chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | článek Duben v elektro temnotě i radosti. Legendy Ambassador21 a parta tuzemských parádiček na festivalu IN:DU:S:TRIALIZATION (15. 02. 2015, 08:00)

MusicZone | článek Duben v elektro temnotě i radosti. Legendy Ambassador21 a parta tuzemských parádiček na festivalu IN:DU:S:TRIALIZATION (15. 02. 2015, 08:00)

Článek

Richard Kutěj (15. 02. 2015, 08:00) Duben v elektro temnotě i radosti. Legendy Ambassador21 a parta tuzemských parádiček na festivalu IN:DU:S:TRIALIZATION

idnus

IN:DU:S:TRIALIZATION
18. dubna, Brno,
Kabinet Múz

Běloruská anarchie a legenda breakcore/industrialu Ambassador21, všem dobře známá doom popová sebranka Piča z hoven, experimentální těleso Do Shaska!, pro milovníky EBM máme Frontier Guards, brněnský breakbeat/ambientní projekt Spectral Index a nový dubstep/ambientní projekt Angelzone, spojený s mystickým tanečním tribal vystoupením.

Tohle všechno a také radost pro milovníky výtvarna, tedy výstavu obrazů Anety Filipové, nabízí další ročník brněnského festivalu IN:DU:S:TRIALIZATION. Jeden z nejnabitějších jarních večírků pro milovníky elektroniky, industrialu a experimentu se koná 18. dubna v brněnském Kabinetě Múz a odstartuje v 19 hodin. Tohle bude noc!

Facebook akce

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.