chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | recenze Bonus-Konec civilizace (06. 01. 2011, 10:00)

MusicZone | recenze Bonus-Konec civilizace (06. 01. 2011, 10:00)

RECENZE

Richard Kutěj (06. 01. 2011, 10:00) Bonus-Konec civilizace

 • 1)(Bez oken)
 • 2)Psychologové
 • 3)Dětem (+ Lineup)
 • 4)Zakopanej pes
 • 5)Mý místo (+ Idea, Aran Satan)
 • 6)(Ford)
 • 7)Epitaf (+ Karaoke Tundra)
 • 8)Ztrácíme čas
 • 9)Squatteři, feťáci, anarchisti (+ Banán)
 • 10)(Eden)
 • 11)2540 (+ Volenet)
 • 12)Party track (+ Lyrik, DJ Spank)
 • 13)P I K O S M R T (+ Karaoke Tundra)
 • 14)(Tolik let)
 • 15)Konec civilizace (+ DJ Spinhandz)

ZÁVĚR

Bonus má nepopiratelný muzikantský talent. Navíc se nebojí být zcela otevřený a upřímný a nechat nás nahlédnout mnohdy i hustě hluboko do své duše a myšlenkových pochodů. K tomu přidejme i sraní na konvence a pravidla, kus odvahy a zdravé drzosti a také poukazování na mnohé z toho, co musí štvát každého jen trochu soudného a svobodomyslného člověka. K posrání na tom je, že Bonus při tom všem zároveň působí naprosto normálně, přirozeně a civilně. * * * * * * -

INFO

Interpret: Bonus
Album: Konec civilizace
Žánr: alternativní hip-hop
Celkový čas: 00:00:00
Rok: 2010
Vydavatel: Starcastic

Bonus dosáhl mnohé z toho, po čem všemožní jiní muzikanti, i další umělci, marně touží. Oslovuje, baví, nutí k zamyšlení i okouzluje. Stejně tak mnoho lidí také pěkně sere. Každopádně. Je tady a ví se o něm. Tenhle chlapík, a jeho dílo, zkrátka nikdy nebude patřit mezi ty, kteří sedí někde v koutě. A jak toho dosáhl? Osobně si myslím, že jednoduše. Bonus má nepopiratelný muzikantský talent. Navíc se nebojí být zcela otevřený a upřímný a nechat nás nahlédnout mnohdy i hustě hluboko do své duše a myšlenkových pochodů. K tomu přidejme i sraní na konvence a pravidla, kus odvahy a zdravé drzosti a také poukazování na mnohé z toho, co musí štvát každého jen trochu soudného a svobodomyslného člověka. K posrání na tom je, že Bonus při tom všem zároveň působí naprosto normálně, přirozeně a civilně. A vy mu to všechno prostě věříte a víte, že tohle není žádná habaďůra rádoby in blbečka, který se jen snaží vézt na “jsem rebel“ vlně. Kurva dlouhý úvod, že? A to jsem vám o jedné z nejlepších hip-hopových desek, co jich u nás za poslední roky vyšly, neřekl zdaleka vše.

Už teď ale asi můžeš přestat číst ty, pro kterého hranice hip-hopu představuje obvod zlatého řetězu tlemící se MTV hip-hop star, nebo třeba obvod na tvou hlavu přesně pasující tolik cool šiltovky, kterou nesundáváš ani na diamantové svatbě tvé babičky a dědy. Hip-hop, stejně jako ostatně všechny ostatní hudební žánry, přitáhl krom spousty klišovitých postav a postaviček i umělce, kteří se z něj rozhodli vymačkat to nejlepší a zkusit to celé pak dělat trošku jinak a po svém. Obecně se to nazývá třeba alternativní hip-hop, nebo tak nějak. Ať se to ale již jmenuje jak chce, máme taky u nás a u našich slovenských bratov umělce, kteří tohle umí kurva dobre! Na Slovensku třeba Modré hory, nebo Peťo Tázok a Karaoke Tundra, u nás třeba WWW, nebo Bonus a Peklo a Karaoke Tundra.

