chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Full Moon hledá autory no a my na Musiczone taky (14. 12. 2014, 08:00)

MusicZone | článek Full Moon hledá autory no a my na Musiczone taky (14. 12. 2014, 08:00)

Článek

Richard Kutěj (14. 12. 2014, 08:00) Full Moon hledá autory no a my na Musiczone taky

fullmoon

My hledáme spolu s  Are You Local? tady, ale hledají taky kámošky a kámoši z Full Moonu. Píšící fanoušky. Lidi, co by je bavilo občas něco napsat o muzice, kterou mají rádi. Není vás moc holky a kluci. Ale věříme, že jste. Lidi, co nemaj muziku jen jako doplněk k hipsterským hadrům a kecům, ale prostě ji mají rádi. Pojďte za námi. Musiczone viz odkaz výše a Full Moon? O tom čti dál v textu od Maxima.

Hledáme hudební fanoušky! To stále platí! Jen jestli jsme na začátku hledali nějakých sedm pozic... když nad tím tak přemýšlím, pořád by se nám hodili: autor, bloger, fotograf, programátor, obchoďák i nápaďák. Ale protože jsme přišli o pár iluzí a protože se učíme pracovat v reálném čase a nakonec i protože se řada autorů osvědčila, víme přesněji, co potřebujeme. Pokud potřebujete něco podobného, o čem píšeme níže, napište maximovi na info@fullmoonzine.cz.

Reportér. Zní to trochu honosně, časy Egona Ervína Kišona jsou už přeci jen pryč, ale hledáme lidi, kteří by se rádi dostali na koncerty coby akreditovaní jedinci, užili si ho a pak v cuku letu napsali, jaké to bylo. Se znalostí věci, přesně a hutně, s vtipem. Nejde o sáhodlouhé analýzy, ale o poučené dojmy, což jako hudební fanoušci umíte. (A postrádáme hlavně ty, co chodí na elektronické koncerty a vůbec by chtěli psát o elektronice. Ve všech přesazích. Takoví lidi taky jsou, no né?)

Četka. Víte o dobré a zajímavé akci nejen hudební? Uměli byste zpracovat "něco na způsob tiskovky", tzv. novinku? Jste zběhlí na internetech a umíte ohnout slovo podle vlastních potřeb? Tohle není jen pro sekretářky, nejde o prosté přepisování, ale vyhledávání, selekci a komparování dat, vytvoření přínosné informace s odkazy a přesahy. Tohle není publicistická mrdka, ale text na úrovni autorského, bereme to dost vážně.

Hláska. Necítíte se na psané slovo, ale víte všechno první nebo druzí? Víte, kam se podívat, kde čeknout při ranní kávě o sedmé, abyste o osmé byli nejvíc v obraze a věděli na další týden, kde se co stane? Vidíte do budoucnosti a skládáte souvislosti? Hledáme i lidi, kteří by nás upozorňovali na věci, které nám unikají nebo jsou zdánlivě mimo záběr.

Autor. Píšete nebo chtěli byste psát o hudbě? Recenze desek, profily kapel, retro o vašich oblíbencích? Dělat rozhovory s lidma i nelidma? Umíte hezky česky? Nebo se osobně znáte se Stevem Albinim? Máte hromadu vzpomínek ještě na muziku za totáče a rádi byste se o to podělili, nebo jste mladí koloušci, co tráví noci v online klubech? Do budoucna nás zajímají autoři kuchařek, provozovatelé netradičních hobby, tatéři i tetovaní a taky ti, co cestují a mají plno zážitků z cest. Ti, co sledují filmy, čtou knihy a kreslí komixy.

Pokud píšete neotřelý blog, fotíte, programujete v drupalu, umíte prodat tele těhotné krávě, máte nápady všeho druhu, čekáme na vás. Odměna je sice "jen" ve formě hudebních prezentů, akreditací, bonusů a benefitů, předplatných a dalších, ale proto hledáme hudební fanoušky. Svůj ke svému. Ozvěte se nám, společně něco vymyslíme. Možná jste náš člověk. Pište maximovi na info@fullmoonzine.cz.

www.fullmoonzine.cz

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.