chyba/2@/mnt/data/webhosting/ftp/musiczone/www.musiczone.cz/lib/musiczone.php:16 : opendir(./advertising) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory MusicZone | rozhovor Suicide Angels: O andělských křídlech, kerkách, ženské kráse a dobru v srdci... (15. 10. 2014, 18:00)

MusicZone | rozhovor Suicide Angels: O andělských křídlech, kerkách, ženské kráse a dobru v srdci... (15. 10. 2014, 18:00)

ROZHOVOR

Richard Kutěj (15. 10. 2014, 18:00) Suicide Angels: O andělských křídlech, kerkách, ženské kráse a dobru v srdci...

holky suicide sefky

Suicide Angels jsou krásné a potetované holky s dobrým srdcem. Už za pár dní tyhle dámy mimo jiné pokřtí charitativní kalendář modelek Suicide Angels pro rok 2015, mimo to letos pomáhají charitativní organizaci Andělé bez křídel a věnují se i spoustě dalších aktivit. Projekt založily na počátku letošního roku Monika a Věrka a než se pustíte do povídání s nimi, vězte, že živě Suicide Angels potkáte už 30. října na velké multižánrové akci v pražském klubu Roxy, kde vystoupí několik kapel, DJ´s a čekají vás tam i mnohá další překvapení. Ano. Tetování, muzika i dobročinnost k sobě zkrátka tak nějak patří a více už v následujícím povídání.

Nejprve asi dámy požádáme, abyste se nám trochu představily. Jak je tady projekt Suicide Angels dlouho a proč vlastně vzniknul?

Ahoj! Team Suicide Angels tvoříme my dvě - Monika a Věrka. Sešly jsme se na začátku roku 2014 a řekly jsme si, pojďme udělat Charitativní kalendář 2015, tak jako Věrka dělala svůj vlastní Pin Up Angels pro rok 2014. No a jelikož Monika má zkušenost s focením pro Suicide Girls a Věrka měla ten projekt Pin Up Angels spojilo se to v Suicide Angels.Proč to vzniklo? A proč ne! Chceme lidi bavit a představit konečně nějaký ucelený projekt potetovaných nebo jinak alternativních holek, který tu v ČR ani SK nemá obdoby.

Vy v současnosti pracujete na několika projektech. V přípravě je třeba charitativní kalendář, pomáháte jedné z dobročinných organizací a podobně. Pojďte teď o tom, co všechno děláte, říct pár slov a povědět, jak to s nimi vypadá právě teď v současnosti...

Náš projekt Suicide Angels má několik aktivit. Máme web www.suicideangels.cz, kde si lidé mohou vytvořit profil, mohou prohlížet naše oficiální modelky a mohou diskutovat v diskuzních fórech. Spravujeme také samozřejmě facebook stránku, kde pořádáme soutěže o Andílka měsíce, kterého pak nafotíme, dostane věcné dary od našich partnerů – třeba poukaz na tetování, oblečení apod. Také fotíme a natáčíme videa! Třeba naše Promo video 2014 už jste viděli? Stačí dát do youtube Suicide Angels .)

To jsou ty naše necharitativní aktivity, to je projekt Suicide Angels. No ale protože víme, že se o nás lidi zajímají, snažíme se některými dalšími aktivitami pomáhat těm, kdo to potřebují. A letos je to sdružení Andělé bez křídel, které pomáhá rodinám s handicapovanými dětmi. V květnu 2014 jsme pořádaly bazárek oblečení, kde se vybralo 4045 Kč a v červnu jsme nafotily kalendář (fotila Monicorn Photography), který budeme křtít v rámci velké multižánrové noci v Roxy.

suicide 1 Ano. Holky ze Suicide Angels se i rády baví a nejbližší příležitost pobavit se spolu s vámi bude zmíněná multižánrová noc v Roxy. Kdy to tedy přesně bude, jak vypadají přípravy a na co vše se tedy můžeme těšit?

Už jsme v plných přípravách a finišujem, zkoušíme a všechny zveme na 30.10.2014! Čekají na vás čtyři kapely – Noostrak, Fourth Face, Pub Animals, The.Switch, dva djs – Dj Mike Trafik, ElektroSwing Allstars, a také módní přehlídka Steel Boots a Rock Fashion, 20ti minutová fashion show Lucky Hazzard a dvakrát pole dance. Takže je určitě na co se těšit, snažíme se, aby ta párty byla perfektní a nezapomenutelná. Samozřejmě tam pokřtíme i náš kalendář, který si lidé budou moci hned na místě koupit za 200 Kč, nebo potom přes náš eshop – www.eshop.suicideangels.cz za 250 Kč. Tiskneme celkem 500 ks a veškerý výtěžek z prodeje jde právě na občanské sdružení Andělé bez křídel. V Roxy budete moci maminy z tohoto občanského sdružení potkat osobně a společnost nám celou noc budou dělat taky kluci z CzechGarrison aneb Star Wars postavy v životní velikosti. Lupeny můžete koupit přes ticketportal jen za 290 Kč, nebo na místě za 390Kč. A to je při takto nabitém programu velmi solidní cena. Více zjistíte na tomto Facebooku.

