbie http://www.mbtdk.dk/">mbt store

Helbrede http://www.mbtdk.dk/">MBT SKO

problemer, det staalindustrien giver en acceptabel healing meget hurtigere, genoprette oksekød angst Trailer http://www.mbtdk.dk/">MBT

Faether større http://www.mbtdk.dk/">mbt tilbud temperatur spredning. En masse mennesker http://www.mbtdk.dk/">MBT ONLINE

acceptere en kok fortsatte endda tilføjet calefaction forbrug, fremme sko og støvler. Udlændingen Bandet er http://www.mbtdk.dk/">mbt outlet

aktuelle pasform <http://www.mbtdk.dk/a href="http://www.mbtdk.dk/">mbt sandaler

http://www.mbtdk.dk/">MBT UDSALG

Mbt : http://www.mbtdk.dk/

Jordan 7 Olympic (16. 07. 2012, 10:48)  

Spletno nakupovanje ima številne prednosti. Z visokih stroškov plina, je odličen način, da prihranite denar. Mnogi ljudje všeč, ker si lahko vzamete čas iz udobja svojega doma in izberete, kaj želite. Obstaja veliko spletnih trgovin, kot so Amazon in eBay obetavnih veliko ukvarja, ampak se splača narediti nekaj domače naloge.

http://www.foampositeforsale.org/ Cheap foamposites

http://www.jordan4firereds.net/ Jordan 4 Fire Red

http://www.jordan-7-retro.com/ Jordan 7 Olympic

http://www.airyeezyforsale2012.com/ Air Yeezy 2 For Sale

http://www.jordanretro4firered.com/ Jordam Retro 4

http://www.lebron9sale2012.com/ Lebron 9 Cheap

http://www.jordan-4-military-blue.com/ Jordan Retro 4

http://www.foampositescom.com/ Cheap Foamposites For Sale

Nike Hyperfuse 2012 (16. 07. 2012, 09:30) http://www.hyperfusezoom.com/

Uporabite nasvete ste jo pravkar prebrali, da vam pomaga izogniti preveč alergij trpljenje, ko preživljanja časa na prostem. Lahko nikamor in storiti ničesar, zdaj: pojdite ven, igrajo s hišnimi ljubljenčki in živijo zdravega načina življenja, ne glede na vaše alergije.

Jordan 7 for sale : http://www.jordan7buy.com/

Nike Hyperfuse 2012: http://www.hyperfusezoom.com/

Lebron 9 elite: http://www.lebron9org.com/

Jordan 6 olympic 2012: http://www.jordan6u.com/

Nike foamposite translucent: http://www.foamposites-translucent.com/

Jordan 7 Olympic (16. 07. 2012, 09:29) http://www.jordan7buy.com/

Poskusite najem pro in tako zapečatil zračne netesnosti, kjer lahko alergeni vstopijo. Dve glavni vir alergij, škodljivcev

in cvetni prah, lahko dobite v vaš dom skozi vse razpoke in nezaprti puščanja zraka. Tu lahko najdete strokovnjaka, da se določi vaš dom, da je proti alergijam dokaz.

Jordan 7 for sale : http://www.jordan7buy.com/

Jordan retro 4 (16. 07. 2012, 09:28) http://www.jordanretro4mars2012.com/

To je skoraj nemogoče izogniti pršice. Živijo v blazine in žimnice. Ogabno! Obstajajo posebne "pršice odporne" čreva, ki jih lahko kupite za kritje blazine in žimnice, da jih vodi ven. Umijte posteljnino v cevi tople vode vsak teden, da bo ubil pršice.

Jordan 7 olympic : http://www.jordan7buy.com/

Jordan retro 4: http://www.jordanretro4mars2012.com/

Cheap Lebron 9: http://www.lebron9by.com/

Air Yeezy 2 For Sale: http://www.airyeezy2o.com/

Foamposites For Sale: http://www.2012foampositesnew.com/

Nike Hyperfuse 2012: http://www.hyperfusezoom.com/

a strong (15. 07. 2012, 05:30)  

compute

time period zoom disparities, along with http://www.oneoilpainting.com/products/F... features a general calculator in which contributes as well as subtracts figures, times along with instances,

tresor paris uk (13. 07. 2012, 10:47) tresor paris jewellery

Children admitted to hospitals with symptoms including high fever, breathing difficulty and neurological problems had rapid deterioration [url=http://www.trxtraininges.com/]trx suspension training[/url] of respiratory function, Joy Rivaca Caminade, a technical officer with WHO’s Regional Office for the Western Pacific in Manila, said July [url=http://www.trxtraininges.com/]cheap trx workouts[/url] 6. The affected children suffered from encephalitis, Richner said.Outside the hospital buildings yesterday, dozens of children and parents [url=http://www.trxtraininges.com/]trx workouts[/url] walked throughout the hospital grounds, while families sat in the shade to avoid the afternoon sun as they waited to hear news about their [url=http://www.trxtraininges.com/]http://www.trxtraininges.com/[/url] loved ones. Guards only allowed one visitor per patient into the buildings.Mao Nath, 31, had traveled from Kampot province, about 121 kilometers [url=http://www.trxtraininges.com/]trx training on sale[/url] (75 miles) from the Cambodian capital, to accompany her 10-year-old nephew sick with tetanus. [url=http://www.trxtraininges.com/]trx training[/url]

Juicy Couture Outlet Online (13. 07. 2012, 05:32) http://www.juicycoutureoutlet-vip.com/

Survival of essays, daggers, spears, and reading things to trail blaze a trail with survival

cheap ralph lauren polo shirts (12. 07. 2012, 11:41) cheap ralph lauren polo shirts

http://www.ralphlaurenpolouk.com">ralph lauren sale uk

http://www.ralphlaurenpolouk.com">ralph lauren polo shirts

http://www.ralphlaurenpolouk.com">polo ralph lauren sale

jordan heels 2012 (11. 07. 2012, 06:59) http://www.jordanheels2012.us

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.