chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | rozhovor Prokop Holoubek (New New! Festival) - Geograficky je Brna super místo, ale s podmínkami je to podstatně horší (1. část) (16. 11. 2010, 11:00)

MusicZone | rozhovor Prokop Holoubek (New New! Festival) - Geograficky je Brna super místo, ale s podmínkami je to podstatně horší (1. část) (16. 11. 2010, 11:00)

ROZHOVOR

Martin Polák (16. 11. 2010, 11:00) Prokop Holoubek (New New! Festival) - Geograficky je Brna super místo, ale s podmínkami je to podstatně horší (1. část)

newnewfest

Letošní ročník mezinárodního festivalu New New! zaměřeného na prezentaci neobvyklé hudby a filmu slaví své šesté narozeniny. Mezi přední umělce, kteří se na letošním ročníku festivalu New New objeví, patří multižánrový mistr svého řemesla Jon Hopkins, Dj Bali, rakouská avantgardní partička Fuckhead, angličtí post-punkeři S.C.U.M., japonský meditativní mág Seijiro Marayama a mnoho dalších. Letošní ročník festivalu se nově odehrává také mimo klubu Fléda, ke zcela novým prostorům festivalu patří mimo jiné Domu umění města Brna, Galerii 99, Café Sklenick a dokonce i jeskyni Výpustek v Moravském krasu.

V rámci zahájení festivalu proběhla na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity beseda s dramaturgem festivalu New New!, Prokopem Holoubkem. Studenti Masarykovy univerzity diskutovali se současným vedením festivalu o jeho koncepci a budoucí vizi. Přinášíme Vám některé z výňatků z této zajímavé besedy.

Jak vznikal festival New New?
Festival New New vznikl na platformě klubu Fléda v roce 2005. Festival nevznikl z potřeb klubu Fléda, ale spíše z potřeb několika osob, kteří se v klubu Fléda na jeho provozu podílejí. Tyto osoby založily skupinu, sdružující lidi s obdobným hudebních, výtvarným a filmovým vkusem. Z iniciativy tohoto sdružení vznikl spolek Fiume. Jednalo se o volné sdružení, které nemělo právní status. Spíše šlo o spolek kamarádů s podobným hudebním vkusem. Co mají tito lidé společného, je to, že většina z nich na přelomu tisíciletí studovala na brněnské fakultě výtvarných umění, včetně mě. V roce 2005 jsme si řekli, že je potřeba něco udělat se současnou kulturní scénou v Brně. Tak jsme si řekli, že bychom mohli zkusit prezentovat hudbu, kterou není možné vidět Brně, potažmo v celé České republice. Totiž i v Praze bylo koncertů, které by nás zajímaly, pomalu. Tak jsme se rozhodli udělat takovou několikadenní akci, kam bychom ty umělce přivezli a že vyzkoušíme brněnské publikum, jestli má podobný vkus jako my. A jestli by je zajímalo to, co zajímá nás. A tak jsme udělali pilotní ročník festivalu New New!, ten byl tehdy ještě na konci října. A nazvali jsme ho "festival neobvyklé hudby a filmu". Jelikož jsme se vždycky pohybovali na hranici těchto žánrů a některé z nás zajímal více film a videoart a některé z nás zajímala víc hudba a tak jsme se rozhodli, že zkusíme udělat festival. Jelikož z té skupinky jsme já a Jiří Havlíček pracovali na Flédě, byla volba prostor jasná. Jiří Havlíček tehdy po mě přebral vedení kina, tak jsme udělali takový program, který byl z dnešního pohlednu ještě docela mainstreamový, ale z našeho tehdejšího pohledu už byl docela experimentální.