A tím jsme se zlehka dostali k hudební složce desky “Konec civilizace“. Jak už jsem psal výše, Bonus alias Bourek, disponuje poměrně slušným muzikantským talentem. A citem. Citem pro v podstatě mnohdy až popovou (bez urážky!) a svěží muziku, která chytí, baví a při tom není ani trochu podbízivá, laciná, lascivní, či jinak blbá. To ostatně dokázal už i ve svých předchozích kapelách, jako Ememvoodoopöka, či Sporto. "Konec civilizace" ovšem znamená také Peklo. Tím nechci říct, že mnohá zde v textech probíraná témata jsou skutečně temná, drsná a smutná. Peklo je pseudonym mladého talentovaného týpka, kterého možná někteří zavěcení pamatují třeba z kapely Hissing Fauna. Týpka, který myslím aspiruje na post producenta a studiového mistra, o kterém ještě mnohé uslyšíme. Odrazovým můstkem pro má tvrzení budiž právě "Konec civilizace", na jehož hudební složce Peklo makal s Bonusem ve studiu Kundolab, kde se také Peklo postaral o nahrání desky. A dvakrát zmíněný Karaoke Tundra? Ten tady své otisky zanechal u dvou tracků. A zasvěcení opět ví, že? Slovenský elektro a hip-hopový experimentátor a producent, jehož tvorba zní většinou jako odvrácená strana měsíce a za jehož zvuky, postupy a nálady by se jistě nestyděl třeba ani Mick Harris v nejlepších dobách svého ambient-dub-industrial projektu Scorn.

Hudebně tedy očekávej do sebe zapadající a makající mix výše psaného. Vedle sebe tu najdeš některé opravdu až vesele a hitově působící tracky. Vedle nich jsou ale taky opravdové sestupy. Smutné, ale ne odevzdané. Drsné, ale ne tvrdě znějící. Temné a vrývající se tracky, táhnoucí se a dopadající na duši mnohem hůř, než nedělní kocovina po totálně prokaleném víkendu. Deprese, mráz a pod tím vším pořád ještě tepající srdce. A víš, co je na tom všem nejlepší? Že tohle všechno je tady dané vedle sebe v jedné linii a při tom nic z toho nepřebývá, netahá za uši, nebo nepůsobí nepatřičně a nesourodě. "Konec civilizace". Radost i smutek. Zábava i vážnost. Láskou i tragédií horoucí srdce a jeden do sebe zapadající a pulsující organismus.

Hip-hop by ale nebyl hip-hopem bez textů. Ty Bonusovy, na rozdíl od některých tracků, ale většinou vůbec veselé nejsou. Ano. Najdeš tady třeba oddechový text o návštěvě u bratislavského kolegy-rapera. Mnohem častěji jsou to ale témata, která se možná někdy na skutečném konci civilizace podepíší. Zcela otevřeně se tady probírá rasová nesnášenlivost, devastující a sebevraždy a další svinstva způsobující tvrdé drogy, konzum a nenažranost současného systému, politická svinstva a kurvárny, potírání alternativních a na systému nezávislých aktivit. Nebo pojmenovávání osobních úzkostí a civilizačních a z dnešní civilizace pocházejících depresí.

Ano. Už jsem slyšel i hlasy, které za tohle všechno Bonusovi vyčítají jistou dávku naivity, nebo třeba to, že daná témata už před ním probíraly tisíce jiných. OK. Velká otevřenost a upřímnost takto možná někomu může připadat. Na tom je také něco pravdy. Na druhé straně. No a co. Proč neustále nebušit do témat, které se tady prostě kurva pořád dějí a my o nich víme, že jsou svinstva? A je lepší být otevřený a svůj? Nebo nevylézat ze své ulity a dělat sračkoidní umění, kde sice umělci nehrozí, že ho za jeho otevřenost í danou zranitelnost někdo ztrapní, na druhé straně mu ale nehrozí ani to, že by dokázal zaujmout více, než právě chutnající buble-gum, který po chvíli vyplivneš a vyhodíš? Osobně volím právě upřímnost, odbojnost a nebání se říci si své. Obzvláště, když to někdo umí tak přirozeně, jako Bonus, který mne osobně donutil napsat asi nejdelší recenzi, jakou jsem kdy stvořil. A navíc. I historie umění přeci dokazuje, že přežili právě ti, kdo se nebáli jít s vlastní kůží na trh.

