chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Co poslouchá: Tomáš "Robotom" Šlápota (16. 01. 2009, 17:00)

MusicZone | článek Co poslouchá: Tomáš "Robotom" Šlápota (16. 01. 2009, 17:00)

Článek

V.Silver (16. 01. 2009, 17:00) Co poslouchá: Tomáš "Robotom" Šlápota

Goldfrapp

Tomáš "Robotom" Šlápota je kybernetický mág z crossoverové kapely Dark Gamballe a v součanosti pracuje jako Audio Direktor na projektu "MAFIA 2" u firmy 2kczech.

Goldfrapp – Ooo la la
Není to nejnovější, ale je to Goldfrapp, který mě nenudí. Asi nejvíc sexy věc z mé sbírky za poslední dva a půl roku. Doplňuju si tím poslech Rolling Stones, vlastně je si to docela podobné. Která holka by si nechala ujít jízdu na zrcátkovém koníkovi?

Piatnica – Piatnica
Folk-reggeae-hiphop-beatbox... jo a je to z Ruska... oprava - z Ukrajiny, z Charkova. Města, které dvakrát dobyli Rusové a dvakrát rozstříleli Němci. Je to peklo! Jestli si někdo z nás myslí, že umí dělat hip-hop, tak ať se třese před invazí z východu. Až přijde, tak nás, české hudlaly všech žánrů, bez milosti převálcuje. Každá písnička je originál, každá je rusky s výjimkou pár vkusně a smysluplně použitých anglických slov. "...I’m chot oh my God...". V téhle písničce najdeš všechno podstatné: "nam vsjo rovnó" a komu je všechno fuk, ten se nebojí a nelže...

Rammstein – Keine Lust
Mám je rád. Osis z Berlína, prajzská nová metalová vlna. Teď tuhle písničku poslouchám v živé verzi z DVD kompletu "Volkerball". Už od dob alba "Sehnsucht" se s každým jejich počinem dobře bavím, cukají mi koutky a čekám, kdy se tihle kucí prajzský začnou při hraní smát. Kolegové nad tím nejdřív kroutili hlavami (jestli jako nejsem nějak víc plešatej než vypadám), ale dneska už si rozumíme. Jo jinak, je to velmi užitečná písnička na cvičení německé gramatiky - "infinitiv s zu"!

Primal Scream – Beautiful Future
V posledních měsících (díky Wave - "Swastika Eyes" forever!) u nás velmi populární kapela. Tahle písnička mě vždycky potěší, asi je to tím zvukem piána, který dříve zdobil abbovskou "Chiquititu". Mám rád i předcházející dvě alba, "psycho" "Evil Heat" s úžasným Plantem na foukačku a "navoněnou" Kate Moss na... ehmm zpěv. No a samo zlatá "Riot City Blues"... opět do toho prosakují ti Stouni, ale stojí to celé na pevných nohách Primals!Primal Scream

Beck – Diamond Dogs
Autor – Bowie, Interpret – Beck, Produkce – Timbaland. Patří ke kultovnímu soundtracku k filmu "Moulin Rouge". Vždycky si u tohohle filmu pobrečím... Beck je dobrej, pružnej, nezasmrádá... je to jedna z nejlepších (alespoň pro mne) coververzí. Písnička funguje dobře jak jako doprovod k "obrázkům", tak i sama o sobě, s každým poslechem ji vnímám trochu jiným způsobem. V podstatě malinko válcuje originál... promiň, promiň Davide...

Heavy Trash – They were kings
Všechno, co za posledních 8 let (starší neznám) splácal Jon Spencer, baštím i s navijákem! Blues Explosion, Heavy trash i hostovačky u jiných kolegů z Yep Rec. Tenhle projekt je ještě větší staroba než Blues Explosion, vracíme se k Jackie Brenstonovi a to i se zvukem, se kterým si pohrál Spencerův kolega Marta Verta Ray. Ve svém NY Hed studiu pravidelně vyvolává duchy "slunečního" studia Sama Philipse, vše vrčí šumí skřípe a pekelně hraje! Pokud chcete slyšet starý dobrý Telecaster na nové nahrávce jako za stara, dál nehledejte...