Na začátek festivalu jsme pozvali DJ Spookyho. Dále jsme pozvali české a slovenské kapely, namátkou Tukano, NonSabot. Dokonce tam hrála kapela Magnetik (Moimir Papalescu), která nám z našeho tehdejšího pohledu připadala relativně neobvyklá. Co se týče návštěvnosti, náš první festivalový ročník dopadl docela tristně. Na začátku jsme samozřejmě prodělali i nemalou částku peněz. Neměli jsme na to žádné zdroje, jelikož jsme se rozhodli udělat tento festival 2 měsíce před jeho realizací. Tím chci říct, že ten čas co je potřeba k sehnání sponzoringu a grantů jsme v té tehdy neměli. Celkově jsme do toho šli po hlavě, nicméně nás to nějak moc neodradilo. A řekli jsme si, že na příští rok zkusíme sehnat granty a zkusíme to udělat ve větším. A zkusíme třeba zpátky vydělat i nějakou část těch prodělaných peněž, které jsem zalepil já se svými společníky z klubu Fléda. A to jsem slíbil svým společníkům, že uděláme ten další ročník, který se fakt povede. Abych jim splatil ten dluh já jako jeden ze společníků.

Jaký byl tvůj původní záměr festivalu a nakolik se liší od toho současného?
Chtěli jsme použít výstavní pozici Brna jako centra pro setkání, kteří v kultuře pracují. Z počátku jsme chtěli využít potenciálu města Brna, konkrétně jeho výstaviště, kde se sbíhají lidé z celého světa. Chtěli jsme konceptuálně uchopit brněnské výstaviště, kde by bylykonceptuálně zaměřené jednolité pavilony pro vydavatelství, hudební nástroje, workshopy a diskuse s hudebníky a novináři. Bohužel k této realizaci nakonec nedošlo. Ve stávajících podmínkách, kdy má město nastavenou kulturní politiku, která je již po dvacet let stejná, to není možné. Geograficky je Brna super místo, ale s podmínkami je to podstatně horší.

Do jaké míry je náročné organizovat takový festival?
Bohužel v současné době vytížení jsem schopný se věnovat pouze festivalu. Je to takový začarovaný kruh, když ho člověk chce posunout někam, tak to není takové, jak by si člověk zrovna představoval. Dělat festival v tomto provozu není zrovna jednoduché, člověk třeba udělá maximum čeho je schopný, ale stejně to není dost na to, aby se to posunulo na tu nadnárodní úroveň. Ze zkušenosti jakou mám tak na dobrovolnících se to postavit nedá. Pokud není zrovna člověk zapálený srdcař, který to dělá zadarmo. Nejsou lidi, do určité míry za to můžou finanční prostředky, které by měly pro tyto projekty být. Obdobný problém si zažívat festival expozice nové hudby, který nevyvíjí určitý tlak na to, aby omladili své publikum. S čím jim samozřejmě publikum stárne. Dle mého by se měla všeobecně vyvíjet a šířit myšlenka dostupnosti této hudby pro mladé lidi.

Kde čerpat inspiraci při tvorbě takového festivalu?
Docela se mi líbí myšlenka NEXT festivalu, který je samozřejmě na jiné pozici. Kde sice není tak velká návštěvnost, ale atmosféra je opravdu zajímavá.

Jak probíhal následující ročník festivalu?
Tak v roce 2006 jsme se rozhodli, že uděláme další ročník. Hlavním členem společenství Fueme je video umělec Filip Cenek, který vyučuje na FAVU a poté i Jiří Havlíček, který je například členem skupiny Kazety. V roce 2006 jsme se spojili s tehdy ještě existujícím rádiem Student, jež po dva roky fungovalo jako docela slušná podpora. Bohužel toto rádio následně zkrachovalo. Tak jsme založili iniciativu, která se jmenovala U/Me, jedno se občanské sdružení, ve kterém figurovali někteří lidé z bývalého rádia Student. Následně jsme se spojili s občanským sdružením Fléda. V roce 2006 se už festival stal třídenní akcí plnou hudby, v podstatě se po tři na třech hudebních podiích děl v klubu Fléda nějaký hudební program. Sdružení U/ME si vzalo na starosti německý den a sehnali si tento den finanční prostředky. Další dvě organizace udělali zbytek programu. Rok 2006 byl asi nejvíce průlomový, jelikož se nám podařilo dostat na festival docela dost skupin posluchačů a diváků, jelikož byl program takový eklektický, zahrnoval elektronickou a experimentální hudbu a zahrnoval i free jazzové nebo noisové umělce. Jeden den byl kupříkladu zaměřený na filmovou produkci v zaměření na experimentální film. V roce 2006, se nám konečné vrátily finanční prostředky z předešlých ročníků a zároveň nás ten ročník velmi nadchl pro správnou věc.