Uff. Pokud jsi milý čtenáři došel až sem, děkuji Ti! Ale mnohem lepší pro tebe myslím bude, když si seženeš a poslechneš tu desku. "Konec civilizace". Konec recenze.

Bonus: bonus.temnysily.cz

Desku vydal label Starcastic: www.starcastic.cz

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

Teenage Girls (20. 05. 2012, 13:46) http://bedroom-a.com/bedroom/

Hello

Simply desire to say your article is as amazing! More info help me ,Really wonderful

TN Pas Cher (17. 05. 2012, 11:49) http://www.tnrequintnpascher.com

chaussures pas cher Chaussures Nike Air Max,nike Air Max tn 2012-2011,chaussures

Nike Air Max pas cher www.shoes-best.net, pour 62 euros par paire

http://www.niketnrequinpas-cher.com">Nike TN

http://www.niketnrequinpas-cher.com">Nike Tn Pas Cher

http://www.new-tnpascher.com">Nike TN

http://www.new-tnpascher.com">Nike Tn Pas Cher

http://www.francetnpascher.com">TN Pas Cher

http://www.francetnpascher.com">Nike tn 2011

http://www.francetnpascher.com">Tn foot locker

http://www.tnrequintnpascher.com"> TN Requin

http://www.tnrequintnpascher.com"> TN Pas Cher

http://www.tnrequintnpascher.com"> Nike TN

http://www.skytnn.com/"> Nike air max

http://www.skytnn.com/"> TN REQUIN

http://www.skytnn.com/"> Puma Pas Cher

http://www.tnrequins2012.com">TN Pas Cher

http://www.tnrequins2012.com"> Nike tn 2012

http://www.tnrequins2012.com"> tn foot locker

http://www.tnpascherchine.com">TN REQUIN

http://www.tnpascherchine.com"> Nike TN

http://www.tnpascherchine.com">Nike Requin

http://www.tnpascherchine.com">Chaussure Requin

http://www.tnpascherchine.com">Air Max Requin TN Pas Cher

http://www.tnpascherchine.com">Puma Pas Cher

TN Pas Cher, tn 2011, tn foot locker, tn chine, tn solde, tn france : Nike Shox

Rival Femme - TN Homme TN Femme Vetements.

Red Bottom Shoes (14. 05. 2012, 08:16) Mrs

Very nice post,thanks for your sharing.

http://www.vipredbottomshoesoutlet.com/ offer cheap Red Bottom Shoes,Red Bottoms Shoes outlet,Cheap Red Bottoms Shoes you worth have

sadasdasd (14. 05. 2012, 04:35) asdasd

I will right away clutch your rss as I can not in finding your e-mail subscription link or newsletter service. Do you’ve any? Kindly permit me realize so that I may just subscribe. Thanks.

http://www.onlinebeatsbydresale.com/

asda (12. 05. 2012, 10:41) asdasd

Today, wel advise you after we like hearing what Dre says we like to while we play games, watch movies online online, and take heed to music on our PCs. dr dre headphones The Monster Business has the first-class investigation and development group. The really are put on production shortly after demanding examination from the performance each and every detail style. Every link has strict security assessment, performance testing and quality inspection. The Monster Company has the most effective advanced technologies and ideal after-sale service

http://www.onlinebeatsbydresale.com/

http://newguccionlinesale.com/

Ashleys furniture (29. 04. 2012, 10:31) Ashleys furniture

Hello

Brilliant post, I went through the post ,I found it very informative

Thank you!

