chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | recenze Kelly Osbourne - Shut Up (25. 03. 2003, 00:00)

MusicZone | recenze Kelly Osbourne - Shut Up (25. 03. 2003, 00:00)

RECENZE

Triffid (25. 03. 2003, 00:00) Kelly Osbourne - Shut Up

 • 1) Disconnected
 • 2) Come Dig Me Out
 • 3) Contradiction
 • 4) Coolhead
 • 5) Right Here
 • 6) Shut Up
 • 7) On The Run
 • 8) On Your Own
 • 9) Too Much Of You
 • 10) Everything's Alright
 • 11) More Than Life Itself
 • 12) BONUS TRACK: Papa Don't Preach

ZÁVĚR

Jako vtip dobrý. Ale bojím se, že to není vtip. * * - - - - -

INFO

Interpret: Kelly Osbourne
Album: Shut Up
Žánr: poppunk
Celkový čas: 00:39:46

Vypadá hrozně, mluví jako námořník a její tatík ukousnul hlavu netopýrovi. Kelly Osbourne dokazuje, že pokud je tu reálná možnost, že se to prodá, tak může dneska vydat desku každý. Nebo snad být dcerou Ozzmana znamená psát dobré písničky?


Deska “Shut Up“ je zásluhou populárního reality seriálu The Osbournes a logickým pokračováním Kellyina remaku sporných kvalit “Papa Don‘t Preach“ od Madonny. Na jednu stranu mají pravdu propagační materiály, že Kelly opravdu není líbivý plastelínový produkt, upřímně má do něj málokdo tak daleko jako ona, a je navíc autorkou všech jedenácti písniček desky. Jenže... těžko popírat, že kdyby přinesla Sony Music takovýhle demáč s jiným jménem, asi bych tuhle recenzi nepsal.

Já už kolem toho přestanu kroužit – Kelly totiž fakt neumí zpívat o moc líp než nadprůměrný účastník Doremi (nadprůměrný tady čtěte nezpívající falešně). Všechny písně stojí na vybuzené kytaře a bicích, které, domnívám se že úmyslně, Kellyin zpěv po většinu času milosrdně přehlušují. A mají důvod, protože na několika tracích Kelly silně nezvládá – jmenovitě třeba titulní “Shut Up“, “On Your Own“ nebo “Everything‘s Alright“. Ani v ostatních písničkách žádnou hudební revoluci nečekejte, normální punková kapela z maloměsta třískající svých pár durových akordů, včetně občasného písknutí zpětné vazby, nepochybně pro image. I na “Shut Up“ se přesto najde docela slušná píseň “Come Dig Me Out“ – a rázem z ní je singl. Samostatná kapitola je pak finální výpad do oblasti balada “More Than Life Itself“, ve kterém na sebe Kelly naložila podstatně víc než dokáže unést a výsledek je prostě hrozný (a uklidnění nepřispěje ani to, že se za ním jako bonus nachází “Papa Don‘t Preach“ :)

Ano, a na začátku “Coolhead“ uslyšíte samotného Ozzyho, jak zakřičí „Kelly!“ Super.

Všem těm, co “Shut Up“ považují za nářezovou desku, bych doporučil zajít si na koncert libovolné tuzemské klubové kapely, a uslyší to samé - navíc v češtině. Protože dát za tohle šest stovek může, bez urážky, jen nevyléčitelný blázen.

(a omlouvám se za to klišé s netopýrem – fakt to jinak nešlo :)

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

beautiful flower girl dresses (14. 04. 2013, 01:53) wedding dress outlet

Pretty good post.

http://www.relatedress.net/

wedding dresses discount (17. 11. 2012, 17:42) cocktail dresses for a wedding

Which Golf Clubs Are Better - Steel or Graphite ?.

http://www.fooddress.org/

wedding dress beach (13. 10. 2012, 09:38) tea length wedding dresses

I enjoy reading the valuable information you offer in your articles.Just thought youd be interested to know that I have added you to my bookmarks You make great points in a concise and pertinent fashion, This is a really good read for me, thank you very much for writing this.

http://www.zoomdress.net/

Birkin Kelly Bag (29. 06. 2012, 11:08) http://www.hermesbrikinkellybagscarf8.com

Peta (07. 02. 2004, 22:16) to Kelly

Ty si myslíš že když se člověk, ketrý se nenarodí v zazobané rodině podobně jako Kelly O., ztrácí svou cenu? Vždyť přece nezáleží kolik peněz máš, koho máš za rodiče nebo jaký máš vliv, ale jaká/ý jsi co jsi dokázala, v music to sice neplatí, vše souvisí se vším a to je mi upřímně líto, s tím bohužel nikdo nic neudělaá, protože kolem hudby se točí příšerná spousta peněz, kt. kazí charakter, podobně jako u Kelly, ale uvědom si že by nebyla NIC bez jejího tátínka. Já neříkám, že její styl fuckovat všechny nemůže být pro někoho originální a impozantní ale podle mého opravdová star je pouze ta, které se podaří dostat skrz tyto komerční chudinky a zazářit svým originálním stylem a talentem. (pouze můj názor, mohu se mýlit...)