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Diskuzní fórum

Robert Rice (29. 08. 2013, 23:41)  

Našel jsem tuto informaci velmi zajímavé a poučné! mějte sdílení... http://uber-movers.com/

baran (07. 08. 2013, 23:07) bababa

merhaba arkadaslar sizzlerde http://www.dunyamsin.net/" title="chat, sohbet odaları" target="_blank">sohbet için bizlere takılın bir birinden güzel http://www.trkelebek.com/" title="kelebek mirc indir" target="_blank">kelebek mirc programlarımızla rahatlıkla muhabbet ediniz http://www.sohbet04.com/" title="chat, sohbet odaları" target="_blank">sohbet için yapmanız gereken rumuz alıp giriş yapmakhttp://www.araratsohbet.com/" title="chat, sohbet odaları" target="_blank">sohbet odaları

http://www.sesliseker.net/" title="sesli sohbet" target="_blank">sesli sohbet

http://www.ucretsizchat.net/" title="ucretsiz chat" target="_blank">ucretsiz chat

http://urfachat.blogspot.com/" title="urfa sohbet" target="_blank">urfa sohbet

http://www.trkelebek.com/" title="mirc indir" target="_blank">mirc indir

http://www.islamichatsiteleri.com/" title="islami chat" target="_blank">islami chat

http://www.okeysohbet.com/" title="sohbet" target="_blank">sohbet

http://www.gaycet.com/" title="gay chat" target="_blank">gay chat

http://www.msnsohbeti.net/" title="msn sohbet" target="_blank">msn sohbet

http://raperinn.blogspot.com/" title="raperin" target="_blank">raperin

http://avrupasohbet.blogspot.com/" title="avrupa sohbet" target="_blank">avrupa sohbet

http://rokettubeizle.blogspot.com/" title="roket tube izle" target="_blank">roket tube izle

http://lezbiyensohbet.blogspot.com/" title="lezbiyen sohbet" target="_blank">lezbiyen sohbet

remote outlet wholesale (06. 08. 2013, 18:48) remote outlet wholesale

remote outlet wholesale (06. 08. 2013, 18:47) remote outlet wholesale

kumar (02. 08. 2013, 20:12) Packers And Movers In Thane

office student 2010 (09. 07. 2013, 11:31) http://discountsoftkings.com/microsoft-office-home-and-student-2010-full-retail-version.html

With InfoPath 2010, http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">buy microsoft office 2010 student SharePoint's list types http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">ms office 2010 student edition can be now http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">buy office 2010 home and business completely personalized. http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">ms office 2010 small business You can modify http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">microsoft office 2010 professional oem the look of the http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">ms office 2010 professional upgrade type, modify from http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">ms office professional 2010 upgrade individual line http://discountsoftkings.com/microsoft-p...">microsoft office 2010 standard edition to multi-column templates, http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">cheap microsoft office 2010 professional crack the http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">office 2010 for students discount specific type into http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">ms office 2010 student discount segments,

vikcy (01. 07. 2013, 15:14) best buy

http://www.discountsoftkings.com

This office 2010 editions process will ensure that windows 7 64 bit download Win7 instantly searches office 2010 academic for and installsacade mic office 2010 appropriate car owner windows 7 64bit application for ms office 2010 standard your Wireless Bluetooth windows office 2010 product key system. You must perform student version of office 2010 this task; otherwise office 2010 student version you will be cheap microsoft office 2010 missing looking for microsoft office 2010 cheap the appropriate motorists windows 7 activation key online. Besides, a great microsoft office 2010 for cheap deal of your energy office 2010 standard download and effort will be windows 7 business missing doing so.