http://www.lvtojapan.com/ (27. 04. 2012, 04:22) ルイヴィトン

「ARと言えば、iPhoneをかざ てカメラ越しにみるものとい うのが世界的なス ルイヴィトン タンダードとなりつつあるな 、それとは全く違うア ルイヴィトンバッグ プローチにも今回ャレンジし した。それは「据え置き型 のARです。誌面に置かれたこ ルイヴィトン 財布 とをiPhoneが検知し、誌面連動 ARを作動させます。cj04-27

devil (17. 04. 2012, 10:43)  

Gucci outlet (15. 04. 2012, 14:49) http://www.guccisaleoutlet.com

With the http://www.guccisaleoutlet.com/Index.htm... Gucci Outlet advent of the era of http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucci 2011 New technology, the networks http://www.louisvuittonsalesoutlet.com/ louis Vuitton bags outlet in the social life http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Acc... Gucci Belt of the people play an http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucci Duffle Bags increasingly important http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucci Top Handle Bags role in information exchange, http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucci Canvus Bags emotional communication, http://www.guccisaleoutlet.com/Index.htm... Gucci store and http://www.guccioutletsalestore.com/ Gucci outlet even the business of trading http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucci Tote Bags can be reached through the http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucc Messenger Bags network. Openness, http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucc Leather Bags network information, timeliness,http://www.guccisaleoutlet.com/Index.htm... Gucci Sale and other characteristics of the network http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Acc... Gucci Sunglasses invariably attract a large number of http://www.guccisaleoutlet.com/Index.htm... Cheap Guccienterprises have the water tested, e-commerce http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Acc... Gucci Wallet has become another channel for sales. Public http://www.designer-outlet-online.com/ designer outlet enterprises have been http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucci Joy Bags testing the waters of e-commerce, http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucci Shoulder Bags shoe and http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucc Men Bags did not follow the crowd, http://www.guccisaleoutlet.com/Index.htm... Gucci Handbags but joined the vendor http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Bag... Gucci Belt Bags to support the new policy, http://www.guccisaleoutlet.com/Index.htm... Gucci Bags with physical http://www.guccisaleoutlet.com/Index.htm... Gucci online stores as a pillar of the http://www.guccisaleoutlet.com/Gucci_Acc... Gucci Hats brand to survive and develop.

Tiffany jewelry (12. 04. 2012, 08:48) Tiffany jewelry

Mitt Romney, in http://www.lovetco.com/">Tiffany jewelrya speech last week, http://www.lovetco.com/">Tiffany Charmsaccused President Barack Obama of running a “hide-and-seek campaign” in which voters will have to wait until after http://www.lovetco.com/tiffany-pendants-...">Tiffany Pendantsthe election to “find http://www.lovesunglass.com">oakley sunglassout what he actually will do.” In truth, there is always a November Surprise no matter who wins occupancy rights to the Oval Office. All presidents-elect modify their http://www.lovesunglass.com">cheap oakley sunglasscampaign promises in light of new economic realities, http://www.lovesunglass.com/oakley-flak-...">Oakley Flak Jacketforeign-policy pressures and the discovery.

cheap nike shox (09. 04. 2012, 05:27) cheap nike shox

Coach Outlet Online (07. 04. 2012, 03:22) http://www.coachoutlet-canadas.net/

Hermes Birkin Handbags (06. 04. 2012, 11:46) http://www.hermesbirkincas.com

Having some guoyongmacbl0406 pointy bottom squeezes forhttp://www.hermesaleonlines.com"> Cheap Hermes Online your show up, maybe inside http://www.hermesbirkincas.com">Hermes Birkin Handbags purple or maybe topless,http://www.hermesbettys.com"> Hermes Kelly or start bottom websites http://www.christianlouboutinukoutletsto...">Christian Louboutin outlet for your leftover hot a short time would have been a fun plus trendy combination! http://www.christianlouboutintopsaleuk.c...">Christian Louboutin Sale Acquire on the internet extra good price.http://www.christianlouboutindksale.com">Christian Louboutin Sale Your somewhat slouchy suede Bari Bootie wonderful case in point regarding understated cool.http://www.isabelmarantbottes.com">Baskets Isabel Marant Tory Burch Boot styles was created from the suede and buckskin top,http://www.toryburchflipusale.com">Tory Burch Outlet along with zip fine detail in returning as well as a lean 4″ stacked back heel.http://www.toryburchbagser.com">Tory Burch Sale If you dress yourself in them having a brief dress up,http://www.asicsaleshare.com">Asics Shoes Sale you need to the particular center from the guests. Privately I love your houses from the famous make, therefore ,http://www.asicshareonline.com">Asics Running Shoes you can read more. Within our shop we are able to offer a lot of tory burch shoes or boots in your case a blueprint, i think you will find exceptional 1 intended for yourslef. Tory Burch Dark Buckskin Footwear