Jimmy Hendrix – Here He Comes
Je to vlastně původní verze "Lover Man", z alba "South Saturn Delta". Vždycky mě dostane komunikace Jimmyho se zvukařem Angelem Balestierem - "...co to nahráváme Jimmy? Hendrix: "Here He Comes". Balestier: Tak jo Jimmy, "Here He Comes", první pokus". No a pak Jimmy napoprvé nahraje na jeden zátah šest a půl minutovou kytarovou smršť. Kytarový nebeský/pekelný (nehodící si škrtněte) workalkoholik. Jimi Hendrix

Garry Schyman – The Docks (BIOSHOCK Game orchestral soundtrack)
Jo i doma jsem postižen prací, takže poslouchám co tvoří kolegové, zvlášť když to jsou kolegové z firmy, u které pracuji. Tenhle soundtrack k videohře je životaschopný i bez původního záměru propojení s vynikající hrou. Poslouchám "TO" vždy po tmě, "The Docks" s duněním potopených konstrukcí a ozvěnou akordeonu hrajícího staré námořnické písničky, zní tak smutně a strašidelně, že by to vyvolalo závist u nejednoho doom metalisty.

Boards of Canada – An Eagle on Your Mind
Zvolil jsem tento titul, ale mohl jsem šáhnout po jakémkoliv jiném z celé diskografie BOC. Pokud je poslouchám, tak si zpravidla nechávám přehrávač náhodně vybírat písně z celé kategorie alb BOC. Je to taková "hudba pro zvukaře", ale i matematiky, fyziky, muzikanty. Stále znova mě překvapuje, jak může být ambient nápaditý a taneční, groove...

Bloc Party – Mercury
Objevil jsem je až před nedávnem... stydím se! Vlasně je to docela podobné mým Dark Gamballe. Pro mě bezchybně skloubené smyčky se zpěvem a indie kytarovým zvukem, který se nebojí vyvolat až hardcoreovou bouři. Přitom je to pop!

Iggy Pop – T.V. Eye (Anthology Part II)
Tohle je "živá" verze téhle staré pecky. Je to takový nářez, že mě to přinutilo sehnat si podrobnosti o tomto koncertě, kdo na co s Iggym hrál a kde se na tomto koncertě vzal. Otravoval jsem kvůli tomu i kolegu Korála (ještě jednou dík!). Pokud si někdo myslí, že kombinovat Hard Core a Nu Jazz není možné, ať si poslechne tuhle nahrávku. Přímé citace v kytarovém sólu, které sahá do slavného "Závodu s ďáblem po španělské dálnici" od Al DiMeoly, do toho se valí drum and bassová rytmika a huláká Iggy! Depeche Mode

Depeche Mode – John The Revelator (KROQ Acoutic X-mas concert)
Depešáci naživo, v takovém polo–akustickém kabátě. Tahle písnička je opět plná gospelu a blues. A zvuku velkých živých bicí, sborů a krásné Goreho kytary. Písnička zazněla na tradičním koncertě, který KROQ radio, které DM pomáhalo dobýt Ameriku, pro DM pravidelně pořádá.

Sad Harmony - Ode mlýna ke mlýnu
Trochu si přihřeju vlastní polívku, ale jenom proto, že tahle kapela už asi v základní sestavě nikdy nezahraje, ale hlavně kvůli nejlepším kytarovým sólům, které jsem měl tu čest "produkovat"... Já jsem teda spíš jen zíral a klepal se, aby neselhala technika. Petr Mores je současný český Jimmy Hendrix!

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

oakley sunglass (02. 11. 2011, 08:12) oakley sunglasses

mulberry fans.Especially, http://oakleysunglasses.webstarts.com with high quality nature leather and fashion style, the Mulberry bags outlet goes from work to weekend in a snap.

ugg outlet store (01. 11. 2011, 09:35) As well as the outsole abou bargai uggs outlet sale is usually...

hese most http://www.genuineuggboots-sale.net">cheap genuine ugg boots http://www.uggoutletstore-boots.com">uggs outlet store http://www.uggbootssale-cheapuggs.com">cheap ugg boots sale beneficial quality http://www.uggs-outlet-stores-online.net">uggs outlet trendy shoes http://www.uggs-outlet-stores-online.net">uggs outlet stores http://www.uggbootssale-cheapuggs.com">cheap uggs then you http://www.uggs-outlet-stores-online.net">uggs outlet online http://www.uggbootssale-cheapuggs.com">ugg boots sale http://www.genuineuggboots-sale.net">genuine ugg boots http://www.uggoutletstore-boots.com">uggs outlet stores undoubtedly http://www.genuineuggboots-sale.net">genuine ugg boots sale http://www.uggbootsclearance-uggs.net">ugg clearance http://www.uggbootsclearance-uggs.net">uggs clearance http://www.uggoutletstore-boots.com">ugg outlet store can purchase them from numerous http://www.cheapuggboots4.net">buy ugg boots http://www.uggbootsclearance-uggs.net">ugg boots clearance real world shops readily available inside the market. Shoes built with the http://www.ukbaileybuttonuggboots.com">ugg bailey button illegal use of color shows the http://www.ukbaileybuttonuggboots.com">ugg bailey button boots http://www.cheapuggboots4.net">cheap uggs boots design style, design trends, but http://www.ukbaileybuttonuggboots.com">bailey button ugg boots also the visual impact of the sport, entertainment greatly improved, and reflect the http://www.cheapuggboots4.net">cheap ugg boots for women movement itself, lively, dynamic and lively characteristics. Due to winter s low temperatures, the air msjyllgbgxnnskddahh pressure in a cold tire can easily drop.

