chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Podpořte staré roboty, ale pak se připravte na Change! Stroje možná chtějí vládnout! (17. 12. 2014, 20:00)

MusicZone | článek Podpořte staré roboty, ale pak se připravte na Change! Stroje možná chtějí vládnout! (17. 12. 2014, 20:00)

Článek

Redakce (17. 12. 2014, 20:00) Podpořte staré roboty, ale pak se připravte na Change! Stroje možná chtějí vládnout!

sdsdsfdf

Někteří význační vědci varují lidstvo, aby se nyní, na prahu nového tisíciletí zastavilo a přestalo si hrát na bohy. Ve své nezměrné pýše lidé během krátké doby vyvinuli technologie, které nás hrozí ovládnout. Již v těchto dnech se po naší planetě pohybují davy nešťastníků, milióny novodobých otroků, kteří zcela propadli novým technologiím. A tak aby se z člověka nestal stroj (a ze stroje paradoxně jeho pán), přišel čas na ZMĚNU!

Pouhá nadsázka a sci-fi? Nebo to snad členové mezinárodní cyber-bandy Die alten Maschinen myslí vážně? Tak na tuto otázku si musíte odpovědět sami. Možná ale bude jednodušší poslechnout si nové album CHANGE (Změna).

A změna je opravdu znát. Album je písničkové a překvapivě i rockové. Kromě tradičních synťáků jsou zde ve značné míře zastoupeny i kytary. CHANGE obsahuje 11 zbrusu nových skladeb. Kromě Moimira Papalescu a kanadského veterána Leona Stevensona se na něm podílela i zajímavá sestava muzikantů. Na kytaru tu uslyšíte Pavla Litvaje aka Tuzexe (Vanessa, Super Tuzex Bros., Sunshine), na basu punkera Radka Šantrůčka (Nikita Boy) z legendární skupiny Šanov nebo zakladatele skupiny Vltava a basáka kapely Zuby nehty, Jana Maxu.

Album CHANGE vyšlo u X Production v limitované edici, v obalu od předního českého výtvarníka Adolfa Lachmana.

www.diealtenmaschinen.com

www.facebook.com/diealtenmaschinen

www.soundcloud.cz/diealtenmaschinen

www.bandzone.cz/diealtenmaschinen

www.adolflachman.cz

www.xproductionmusic.cz

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.