longchamp macys (02. 04. 2012, 10:42) Dre Beats Outlet

If you're looking to http://www.reebokeasytoneshoes.org/ reebok purchase sports activities add-ons such as jerseys or even footwear after http://www.reebokeasytoneshoes.org/ reebok shoes that both of these businesses ought to be your own very first Reebok ZigTech option. The caliber of each manufacturers is actually incredible, however this specific http://www.reebokeasytoneshoes.org/reebo... cheap reebok pumps publish is actually focused on Reebok's items. Reebok's items help to make excellent presents for their fashionable as well as amazing styles together http://www.reebokeasytoneshoes.org/reebo... cheap reebok zigs with exceptional high quality. There are many http://www.reebokeasytoneshoes.org/ reebok zig items associated with Reebok available for sale such as footwear, jerseys, hats, activity packages as well as mitts, and so on. they are just about all http://www.reebokeasytoneshoes.org/ cheap reebok shoes excellent gifts. Subsequent tend to be a few gifts which you'll share http://www.reebokeasytoneshoes.org/reebo... reebok zig pulse with all your family members in a period.

Reebok Zig Reduce offers function http://www.reebokeasytoneshoes.org/reebo... reebok zig cheap associated with distinctive zigzag-shaped outsole which assists drive a person ahead whilst decreasing deterioration in http://www.reebokeasytoneshoes.org/ reebok easytone your shins. The buying price of Reebok Zig Reduce is actually $99. 99 which is accessible from various online retailers too. Reebok Zig Reduce endures lengthier compared to additional footwear, it is therefore an ideal present with regard to both women and men that like to perform golf ball. http://www.reebokeasytoneshoes.org/reebo... reebok pumps online sale These types of footwear may also be directed at http://www.reebokeasytoneshoes.org/ reebok zig energy those individuals that don't perform golf ball too, simply because they are extremely comfy athletic shoes. Their own styles tend to be amazing, making all of them an ideal giftingitem. http://www.reebokeasytoneshoes.org/reebo... reebok pump for sale

Reebok can make a few best jerseys, whether or not they tend to be sports activities highlighted or even common jerseys, the caliber of Reebok Jerseys is excellent. http://www.reebokeasytoneshoes.org/reebo... cheap reebok easytone shoes Reebok jerseys with regard to golf ball, soccer, cricket, tennis games as well as handbags gamers tend to be most well-known, they're great what to purchase simply because Reebok may be the recognized recruit of numerous groups and therefore exactly the same jerseys because utilized by the actual gamers tend to be available for sale.

kang (30. 03. 2012, 05:34) gongchengshi

qingjing@gmail.com (19. 03. 2012, 13:46) http://www.raybansunglasses-mall.com

cheap ray ban sunglasses http://www.raybansunglasses-mall.com

cheap kobe 7 shoes http://www.cheapkobeviishoes.com

cheap gucci belts http://www.cheapguccibelts-mart.com

rose shoes http://www.rosebasketballshoes.com

kobe basketball shoes http://www.kobeshoesmart.com

lebron james shoes http://www.youthlebronjamesshoes.com

cheap oakley sunglasses http://www.shopcheapoakleysunglasses.com

cheap oakley sunglasses http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...