vikcy (01. 07. 2013, 15:12) best buy

This http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">office 2010 editions process will ensure that http://discountsoftkings.com/microsoft-w...">windows 7 64 bit download Win7 instantly searches http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">office 2010 academic for and installsacade http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">mic office 2010 appropriate car owner http://discountsoftkings.com/microsoft-w...">windows 7 64bit application for http://discountsoftkings.com/microsoft-p...">ms office 2010 standard your Wireless Bluetooth http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">windows office 2010 product key system. You must perform http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">student version of office 2010 this task; otherwise http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">office 2010 student version you will be http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">cheap microsoft office 2010 missing looking for http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">microsoft office 2010 cheap the appropriate motorists http://discountsoftkings.com/microsoft-w...">windows 7 activation key online. Besides, a great http://discountsoftkings.com/microsoft-o...">microsoft office 2010 for cheap deal of your energy http://discountsoftkings.com/microsoft-p...">office 2010 standard download and effort will be http://discountsoftkings.com/microsoft-w...">windows 7 business missing doing so.

sales (22. 06. 2013, 16:33)  

Cheap MBT Sandals : http://www.salembtfootwear.com/ on sale

Michael Kors Handbags: http://www.michaelkorsbagshandbags.com/ for sale

JOHN (20. 06. 2013, 15:24)  

Get the best lingerie in the world at discounted prices

http://www.wacoalshop.com/">Wacoal

http://wacoalshop.com/Wacoal-Minimizer-B...">Wacoal Minimizer Bra

http://wacoalshop.com/Wacoal-iBra.html">Wacoal iBra

http://wacoalshop.com/Wacoal-Petite-Bras...">Wacoal Petite Bras

http://wacoalshop.com/Wacoal-Nursing-Bra...">Wacoal Nursing Bra

http://wacoalshop.com/Wacoal-Bodysuede-C...">Wacoal Bodysuede Collection

http://wacoalshop.com/Wacoal-Arabesque-C...">Wacoal Arabesque Collection

http://wacoalshop.com/Wacoal-Slimline-Co...">Wacoal Slimline Collection

http://wacoalshop.com/Wacoal-LUXE-Collec...">Wacoal Luxe Collection

http://wacoalshop.com/Wacoal-Underwear.h...">Wacoal Underwear

http://wacoalshop.com/Discounted-Wacoal-...">Discounted Wacoal Bras

http://wacoalshop.com/Buy-Wacoal-Bras.ht...">Where to buy Wacoal Bras

http://wacoalshop.com/Wacoal-Bodysuede-B...">Wacoal Bodysuede Bra 85814

http://wacoalshop.com/Wacoal-Elegance-Mi...">Wacoal Elegance Hidden Wire Minimizer Bra 85122

http://wacoalshop.com/Wacoal-Bodysuede-S...">Wacoal Bodysuede Seamless Bra 85185

http://wacoalshop.com/Wacoal-Tapestry-Em...">Wacoal Tapestry Embroidery Bra 85109

http://wacoalshop.com/Wacoal-Halo-Undewi...">Wacoal Halo Lace Seamless Underwire Bra 65149

http://wacoalshop.com/Wacoal-Bodyseude-C...">Wacoal Bodyseude Contour Bra 85514

http://wacoalshop.com/Wacoal-Elegence-Un...">Wacoal Undercover Elegence Unerwire Bra 65119

http://wacoalshop.com/Body-By-Wacoal-Rac...">Body by Wacoal Racerback Bra 65124

http://wacoalshop.com/Wacoal-Seamless-Pu...">Wacoal Seamless Push Up Bra 65303

http://wacoalshop.com/Wacoal-Hidden-Char...">Wacoal Hidden Charms Contour Bra 65308

http://wacoalshop.com/Wacoal-Concealer-U...">Wacoal Concealer Unlined Underwire Bra 65578

http://wacoalshop.com/Wacoal-Seamless-Co...">Wacoal Seamless Contour Bra 85334

http://wacoalshop.com/Wacoal-Pure-Full-F...">Wacoal Pure Full Figure Underwire Bra 85594

http://wacoalshop.com/Wacoal-Bodyseude-U...">Wacoal Bodyseude Underwire Bra 85813