Christmas gift ideas (31. 10. 2011, 12:02) Christmas gift ideas

Talent je obvykle spojován s potenciálem schopnosti jako vrozená. Například už od dětství hodně více hladce vaše výpočty v oblasti nákupu a prodeje sazby kvůli výchově svých rodičů nebo možná něco jiného.

http://www.christmastgiftideastore.com/

Great information you got here. (31. 10. 2011, 11:07) Awesome Post

It makes me feel so surprise. I never know there is such a wonderful place that I can find what I need,

http://www.onlinemedicalstore.net

Generic Viagra (31. 10. 2011, 11:06) Great Post

Great information you got here. I've been reading about this topic for one week now for my papers in school and thank God I found it here in your blog. I had a great time reading this.

http://www.onlinemedicalstore.net">Caverta

http://www.onlinemedicalstore.net">Kamagra

Christian Louboutin Shoes (27. 10. 2011, 06:02) BVGH

While buying the shoes, Jimmy Choo Uggs sale, you do not worry about the quality of shoes you buy. If you buy any other boot sale, then you must check the quality of the fleece, sewing, equipment and installation boots. You can wear these cheap Ugg Jimmy Choo in winter and summer. Invest in shoes that can be worn all year round is always better than slippers sheepskin season, shoes and ugg jimmy choo. Jimmy Choo Ugg boots sale is one of the best places to buy shoes, because then you get sheepskin boots for sale, which is 100% according to Australian standards. The quality of the Jimmy Choo Ugg Boots for Sale is guaranteed and you can rely on it even when you're online sheepskin footwear purchases. The quality of the Jimmy Choo Ugg Boot sold by sales of Ugg Jimmy Choo boots are much better than the boots on the market for the same price range. You can see the form found on the site and place your order. Unlike other Ugg Jimmy Choo sale online sales are much more reliable www.uggjimmychoo4u.com .

Looka (27. 10. 2011, 05:31) To the first floor a stamp, "I don't liu!"

Very lucky but nice to see such a wonderful article.

http://www.belstaffjackets.biz/

Susancai (01. 10. 2011, 14:45)  

Sme nepoznali o tom, vďaka príspevku. To stojí za to čítať. http://www.astrabeds.com/latex-mattresse...

http://www.toodress.net/Bridesmaid-Dresses-Bridesmaid-Dresses-2011.html 1http://www.toodress.net/Wedding-Dresses-Tea-Length-Wedding-Dresses.html1 can support pin back the added1materials and allow you see what the1attire would look like inside your size.1
Even when you see an attire design1you really like in a coloring you1loathe http://www.toodress.net it is1nevertheless worth trying on.1Probabilities are that the dress is1offered for order in distinctive colors.1Or you might even shock yourself and1come across Mattoni MusicZone 1článek Co poslouchá Tomáš Robotom1 Šlápota 16 01 2009 17 00
(23. 07. 2011, 09:10)
light pink evening dress

http://www.toodress.net/Wedding-Dresses-... in addition to bridesmaid’s outfits. These elegant outfits are frequently used just once after which discarded http://www.toodress.net/Wedding-Dresses-... but you could reuse an outdated prom outfit and give it brand new life as a Halloween costume. If you happen to be using your very own prom dress and would want to preserve it for sentimental reasons http://www.toodress.net/news-plus-size-l... avoid trimming the attire or Mattoni MusicZone článek Co poslouchá Tomáš Robotom Šlápota 16 01 2009 17 00

Replica Ray.Ban sunglasses (07. 05. 2011, 09:16) http://www.sunglassesrayban.net/raybansunglasses-c-43.html

Its an informative topic. It help me very much to solve some probe.http://www.sunglassesrayban.net/raybansu...">Ray.Ban sunglasses

Tory Burch Sandals sale (03. 05. 2011, 09:57) http://www.toryburchshoes-sale.net/tory-burch-sandals-c-88.html

There you can find cheap ,discount and beautiful Tory Burch Sandalshttp://www.toryburchshoes-sale.net/tory-...">Tory Burch Sandals

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.