cheap calvinklein underwear http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com

cheap puma shoes http://www.cheappumashoes-mall.com

fake oakley sunglasses http://www.fakeoakleys-sunglasses.com

cheap new era caps http://www.wholesale-neweracaps.com

cheap new era caps http://www.cheapnewera-baseballhats.com

kobe shoes http://www.kobebasketballshoes-mall.com

james shoes http://www.lebronjamesshoes-mall.com

cheap gucci belts http://www.cheapguccibelts-malls.com

http://www.cheapguccibelts-mart.com/">cheap gucci belts

http://www.cheapguccibelts-mart.com/">fake gucci belts

http://www.cheapguccibelts-mart.com/">replica gucci belts

http://www.cheapguccibelts-mart.com/">discount gucci belts

http://www.cheapguccibelts-mart.com/">cheap hermes belts

http://www.cheapguccibelts-mart.com/">cheap louis vuitton belts

http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...">cheap oakley sunglasses

http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...">fake oakley sunglasses

http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...">discount oakley sunglasses

http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...">cheap ray ban sunglasses

http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...">replica oakley sunglasses

http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...">fake Ray ban Sunglasses

http://www.shopcheapoakleysunglasses.com...">cheap oakley sunglasses

http://www.shopcheapoakleysunglasses.com...">fake oakley sunglasses

http://www.shopcheapoakleysunglasses.com...">Oakley Sunglasses for men

http://www.shopcheapoakleysunglasses.com...">Oakley Sunglasses for women

http://www.shopcheapoakleysunglasses.com...">designer oakley sunglasses

http://www.shopcheapoakleysunglasses.com...">polarized oakley sunglasses

http://www.kobeshoesmart.com/">kobe basketball shoes

http://www.kobeshoesmart.com/">james basketball shoes

http://www.kobeshoesmart.com/">rose basketball shoes

http://www.kobeshoesmart.com/">mens basketball shoes

http://www.kobeshoesmart.com/">kids basketball shoes

http://www.cheapkobeviishoes.com/">kobe shoes

http://www.cheapkobeviishoes.com/">kobe bryant basketball shoes

http://www.cheapkobeviishoes.com/">kids kobe shoes

http://www.cheapkobeviishoes.com/">youth kobe shoes

http://www.cheapkobeviishoes.com/">kobe 7(vii) shoes

http://www.cheapkobeviishoes.com/">kobe 6(vi) shoes

http://www.youthlebronjamesshoes.com/">Lebron James shoes

http://www.youthlebronjamesshoes.com/">James basketball shoes

http://www.youthlebronjamesshoes.com/">Lebron basketball shoes

http://www.youthlebronjamesshoes.com/">Lebron James 9(x)

http://www.youthlebronjamesshoes.com/">Lebron James 8(viii)

http://www.youthlebronjamesshoes.com/">cheap lebron james shoes

http://www.rosebasketballshoes.com/">derrick rose shoes

http://www.rosebasketballshoes.com/">adidas adizero rose

http://www.rosebasketballshoes.com/">rose basketball shoes

http://www.rosebasketballshoes.com/">rose shoes 2.5

http://www.rosebasketballshoes.com/">kids basketball shoes

http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com...">Cheap Calvin Klein Underwear

http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com...">Calvin Klein Boxers

http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com...">Calvin Klein Briefs

http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com...">Calvin Klein 365

http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com...">Calvin Klein X

http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com...">Calvin Klein Thong

