chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | recenze Elektročas - Elektročas (05. 08. 2009, 09:00)

MusicZone | recenze Elektročas - Elektročas (05. 08. 2009, 09:00)

RECENZE

Richard Kutěj (05. 08. 2009, 09:00) Elektročas - Elektročas

  • 1) Bloodline
  • 2) Aimless Fight
  • 3) Disburden
  • 4) Stranger Earth
  • 5) Wings
  • 6) Coctail Nights
  • 7) Crack Baby
  • 8) 1969

ZÁVĚR

Hrubá noise jízda, chytré melodie a naplno puštěné emoce. Tohle jde přímo od srdce a ve finále jde především o parádní hrubou noise jízdu s těmi klasickými parádními záseky a melodickými výjezdy spolu se syrovým energickým zpěvem. * * * * * - -

INFO

Interpret: Elektročas
Album: Elektročas
Žánr: Hrubý noise emo
Celkový čas: 00:27:06
Rok: 2009
Vydavatel: Silver Rocket Records

"Kémo, baví Tě ještě emo?"

"Ale jasně. Hlavně pokud je tam toho "ema" tak akorát, jde přímo od srdce a ve finále jde především o parádní hrubou noise jízdu s těmi klasickými parádními záseky a melodickými výjezdy spolu se syrovým energickým zpěvem."

"Hm. To nezní zle. A hele, hraje takhle vůbec poslední dobou někdo, nebo už je to jen výsadu starých klasických kapel, z nichž mnohé jsou už jen nostalgickou stránkou a vzpomínkou v učebnici zvané "ROCK'N'ROLL"?

"Jasně kémo, že se tak hraje i dnes. Přesně takový štýl si hrají po svém a parádně třeba Elektročas z Hradce Králové. Ti letos vydali stejnojmennou desku, tak si ji klidně sežeň. Nebudeš zklamán".

"Víš, já se poslední roky toho slova emo trošku bojím!"

"Ty voe, to já taky, ale tady nemusíš mít strach. Jen opakuji. Parádně hrubý noise nášup s citem pro vygradované melodie. Ty emo pasáže tam jsou taky. Ale ne jako nějaká berlička, nebo rádoby trendy. Vůbec! Ony jen podtrhují a gradují a posouvají celý tenhle energický nářez. Třeba právě ve způsobu zpěvů, nebo některými vyhrávkami."

"Aha, tak do těch Elektročas teda zkusím jít."

"To bez rozpaků a zvažování udělej. Mimo jiné má ta deska hodně hezky udělanej booklet, kde krom anglickejch textů najdeš i jejich český překlady. Celé to má moc příjemnou grafiku a působí to mile. Jen jedna věc mne na tom tak trošku sere."

"Jaká?"

Víš, voni to vydali Pure Heart Records spolu se Silver Rocket. A já už si připadám podezřelej, jak všechno, co se kolem Silver Rocket mihne, chválím."

"Ale vždyť jsi nedávno nakalenej vykládal něco to o tom novým autě, hezkejch babách a tunách kvalitního koksu. Jo a taky tě prej občas pustí zadáčo na koncert a posílaj ti skvělý promo desky kapel, co tady vozej!"

"Kurva, to sem říkal? Hele, zavři radši klapačku a otevři uši. Já ty Elektročas nosím už pěkně dlouho nachcaný v mp3jce, tak Ti je teď pustím... Ty voe, kam běžíš ????!!!!

K webu vole, tohle musím mít! Čau! www.silver-rocket.org.

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

best prom dresses (13. 04. 2013, 15:34) long red prom dresses

I find myself coming to your blog more and more often to the point where my visits are almost daily now!.

http://www.banddress.com/

uggs for girls (15. 11. 2012, 18:51) ugg boots australia

Great Post. I add this Post to my bookmarks.

http://www.ateboots.net/

bridal gowns wedding dresses (13. 10. 2012, 09:39) strapless summer dresses

Hello, just wanted you to know I have added your site to my Google bookmarks because of your great blog layout. But in earnest, I think your site has one of the simplest theme Ive came across. It really helps make reading your blog a lot easier.

http://www.zoomdress.net/

Coach Factory Outlet (15. 06. 2012, 10:14) http://www.coachfactoryonlinecoachoutlet.com

Once visit, you will be unable to restrain loving it. Warmly welcome all of you to the Summer Sales Promotion on http://www.coachfactoryonlinecoachoutlet..." title="Coach Factory Outlet">Coach Factory Outlet.Bright colors, exquisite workmanship, durable material and up-to-date style all lead to the great fame of the goods in http://www.coachfactoryonlinecoachoutlet..." title="Coach Outlet">Coach Outlet.http://www.coachfactoryonlinecoachoutlet..." title="Coach Factory">Coach Factory was started more than fifty years ago as a family buiness.Customers began looking for the Coach brand by name.