http://wacoalshop.com/Wacoal-Coupons.htm...">Wacoal Coupons

http://wacoalshop.com/Wacoal-Sale.html">Wacoal Sale

http://wacoalshop.com/Discontinued-Wacoa...">Discontinued Wacoal Bras

http://wacoalshop.com/Wacoal-Contour-Bra...">Wacoal Contour Bra

http://wacoalshop.com/Wacoal-Long-Line-B...">Wacoal Long Line Bra

http://wacoalshop.com/Wacoal-T-Shirt-Bra...">Wacoal T Shirt Bra

http://wacoalshop.com/Wacoal-Bra-Sizing....">Wacoal Bra Sizing

http://wacoalshop.com/Wacoal-Everyday-So...">Wacoal Everyday Soft Cup Bra

http://wacoalshop.com/Wacoal-Sports-Bra....">Wacoal Sports Bra

http://wacoalshop.com/Wacoal-Lingerie.ht...">Wacoal Lingerie

http://wacoalshop.com/Wacoal-Panties.htm...">Wacoal Panties

http://wacoalshop.com/Wacoal-Bras-Canada...">Wacoal Bras Canada

http://wacoalshop.com/Wacoal-Outlets.htm...">Wacoal Outlets

http://wacoalshop.com/Wacoal-A-Case-For-...">Wacoal A Case for Lace Underwire Bra 65193

http://wacoalshop.com/Wacoal-Intimate-Li...">Wacoal Intimate Lift Three Quarter Cup Bra 65172

http://wacoalshop.com/Wacoal-Fit-For-Cur...">Wacoal Fir for Cure

http://wacoalshop.com/Wacoal-Corset.html">Wacoal Corset

http://wacoalshop.com/Wacoal-Pushup-Bra....">Wacoal Pushup Bra

movers (29. 05. 2013, 18:35)  

Beats Br Dr Dre : http://www.2buybeatsbydre.com/ on sale

Cheap MBT Sandals : http://www.mbtfootwearfreeshipping.com/ sale

Wholesale NFL Jerseys: http://www.2buynfljerseys.com from China

http://f50adizero.footballpasche (29. 05. 2013, 11:04) Crampons Adidas F50 Adizero TRX FG Pas Cher

15 лет исполняется Nike Mercurial. Роналдо, КриРо, Месси?

В рамках празднования 15-летия с момента первой партии бутс http://f50adizero.footballpascher.fr/d%C...">adidas f50 hommes , в которых http://f50adizero.footballpascher.fr/d%C...">f50 adizero играл и получал травму в финале http://f50adizero.footballpascher.fr/">f50 pas cher 98 года, компания решила выпустить обновленную модель тех самых бутс.

Тогда американская компания разработала бутсы специально для Роналдо и не думала пускать их на прилавки, но все вышло немного иначе и теперь Nike Mercurial едва ли не самые популярные бутсы среди профессиональных футболистов.

Американский гигант выпустил лишь 1998 пар тех самых обновленных Nike Mercurial образца 1998 года.

Филу Маккартни, вице-президент Nike Football, накануне ЧМ-2014 в Бразилии назвал такой маркетинговый ход просто идеальным.

http://f50adizero.footballpascher.fr

ving (17. 05. 2013, 18:25)  

http://basketjordan.airjordan366 (17. 05. 2013, 11:23) Boutique Basket Air Jordan Enfant nike.fr jordan !

Air Jordan 1 – Purple / Black Unreleased Sample

http://basketjordan.airjordan366.fr/air-... Who doesn’t like looking at unreleased Air Jordan 1 colorways? Here is a look at a colorway that looks to be intended for the ladies and features a tonal black pinstriped upper set against purple panels with the same treatment. Jordan Brand‘s inaugural model gets white accents on the lining, midsole and logo and the outsole finishes things off by being iced out. Slim chances on getting your hands on a pair of these as they are samples and the ebay auction these images are from is closed.

