chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Orgie jsou v Plánu také v Brně. I Love 69 Popgejů a Piča z hoven pokřtí split kazetu a zahraje tam i John Lake (26. 01. 2015, 22:00)

MusicZone | článek Orgie jsou v Plánu také v Brně. I Love 69 Popgejů a Piča z hoven pokřtí split kazetu a zahraje tam i John Lake (26. 01. 2015, 22:00)

Článek

Redakce (26. 01. 2015, 22:00) Orgie jsou v Plánu také v Brně. I Love 69 Popgejů a Piča z hoven pokřtí split kazetu a zahraje tam i John Lake

sdaf

Křest split kazety Lidumil Heretik
I Love 69 Popgejů + Piča z hoven
guest star: John Lake (PL),
pátek 13. února, Plan B, Ostrava
sobota 14. února, Kabinet múz, Brno

I LOVE 69 POPGEJŮ. Masitý discopunk, fyzický elektrotrash a - + apokalyptický tanec since 2001. Popgeji reprezentují Slezsko a Valašsko a nízké a vysoké. V roce 2011 vydali LP Let’s Gold Corridor. Zahráli více než 130 koncertů doma i v zahraničí a jejich tracky jsou součástí mnoha kompilací.
Facebook
Bandcamp

PIČA Z HOVEN nebo symbolicky ◊►≈ je česká alternativní hudební skupina z Brna. Členové kapely pochází z okruhu Fakulty výtvarných umění VUT. Značný ohlas vzbudilo jejich přezpívání slovenské státní hymny. Hlavní charakteristika tvorby PzH je symbolika podtržená čistou lyrikou. Originalita PzH v rámci české alternativní scény spočívá v akcentu na temnou stylizaci, podtrženou skoro až hororovou vizuální složkou. Přes jistou mladickou touhu šokovat, jejich umělecká tvorba nevyznívá hloupě, a to především díky faktu, že zcela stírají hranici mezi ironií, sebeparodií a seriózností. V roce 2012 vydali CD Doom na kraji lesa. (zdroj: wiki)
Facebook
Bandcamp

John Lake - je sólo projekt Łukasze Dziedzice (také Lugozi, ex- IRON NOIR, ex- Paracetamol vs. KSZ), ve kterém servíruje tvrdé, rytmické a improvizovaných zvuky (špinavé sety s kmenovou dynamikou vtahující do tance). Vydal několik alb, objevil se na několika kompilacích, vč. There Is Strong Shadow Where There Is Much Light, Remixes/Reworks, Iron Noir, Les Chiffres. Vystupoval mimo jiné na Supermarket Art Fair ve Stockholmu, festivalech Ars Cameralis a Tauron Nowa Muzyka v Katovicích, Monotype Zone ve Varšavě nebo krakovském UNSOUND festivalu.
Facebook
Soundcloud

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.