http://www.cheappumashoes-mall.com/">cheap puma shoes

http://www.cheappumashoes-mall.com/">puma ferrari shoes

http://www.cheappumashoes-mall.com/">mes puma shoes

http://www.cheappumashoes-mall.com/">womens puma shoes

http://www.raybansunglasses-mall.com/">cheap ray ban sunglasses

http://www.raybansunglasses-mall.com/">fake ray ban sunglasses

http://www.raybansunglasses-mall.com/">discount ray ban sunglasses

http://www.raybansunglasses-mall.com/">replica ray ban sunglasses

http://www.raybansunglasses-mall.com/">ray ban sunglasses wholesale

http://www.cheapnewera-baseballhats.com/">cheap new era caps wholesale

http://www.cheapnewera-baseballhats.com/">new era baseball caps

http://www.cheapnewera-baseballhats.com/">red bull hats

http://www.cheapnewera-baseballhats.com/">dc hats

http://www.cheapnewera-baseballhats.com/">monster energy hats

http://www.wholesale-neweracaps.com/">cheap new era caps

http://www.wholesale-neweracaps.com/">wholesale new era caps

http://www.wholesale-neweracaps.com/">top hats

http://www.wholesale-neweracaps.com/">nfl hats

http://www.wholesale-neweracaps.com/">mlb hats

http://www.fakeoakleys-sunglasses.com/">cheap oakley sunglasses

http://www.fakeoakleys-sunglasses.com/">fake oakley sunglasses

http://www.fakeoakleys-sunglasses.com/">replica oakley sunglasses

http://www.fakeoakleys-sunglasses.com/">wholesale oakley sunglasses

http://www.fakeoakleys-sunglasses.com/">dicount oakley sunglasses

[url=http://www.cheapguccibelts-mart.com] cheap gucci belts[/url]

[url=http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...] cheap oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...] Cheap Calvin Klein Underwear[/url]

[url=http://www.kobeshoesmart.com] kobe basketball shoes[/url]

[url=http://www.rosebasketballshoes.com] rose basketball shoes[/url]

[url=http://www.cheappumashoes-mall.com] cheap puma shoes[/url]

[url=http://www.raybansunglasses-mall.com] cheap ray ban sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapnewera-baseballhats.com] cheap new era caps wholesale[/url]

[url=http://www.wholesale-neweracaps.com] cheap new era caps [/url]

[url=http://www.fakeoakleys-sunglasses.com] cheap oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapguccibelts-mart.com] cheap gucci belts[/url]

[url=http://www.cheapguccibelts-mart.com] fake gucci belts[/url]

[url=http://www.cheapguccibelts-mart.com] replica gucci belts[/url]

[url=http://www.cheapguccibelts-mart.com] discount gucci belts[/url]

[url=http://www.cheapguccibelts-mart.com] cheap hermes belts[/url]

[url=http://www.cheapguccibelts-mart.com] cheap louis vuitton belts[/url]

[url=http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...] cheap oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...] fake oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...] dicount oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...] cheap ray ban sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...] replica oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapoakleysunglasses-mart.co...] Ray ban Sunglasses[/url]

[url=http://www.shopcheapoakleysunglasses.com] cheap oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.shopcheapoakleysunglasses.com] fake oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.shopcheapoakleysunglasses.com] Oakley Sunglasses for men[/url]

[url=http://www.shopcheapoakleysunglasses.com] Oakley Sunglasses for women[/url]

[url=http://www.shopcheapoakleysunglasses.com] designer oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.shopcheapoakleysunglasses.com] polarized oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com] Cheap Calvin Klein Underwear[/url]

[url=http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com] Calvin Klein Boxers[/url]

[url=http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com] Calvin Klein Briefs[/url]

[url=http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com] Calvin Klein 365[/url]

[url=http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com] Calvin Klein X[/url]

[url=http://www.cheapcalvinkleinunderwear.com] Calvin Klein Thong[/url]

[url=http://www.kobeshoesmart.com] kobe basketball shoes[/url]

[url=http://www.kobeshoesmart.com] james basketball shoes[/url]

[url=http://www.kobeshoesmart.com] rose basketball shoes[/url]

[url=http://www.kobeshoesmart.com] mens basketball shoes[/url]

[url=http://www.kobeshoesmart.com] kids basketball shoes[/url]

[url=http://www.rosebasketballshoes.com] derrick rose shoes[/url]

[url=http://www.rosebasketballshoes.com] adidas adizero rose[/url]

[url=http://www.rosebasketballshoes.com] rose basketball shoes[/url]

[url=http://www.rosebasketballshoes.com] rose shoes 2.5[/url]

[url=http://www.rosebasketballshoes.com] kids basketball shoes[/url]

[url=http://www.cheapkobeviishoes.com] kobe shoes[/url]