Air Jordan 1Purple / Black Unreleased Sample

Source Jesusisbackintown

http://basketjordan.airjordan366.fr/nike...

http://basketjordan.airjordan366.fr/air-...

http://store.airjordanbasket.f (17. 05. 2013, 11:22) Basket Jordan Site Officiel France

Air Jordan 1 Mid “Cool Grey”

http://enfant.airjordan366.fr/nike-jorda... Jordan Brand has released several colorways of the classic Air Jordan 1 so far and they have a few more to release such as this Air Jordan 1 “Cool Grey”. The Mid sneaker sports the heavily popular Cool Grey tone along the leather upper and provides plenty of White accents on the wings logo, tongue branding, midsole, and shoe laces. We have provided a few images of the Air Jordan 1 Mid “Cool Grey” so take a look and pick them up now via

http://store.airjordanbasket.fr/basket-j...

http://store.airjordanbasket.fr/basket-j...

MCSE (13. 05. 2013, 06:46) MCSE certification

Candidates who successfully complete these three exams are awarded theMCITP Certification on SQL Server 2012. Once you’ve earned your MCSA certification, you may wish to pursue one of the advanced database certifications. You may also wish to pursue certification in a different technology, such as Oracle or Microsoft Access.

توب عرب (07. 05. 2013, 08:54) top3rab

منتديات توب عرب للمبدعين احساس منتديات عامة

افضل المنتديات العربية

http://www.top3rab.mrsaal.com" title="منتديات">منتديات

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="صورة">صورة

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور">صور

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور طبيعية">صور طبيعية

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور اطفال">صور اطفال

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور رومانسية">صور رومانسية

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور مضحكة">صور مضحكة

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور حيوانات">صور حيوانات

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="غرائب وعجائب">غرائب وعجائب

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور كاريكاتير">صور كاريكاتير

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور مكة">صور مكة

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور تفحيط سيارات ">صور تفحيط سيارات

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور صباح الخير">صور صباح الخير

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور اسلامية">صور اسلامية

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور رسوم متحركة">صور رسوم متحركة

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور اولاد">صور اولاد

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور غريبة">صور غريبة

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور انمي">صور انمي

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="فواصل لتزيين المواضيع">فواصل لتزيين المواضيع

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور سيارات">صور سيارات

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور حصان">صور حصان

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور من راس البر">صور من راس البر

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="صور العاب">صور العاب

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="funny sms">funny sms

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="strange images sky">strange images sky

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="funny cartoon images">funny cartoon images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="funny images">funny images

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="funny images of animals">funny images of animals

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="funny birthday images">funny birthday images

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="funny images of people">funny images of people

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="3d images">3d images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="background images">background images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="love images">love images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="flower images">flower images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="cartoon images">cartoon images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="baby images">baby images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="halloween images">halloween images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="dog images">dog images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="cat images">cat images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="funny images">funny images

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="funny images">funny images

http://www.top3rab.mrsaal.com/forumdispl..." title="Natural images">Natural images

http://www.top3rab.mrsaal.com/showthread..." title="Natural images">Natural images

sfgs (23. 04. 2013, 12:04)  

http://www.coachsoutletonline-usa.com/ coach outlet online coach outlet

http://www.ourcoachoutletonline.com/ coach outlet usa coach outlet online usa

http://www.newmichaelkorspurse.com/ michael kors purses outlet online

http://www.mk-michaelkoroutlet.com/ michael kors outlet online

http://www.guccishoesoutletsfactory.com/ gucci shoes outlet online

http://www.northfaceoutletonlines.net/ north face jackets outlet online

http://www.monsteroheadphone.com/ monster beats outlet online

http://www.coachstoresonline2013.com/ coach outlet online

http://coachsoutletonline.webs.com/ coach factory outlet online

http://coachsfactoryoutletonline.webs.co... coach factory online

http://coachfactoryshop.webs.com/ shop.coachfactory.com coachfactory.com/shop

http://michaelkorssale.tumblr.com/ michael kors outlet online

http://thenorthfacesale-uk.webs.com/ North Face Sale North Face UK

bridesmaid dresses designer (14. 04. 2013, 03:11) prom dresses stores

I came across your site whiledoing a exploreon how to shed some pounds in Google. Great info here, l will bookmark it immediatelyfor future reading.

http://www.relatedress.net/

party dresses (14. 04. 2013, 02:11) Cosplay & Costumes

This is most certainly the best most informative website I've seen yet,I am thrilled I unearthed .

http://www.frommarket.net/

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.