chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | recenze C - Underlove (07. 12. 2006, 09:00)

MusicZone | recenze C - Underlove (07. 12. 2006, 09:00)

RECENZE

Tonda Kocábek (07. 12. 2006, 09:00) C - Underlove

 • 1) Entertainer
 • 2) C Or Not To C...
 • 3) F9HDQ??
 • ukázka 4) Caribig 4) Caribig
 • 5) Daydreams
 • 6) Mellow Tron
 • 7) Cream 39
 • ukázka 8) Underlove 8) Underlove
 • 9) When The Lights Starts To Shine Again
 • 10) Alpha Omega Cacophony

ZÁVĚR

Nebuďte béčka když tu jsou Céčka! * * * * * - -

INFO

Interpret: C
Album: Underlove
Žánr: Post-rock
Celkový čas: 00:42:25
Rok: 2006
Vydavatel: Silver Rocket Records

O jihočeském kvartetu s nejkratším názvem nebylo delší dobu moc slyšet. Dvě evropská turné se nepodařila, jen tu a tam koncert, a jinak ticho po lesních cestičkách lesoparku Pintovka. Skoro až mohly nastat obavy, aby C nenásledovali kolegy Blank a Waawe v jejich poklidném pochrupování medvědů, kteří si nevšimli, že už to jaro párkrát přišlo. A je dobře, že se tak nestalo, protože být ochuzen o tuhle desku bych nepřál ani tak velkému milovníkovi všeho českého, jakým je známý publicista PP, uprchlý z obýváku do Rakouska.

S třetím cédéčkem se C vracejí v plné síle. Jsou na něm všechna dráždidla chutí, která najdeme na jeho předchůdcích, a k tomu slušná porce dobrot navíc. "Underlove" je už na první poslech mnohem pestřejší a názorově svobodnější. Dynamičtěji - toť heslo dne. Klid jako ticho před letní bouřkou. Post-rockové propletence se neohlížejí na dogmatiky a jak čilý láčkovec vcucávají kde co. Kytara často utíká od delayovaných ech k ostře řezaným riffům, v titulní skladbě se vrací až někam k sedmdesátým létům. Ale přesto to jsou jasně charakteristická Céčka, poznatelná po pár taktech. Často okysličená, s menším strachem z nakažlivých melodií, celkově rychlejší. A taky konkrétnější, méně zasněná, občas úplně normálně realistická. Ovšem pořád hypnotická jak pištění zaklínače na indickém tržišti, který dobře ví, že už možná zítra ho ochránci hadů zaženou do ilegality.

Celá ta deska mi přijde jak dobrý trip. Upřímně se přiznám, že si nejsem schopen se svou sklerozou zapamatovat jedinou skladbu natolik, abych ji pak třeba v chumlu ostatních poznal na koncertě. Ale vůbec mi to tu nevadí. Naopak. S o to větší chutí si to tlačítko 'play' zmáčknu po přehrání znova a užívám si. Co zapomenu, to si znovu objevím, a s tím většinou i něco jiného. Beztak si ty názvy - i když jsou i tentokrát nemálo vtipné - nezapamatuju. A o to víc se můžu těšit na další koncert. S lehkým absťákem, ale bez kocoviny – no nekupte to!

Devět kousků a jeden ani ne moc schovaný bonus. Něžná pohlazení, proplesknutí vaší fantazie i trocha zvukového terorismu. Dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hlásal jeden, co asi nezná tyhle táborský vejlupky. Jde to i bez zpěvu, říkám já. S láskou má svět naději, zpívala taky jiná pani. Má recht. Milujte se, množte se... a poslouchejte Céčka.

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

bridal dresses for sale (13. 04. 2013, 18:09) prom dresses with sleeves

Great, I never knew this, thanks.

http://www.banddress.com/

prom dress 2012 (13. 04. 2013, 16:25) long prom dress

You certainly deserve a round of applause for your post and more specifically, your blog in general. Very high quality material.

http://www.banddress.com/

replica watches rolex ladies (13. 10. 2012, 07:46) Replica Patek Philippe watches

Great Post. I add this Post to my bookmarks.

http://www.figwatches.org/

Andulla (18. 07. 2007, 10:31) Zavede vás mimo svět

tuhle desku si pustíte sedmkrát a furt vás bude bavit. je sladká jako čokoláda a hořká jako feferonka. nejde ji popsat, ona je tak nádherná a variabilní, že v níé vidí každý něco jiného. tleskám.

honzovič (05. 01. 2007, 15:35)  

magická deska...

J. (18. 12. 2006, 07:30) Pro Mastavba:

A proč s tim jako opruzuješ tady? :-) Možna by to bylo dobrý napsat někam, kde jsou lidi, které ta madam zajímá, co říkáš? Já bych ten lístek fakt nechtěl ani za pade...

mastaba (17. 12. 2006, 09:28) prodam listek na christinu aguileru

z pracovnich duvodu nestiham, prodam listek na CA, PC 990, je to stani sever. Specha - prodam za 600KC, volejte 775900775

j (16. 12. 2006, 18:31) ...

nejni co dodat...

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

 • spotřebitelský rozhodce
 • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.