Mě hodně baví i vaše již zmíněné spešl týdny na facebooku, kde vyzýváte holky k posílání fotek na různá témata a mnohdy je to fakt příjemná přehlídka. Jak ta témata vymýšlíte a které se třeba zatím setkaly s úplně největšími ohlasy?

suicide 2 Děkujeme .) Soutěže má na starosti Věrka, která i témata vymýšlí. Někdy ve spolupráci se svým jedenáctiletým synem .) Největší úspěch mělo téma 34.týdne "Me & My pet" kdy se během jednoho týdne přihlásilo neuvěřitelných 71 krásných slečen! Což nás těší, protože první kola měla do 10ti zúčastněných.

To posílání fotek má ale i další účel, že takhle hledáte i nové modelky. Pojďte ty holky trochu inspirovat a řekněte třeba, co si pak třeba modelka Suicide Angels vyzkouší a užije?

Tak naše oficiální modelka má speciální místo a zviditelnění na našem webu – záložka Girls. Uděláme s ní rozhovor, nafotíme fotoset. Jeden fotoset má minimálně 12 fotek. Fotí pro nás Monicorn Photography nebo Elys the Dog Photographer. Také dostane odměny od našich partnerů a do budoucna chystáme různé akce. Například slevy na našem eshopu, slevy na vybraných koncertech, placený hostessing apod. Minimálně pro začínající fotomodelky je to skvělý start! O své modelky se opravdu staráme a můžete se zeptat jakékoliv naší stávající, že jsou rády součástí této komunity. Nyní máme 24 oficiálních modelek ( suicideangels.cz/models), se kterými máme dobré zkušenosti a víme, že pokud náš partner potřebuje například nějakou hostesku, může si vybrat jakoukoliv a každá z nich je skvělá a spolehlivá. Chceme si utvořit komunitu dívek, které nejsou jen krásné a potetované, ale i chytré a mají něco do sebe. A hlavně mají to dobré srdce!

Party jsme už zmínili, vy ale podnikáte promo výlety i na další koncerty, festivaly a podobně. Podle čeho si akce vybíráte a chystáte se někam i v dohledné době?

suicide3 Letos jsme stihly Mighty Sounds, Brutal Assault, High Jump, Tattoo Jam ve Strakonicích a Poisson Apple ve Žlutých lázních. Jelikož jsme na trhu nové, chtěly jsme festivaly a akce, kde je hodně lidí, Mighty Sounds a Brutal Assault se nabízí složením lidí. High Jump je zase skvělá nejen party ale hlavně sportovní akce. Rozhodně nechceme cílit na jeden segment, například jen core scéna, protože tim by nám uteklo hodně fanoušků a ne všechny naše dívky core poslouchají. S organizátory akcí jsme se vždy dohodly na vzájemné propagaci a získaly tam tak skvělý prostor na promo našeho projektu. Lidem se naše potetované holky v černých křídlech líbily, chtěli se s námi fotit, rozdávaly jsme letáky lákající na naší párty v Roxy a taky naše cigaretové filtry či samolepky Suicide Angels.

Projekt Suicide Angels je pevně propojen s tetováním a dalšími způsoby zdobení těla. Řekněte, jaký vy samy máte k těmto záležitostem přístup a jak moc vás baví?

Monika: Já jsem začala s tetováním velmi brzo. Ve svých 14, takže mám po těle změť různých motivů, čárek, barev apod. Pro mě tetování nemá speciální význam než ten, že jsem ho v ten daný moment hrozně chtěla a líbil se mi. Asi bych teď začala úplně jinak, ale čas se vrátit nedá.. Časem bych to chtěla nějak sjednotit alespoň.. Jinak dělám v reklamní agentuře, takže u nějakých klientů tetování skrývám, proto třeba nemůžu mít nikdy potetovaný hrudník nebo krk či hřbety rukou, což se mi strašně líbí. Naopak bych chtěla jít do stehen, který vidět nebudou .)

