chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Něha Francouzštiny prořezaná kytarami a mlžném hluku... Plum Dumplings vydali debut u labelu Červený kůň (27. 05. 2014, 18:00)

MusicZone | článek Něha Francouzštiny prořezaná kytarami a mlžném hluku... Plum Dumplings vydali debut u labelu Červený kůň (27. 05. 2014, 18:00)

Článek

Redakce (27. 05. 2014, 18:00) Něha Francouzštiny prořezaná kytarami a mlžném hluku... Plum Dumplings vydali debut u labelu Červený kůň

plum

Brněnští Plum Dumplings vydali 26. května u Červeného koně debutovou desku s názvem L´épitaphe des papillons (Epitaf motýlů). Repertoár, který vznikal přibližně dva roky, natočili ve studiu Jámor pod taktovkou Ondřeje Ježka.

Od francouzsky pějících Plum Dumplings ovšem nečekejte zasněnou francouzštinu a klasicky stavěné skladby. Veškerou něhu, kterou tento jazyk nabízí, ostře prořezávají kytary a někdy se ztrácí v mlžících hlukových plochách.

„Epitaf motýlů“ se skládá z deseti mikropříběhů. Jsou to tak malé úlomky lidského života, že se sotva vejdou do těla barevného motýla, z kterého pračka života stejně nakonec vypere všechny jeho sny a iluze. V Kabaretu U Marionette se setkáte se schizofrenní Nadjou, s Kafkou Tamurou, který je nejspíš zamilovaný do své matky. A se spoustou dalších postav a postaviček literárního světa.

Deska vychází na CD a i jako elektronický release.

K zakoupení ZDE.

Singl L´épitaphe des papillons volně k poslechu TADY.

www.plumdumplings.cz

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.