[url=http://www.cheapkobeviishoes.com] kobe bryant basketball shoes[/url]

[url=http://www.cheapkobeviishoes.com] kids kobe shoes[/url]

[url=http://www.cheapkobeviishoes.com] youth kobe shoes[/url]

[url=http://www.cheapkobeviishoes.com] kobe 7(vii) shoes[/url]

[url=http://www.cheapkobeviishoes.com] kobe 6(vi) shoes[/url]

[url=http://www.youthlebronjamesshoes.com] Lebron James shoes[/url]

[url=http://www.youthlebronjamesshoes.com] James basketball shoes[/url]

[url=http://www.youthlebronjamesshoes.com] Lebron basketball shoes[/url]

[url=http://www.youthlebronjamesshoes.com] Lebron James 9(x)[/url]

[url=http://www.youthlebronjamesshoes.com] Lebron James 8(viii)[/url]

[url=http://www.youthlebronjamesshoes.com] cheap lebron james shoes[/url]

[url=http://www.cheappumashoes-mall.com] cheap puma shoes[/url]

[url=http://www.cheappumashoes-mall.com] puma ferrari shoes[/url]

[url=http://www.cheappumashoes-mall.com] mes puma shoes[/url]

[url=http://www.cheappumashoes-mall.com] womens basketball shoes[/url]

[url=http://www.raybansunglasses-mall.com] cheap ray ban sunglasses[/url]

[url=http://www.raybansunglasses-mall.com] fake ray ban sunglasses[/url]

[url=http://www.raybansunglasses-mall.com] discount ray ban sunglasses[/url]

[url=http://www.raybansunglasses-mall.com] replica ray ban sunglasses[/url]

[url=http://www.raybansunglasses-mall.com] ray ban sunglasses wholesale[/url]

[url=http://www.cheapnewera-baseballhats.com] cheap new era caps wholesale[/url]

[url=http://www.cheapnewera-baseballhats.com] new era baseball caps[/url]

[url=http://www.cheapnewera-baseballhats.com] red bull hats[/url]

[url=http://www.cheapnewera-baseballhats.com] dc hats[/url]

[url=http://www.cheapnewera-baseballhats.com] monster energy hats[/url]

[url=http://www.wholesale-neweracaps.com] cheap new era caps [/url]

[url=http://www.wholesale-neweracaps.com] wholesale new era caps[/url]

[url=http://www.wholesale-neweracaps.com] top hats[/url]

[url=http://www.wholesale-neweracaps.com] nfl hats[/url]

[url=http://www.wholesale-neweracaps.com] mlb hats[/url]

[url=http://www.fakeoakleys-sunglasses.com] cheap oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.fakeoakleys-sunglasses.com] fake oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.fakeoakleys-sunglasses.com] replica oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.fakeoakleys-sunglasses.com] wholesale oakley sunglasses[/url]

[url=http://www.fakeoakleys-sunglasses.com] dicount oakley sunglasses[/url]

discount tods sale (19. 03. 2012, 10:03) Tods Purple Mens Moccasin Shoes

sudou (17. 03. 2012, 07:34) coach outlet

coach (17. 03. 2012, 06:20) coach outlet

cheap kobe 7 shoes (13. 03. 2012, 04:29) Mrs

In 2011, accumulated loans of domestic and foreign currency accounts of CIB in Fujian had risen to 99.788 billion yuan, the year-end Nike LeBron 9 credit balance is 178.4 billion yuan, 34.48 billion yuan more than at the beginning of the year, with an increase of 24.04 percent; credit balance of provincial small-sized enterprises is 74.403 billion yuan, 15.684 billion yuan more than the beginning of the year, with an increase of cheap kobe shoes 25.41 percent; kobe 7 Kobe Hyperdunks for urban infrastructure and small town construction, the kobe 7 shoes bank’s loans stood at 4.675 billion yuan. Newly-added credit of the bank this year is set to breakthrough at 40 billion yuan.

http://www.kobe7shoessale.com/

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

 • spotřebitelský rozhodce
 • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.