WeS (07. 02. 2004, 19:26)  

4 hujer-týýý koméérčňáákůůů :))))))))

thomas (05. 02. 2004, 08:36) 2 kelly

Kelly Osbournova neni rozhodne slavna pro jmeno Kelly, ale pro prijmeni Osbourne. Show The Osbournes neni sledovana proto ze tam jsou videt jeji cholericke zachvaty, ale proto, ze tam je typek ktery ma prosmazeno 20 let (a je to na nem poradne videt) a ma prachy na to porad si uzivat. Kelly je slavna diky slave sveho otce a konexim svoji matky. Na druhou stranu, kterej rodic by tohle pro svoje dite neudelal (viz Natalka Kocabu, Pavlicek ml. a spol.) Nemuzem se na ni zlobit, ze chytla sanci. Je to spis otazka vkusu (kdyz se podivam na zarizeni Osbournovic baraku - at zije podnikatelske baroko v americkem megastylu, tak se ani nedivim ze Kelly dela, to co dela)

hujer (04. 02. 2004, 20:34)  

Blaa blaa blaaa...je to sracka, i podprumerna ceska alkopunkova kapela zahraje (a hlavne ZAZPIVA!!! :) lip, a to i po deseti desitkach a peti rundach rumu. Jedinej rozdil je, ze nemaj tolik penez a bohatyho fotrika nad hrobem.

Lidi jsou tak krasne zblbnutelni, jak vidno jest....

Kelly (04. 02. 2004, 20:24) Polib te si

Pokud se vam nelibi tak si polibte prdel je to snad jeji vec jak se chova a co dela!!!! A co vy,co ji pomlouva te!!!!??? Ona ma vlastni Cd(mimochodem je skvely) se svoji rodinou maj televizni show a je slavnejsi nez cela ČR! A co ste dokazali vy?!?!?!?!?!?!?!??!?! Polib te si prdel a nech te ji napokoji

Shoorty (29. 12. 2003, 19:53)  

Vy jste fagt trapáci...nelíbí se Vám Keliina muzika-fajn, ale nepomlouvejte to, jak vypadá...jestli vám jde o vzhled, tak jděte do Spearsový a Aguilery a neserte se do ní... Já jí nějak nezbožńúju, neposlouchám to, ale už jen to, že děláte stránku, gde jí řešíte je dost pochybovačný...Zamyslete se nad sebou komerčáci a neserte se do ní!!!

sister_lim (04. 05. 2003, 12:46) 2hujer

naprosto s tebpou souhlasim..,,.všechna tahle komerční propaganda(velice obrazní výraz) je pěkně na howno ale jak vidíš blesk...spy a další podobnmý plátky se dost prodávaj stejně tak jako na naší "užasnou" nepotopitelnou tv nova a jejího pana ředitele ocelovýáho se taky koukaj milioony lidi sou blbý a newí co to je inteligentní zábava...jinak by se na všeechny ty estrády a rádoby vtipný pořad nekoukaly...stejně jako na americký slaďáky s happyendem nebo přiblblý telenovely které má pan ocelový tak v oblibě protože mu to sype...zkrátka shit nad shit....fuck off nova

hujer (aka Dovsehosral) (04. 05. 2003, 01:59)  

Kelly to urcite vi, nebo ma za prdeli dvacet typku, co ji namasirujou jeji nosanecek nahoru, jak je proste skvela a vydela prachy. Ztrapnuje se za prachy. A kdo to dneska v "shobusinessu" nedela? cela tv n@va a jeji zabavne porady...helenka (prask, blesk, spy) atd... na blesku na netu najdete clanek o tom, jak je Natalie Kocabova tehotna (pet vet, navic "pry" z druhe ruky) a hned pod tim odkaz na koupi jejiho cedecka. Nebo o tom, jak Halina Pawlovska (nebo jak se to pise) posila nekomu eroticky smsky (tedka uz kurva nevim, kdo to byl), ale zase pod tim odkaz na koupi dvou cedecek od toho interpreta, o kterym se "mluvilo". Kalkul Komerce Sracka Byznisplan. KURVA SOU LIDI FAKT TAK TUPYYYY???

space (03. 05. 2003, 18:14) .....

asi takhle, je mi jí celkem líto, protože ta chudera asi neví na co má, no........fuj, fuj, fuj!!!

Newman (30. 03. 2003, 19:43) Shut Up Kelly !!!

Je opravdu strašná .......

Comfighter (25. 03. 2003, 19:36) Kellyshit

Kelly vůbec neví,co je to muzika. Akorát zná bussines a jak oblbovat lidi. Neumí zpívat a neni zrovna hezká... zlatý český holky.

hujer (a.k.a. Dovseh (25. 03. 2003, 08:03)  

Hm.....

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

 • spotřebitelský rozhodce
 • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.