Coach Factory (11. 06. 2012, 04:46) http://www.getcoachfactoryoutlet.org/

cheap nike air max (18. 04. 2012, 09:13) http://www.cheapnikeairmaxfactory.com

christian (18. 08. 2009, 00:00)  

T.: Bez do riti a radsi uz vubec nic nepis ani necti, pak se tady neopodstatnene citis dulezitej :-)

T. (17. 08. 2009, 20:28) hehe

no chytrej... chytřejší než ty bejt asi nedá tolik práci. Musicserver fakt nečtu, tam to není o moc lepší, než ty "seriózní" recenze tady...

drfitlh (11. 08. 2009, 20:10) to T.

ty ses nejakej chytrej, co kemo? Nikdo nic nebere extra "vazne", ale serioznost holt v jistych situacich obcas ocekavame. A tvymu vyblitku, ze Richard Kutej je POSLEDNI clovek kvuli kterymu se to tady da cist, to je smesny. Tak jestli to vidis takhle, tak si bez cist jiny servery, treba onen musicserver, tam je takovychle recenzi plno, ty chytraku. Pak tady treba nebudes psat takovy zkurveniny a vsichni budou spokojenejsi.

richard kutěj (08. 08. 2009, 12:54) zdar

Zdravim

A diky za vsechny slusne rekace, at jiz zaporne, nebo kladne, zpetna vazba je vzdy fajn. Z te recky melo predevsim vyznit, ze tohle je fakt slapava noise rock n roll jizda s obcasnymi emo pasazemi. Tot vse. A hlavne! Ta deska samotna si zaslouzi sama o sobe vice vasi pozornosti, nez cela tahle recenze, takze s chuti do poslechu.

No a takyholky a kuci. Vzdyt je to jenom rock n roll (ackoli ten v mem zivote hraje hodne dulezitou roli a pokud ve vasem taky, tak je to fajn..). Takze. Klidek, nohy na stul, zesaky na plno a uzivejte leta! Ciao!

Tomáš Havlen (08. 08. 2009, 11:19) další z řady úchylů

Já se přidám k zástupu úchylů, mě Richardovy recenze prostě bavěj - i když ne vždycky bych vyzdvihoval věci od SR úplně do nebe, ale to je zas jiná věc. ( Každopádně za nový auto a baby... já se mu ani nedivim:D ). Ale co si budeme povídat, jsem zaujatej, žeru OTK, GNU a nový Sporto (oukej, oukej, vím že to nevydali pod SR, ale...) už znám i pozpátku.

Sečteno a podtrženo na "alternativní" desku od "alternativního" labelu "alternativní" recenze... já v tom nevidim problém a svoje místo by to tu mělo mít.

HOWG!

T. (07. 08. 2009, 10:16)  

nemůžu si pomoct, ale to, jak dneska všichni všechno berou vážně, mě vždy rozesměje... jasně - napsal ptákovinu, tak ho lynčujte, hehe!

Ale jinak pokud to chcete na vážno: Richard Kutěj je asi POSLEDNÍ člověk, kvůli kterému stojí za to MZ číst.

A milý Miro, to, že se dovoláváš "příště ne" svědčí o tom, že problém máš spíš ty, než ta recenze.

V.Silver (06. 08. 2009, 22:41) Miro

Takhle si představuju, že by psal recenze Jimmy Page - klobouk dolů. Mějte mě za úchyla, ale tahle recka má něco do sebe :)

Miro (06. 08. 2009, 20:37) hlavně být alternativní

Co jsme se dozvěděli z recenze? Hrají nějaké blíže nespecifikované vyvážené emo a má to pěkný booklet. Uzavřeno rádoby vtipnou narážku na negativní reakce na Tvé recenze. Hodnoť si, jak uznáš za vhodné, ale toto je ubohé. Akorát šéfredaktor si zaslouží uznání za totální toleranci tohoto úletu. Pane Odehnale, příště už ne! :-P

z (05. 08. 2009, 20:24)  

richarde, kémo, na čem to frčíš ?!!!

kudlis (05. 08. 2009, 12:35)  

sorry, ale tohle je fakt sileny... ruce pryc, KEMO!

drfitlh (05. 08. 2009, 10:33) Kristepane

Tomuhle nekdo rika recenze? To uz je skoro jak recenze z Musicserver.cz

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.