Věrka: Pro mě je tetování životním stylem a jestli se říká,že skončíš s jediným kouskem nebo se u tebe rozjede regulérní závislost, jsem rozhodně ten druhý případ. V současné době jsem nositelkou 9ti kousků, které s mým skvělým tatérem Karlem Kelnerem ze Žatce slaďujeme do nějaké ucelené koncepce. Každý kus symbolizuje nějakou životní etapu, kterou jsem si prošla, od narození dětí, přes symbol veganství až po mého oblíbeného manga kreslíře.

Dáte nám i pár tipů třeba na oblíbené umělce ať již od nás, nebo ze zahraničí?

Monika: suicidee4 Já se zajímám o fotografii, design a typografii. Z fotografů tu máme strašně mnoho talentů, mezi mé oblíbence patří třeba legenda Jan Hrónský, ale i kouzelnice postprodukce Karolina Ryvolová. Designérů mám oblíbených povíce a sleduju je například na instagramu. Jedná se většinou o designéry oblečení. Mezi mé nejnovější oblíbence patří nová vznikající česká značka Love and Kill Me. Velmi šikovná, ale to není umělkyně jako taková, je jedna z našich modelek Dewii, píše si svůj veganský a fitness deník, určitě doporučuji!

Věrka: Oblíbení umělci...to je strašně široký pojem, umění výtvarné, film, muzika, literatura...Celkově bych řekla, že mám k umění jakéhokoliv druhu hodně blízko - miluju přírodu, to je top umělecké dílo, které mě dokáže naprosto vyklidnit. Miluju svou nejlepší kamarádku Janu (Yana Elias), která studuje výtvarné umění v Cambridge. Má nevlastní sestra je malířka žijící v Canadě (Nikol Haskova). Na dobrý filmy se dívám i opakovaně (za všechny např. Donnie Darko, Faunův labyrint, Nebohá paní pomsta). Zdislav Beksinski - můj oblíbený polský surrealista, jehož obrazy jsou fakt zamyšleníhodné, plus manga kreslíři kolem Clone Manga. Bylo by to asi na dýl.

A protože musiczone.cz je hudební web, poslední otázku dejme o muzice. Dejte nám prosím opět pár tipů, co Suicide Angels rády poslouchají, jaké jsou vaše oblíbené kapely, desky, DJ´s a podobně?

Monika: suidice5 Já hodně tíhnu k českému rapu, ale jsem celkem vybíravá, takže nyní pouze tito umělci z rapový scény u nás – Vladimír 518, Orion, Refew, La4, James Cole. Pak si ale ráda poslechnu mix všeho, dle nálady - pop, drumnbass, rnb.. Mezi nejvyhledávanější patří Sia, The Thing Tings, Die Antwoord, Ella Eyre, Rihanna, Delilah a poslední tejden si dost ujíždim na Iggy Azalea. Úchylárna já vim.

Věrka: No a pokud přejdu k muzice, to už by vyšlo na samostatný článek. Nejsem žánrově vyhraněná, ale přece jen jsou žánry ostřejšího ražení, který mi jsou prostě blíž. A to jak dobrý metal, tak třeba elektronika - opět toho nejtvrdšího ražení, jako je schranz. Z českých kapel mě stále nepřestává bavit muzika Anime Torment (na čemž má podíl to, že jsem byla u zrodu - můj ex-manžel je frontmanem). Potenciál mají určitě Epicardiectomy,
Jig-Ai a třeba mě hodně bavili Smashed Face...no a cizina - hodně mě mrzí rozpad War From a Harlot´s Mouth, které jsem měla možnost jako bývalá pořadatelka festivalů sledovat od klubových začátků až po vyprodané haly. Miluju Parkway Drive, Architects, Veil Of Maya a letos mě na koncertě v Rock Café hodně pobavila Norma Jean. Z kapel, které už můžeme nazývat klasikou, nikdy nepřestanu poslouchat Deftones, Faith No More, Sneaker Pimps nebo francouzské Kid Loco. Byla bych špatná matka, kdybych nedoporučila projekt svého syna Andreje - The Patapon Band, který bych nazvala dětské metalcoreové komando.

Suicide Angels: suicideangels.cz

www.facebook.com/Suicideangelsofficial

suicideangels.cz/videa

Občanské sdružení Andělé bez křídel: andelebezkridel.webnode.cz

Partnerem MusicZone.cz je AUDIOTEK MUSIC CENTER - music megastore.

Novinky e-mailem

INZERCE

Polí pět

INZERCE

  • spotřebitelský rozhodce
  • Rozhodčí řízení (též arbitráž) je profesionální řešení sporů, které je: rychlé, levné, snadno vymahatelné, neformální a jednoinstantnční.